کشمیر تحت مستند برای جلوگیری از گسترش Coronavirus

A view of virtually deserted Srinagar roads on Thursday. -Excelsior/Shakeel
نمایی از تقریبا خالی از سرینگر جاده ها در روز پنج شنبه. -اکسلسیور/شکیل

Khanyar مهر و موم شده خدمات قطار معلق

نماز جمعه را در خود نگه دارد

فیاض بخاری
سرینگر Mar 19: یک روز پس از یک زن با سفر در تاریخ عربستان سعودی آزمایش مثبت برای coronavirus در سرینگر مقامات امروز قرار داده کشمیر تحت مجازی مستند برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در دره.
حمل و نقل عمومی در شهرستان سرینگر گرفته شده در خارج از جاده در حالی که بازارها بسته شدند به دستور مقامات.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
مراحل گرفته شد ساعت پس از 67 سال از Khanyar که بازگشته بود در مارس 16 از عربستان سعودی پس از انجام عمره آزمایش مثبت برای COVID-19.
به عنوان فرد آلوده نمی شد قرار داده شده در زیر هر قرنطینه یا انزوا پس از بازگشت او از مقامات تا به حال مهر و موم کردن کل محله از Khanyar سقوط در عرض 300 متر شعاع تحت تاثیر زن محل اقامت.
چندین بستگان زن آلوده بود که تماس اولیه با او شده اند توصیه به انجام تست های, در حالی که دیگران که ممکن است تا به حال ثانویه در تماس با بیمار خواسته شد تا تحت self-جداسازی برای دو هفته.
امتیاز اسماعیل Parray یک IPS افسر که در قانون از سرینگر شهرستان شد اولین مورد مثبت از coronavirus در دره دیروز گفت: اگر چه او تا به حال هیچ تماس مستقیم با او پس از بازگشت او از عربستان سعودی, او هم به انزوا و خواست مردم به هیچ چیز را به شانس.
“به روز رسانی همه به خوبی wishers…مادر خوبی انجام می دهند در SKIMS. بقیه خانواده نیز پس لازم است پروتکل..اگر چه هیچ تماس مستقیم ساخته شده بود و در عین حال من هم رفتن به انزوا…اصرار تمام به ترک هیچ چیز را به شانس و دنبال بخشنامه دولت صرفا” SSP ارسال شده در توییتر.
دیگر اعضای خانواده از جمله یک خانم دکتر ارسال شده در بخش زایمان در SKIMS Soura نیز قرنطینه.
در حدود 21 تیم پزشکی متشکل از سه متخصصان از جمله دکتر در یک به طور کامل دنده محافظ بازدید محل است که مهر و موم شده بود توسط پلیس این صبح است.
این تیم پس از رسیدن به این منطقه جمع آوری اطلاعات از همسایگی و رفت و درب به درب به منظور بررسی برای خود اگر فرد آزمایش مثبت بود در تماس خود را. “ما خواهد شد چک کردن و ضبط امکان تماس از کسی که آزمایش مثبت بود; آن را به انجام به عنوان بخشی از اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش عفونت در محل” یک مقام رسمی گفت.
یکی دیگر از مقامات رسمی وزارت بهداشت گفت که تمام مراحل ضبط تعداد افرادی که در تماس با کسی که آزمایش مثبت به زمان می گذرد. او اضافه کرد که 25 نفر شناسایی شده اند و تا کنون از آنها در حال قرنطینه.
دولت های منطقه نیز درخواست کرد به افرادی که در تماس با کسی که آزمایش مثبت به خود گزارش خود را به نزدیکترین بهداشت-مرکز بلافاصله.
این منطقه از آن مورد گزارش شده است می افتد در بین خیام و Barbarshah است که متراکم محل.
مقامات گفت که با وجود تمام امکانات این زن باید در تماس با خانواده و همچنین خانواده و همسایه ها که بیش از 100 نفر است.
درآمد و سرینگر شهرداری شرکت مقامات کمک تیم پزشکی در طول ورزش و دادستانی نیز بخشی از تلاش ها برای اطمینان از صاف خود را انجام.
دولت نیز انجام کامل sanitisation از کل منطقه است. مجهز تیم از سرینگر شهرداری شرکت رفت و در اطراف ضد عفونی کل منطقه است.
معاون کمیسر سرینگر شهید اقبال چودری گفت: ورزش در این منطقه بود که انجام شده بر اساس استاندارد جهانی روش عملیاتی در این زمینه و هدف این بود که برای جلوگیری از گسترش عفونت است.
چودری خواست همه مردم که ممکن است در تماس با بیمار و بعد از بازگشت او از عربستان سعودی روز دوشنبه به گزارش در نزدیکترین مرکز درمانی یا تماس با اتاق کنترل.
“این مهم است که افرادی که در تماس با کروناویروس مورد مثبت(ع) باید گزارش بلافاصله به نزدیکترین مرکز درمانی یا ما 24×7 اتاق کنترل” او گفت:.
زن دیگری با سفر در تاریخ عربستان سعودی است علامتی به کروناویروس و او معطوف شده به بیماری های قفسه سینه در بیمارستان سرینگر.
67 سال بود که در یک سفر سابقه از عربستان سعودی جایی که او رفته بود به انجام عمره توسعه برخی از علائم مربوط به COVID-19 شد و بلافاصله با اشاره به قفسه سینه بیماری در بیمارستان سرینگر. او همچنین بازگشت به سرینگر در مارس 16.
و منطقه ای حمل و نقل افسر کشمیر تحمیل کرده است بان کی مون در تمام اشکال حمل و نقل عمومی در شهرستان سرینگر در حالی که همچنین ممنوعیت ورود هر گونه حمل و نقل عمومی خودرو از مناطق مجاور.
سفارش صادر شده گفت: “برای کاهش انتقال COVID-19 در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر این است که بدین وسیله دستور داد که هیچ اتوبوس-خدمات/ اتوبوس مینی خدمات/ maxi تاکسی سرویس/ خودرو خدمات مسافر باید طبقه در منطقه سرینگر با اثر فوری تا سفارشات بیشتر.”
این منظور نیز اضافه شده است که بدون حمل و نقل عمومی باید وارد منطقه سرینگر از شمال و جنوب و یا مرکزی منطقه کشمیر را بدست آورد.
دولت های منطقه Ganderbal, Anantnag و پولوما نیز صدور یک فرمان در این زمینه کارگردانی است که بدون حمل و نقل عمومی باید رفت و آمد در جاده ها در این منطقه همراه با دیگر اقدامات است.
پلیس و نیروهای شبه نظامی بسته چندین جاده در کشمیر برای جلوگیری از مردم را از حرکت در اطراف. این جاده ها مسدود شد با ارغنون سیم و آهن موانع و مردم اجازه نداشتند به جلو بروید. این امر منجر به ترافیک در داخل و اطراف شهر و دیگر شهرهای بزرگ در کشمیر.
این بود که پس از معاون کمیسر چودری گفت: محدودیت در حرکت و مونتاژ از مردم بود و برای جلوگیری از گسترش ویروس. “محدودیت در گردهمایی مجمع و جنبش در بسیاری از مناطق با هدف اجتناب از گسترش هر گونه احتمال زیاد موارد” او در توئیتر خود نوشت و از مردم خواست تا همکاری کنند.
معاون کمیسر هشدار داد در برابر هر گونه شایعه در اذهان عمومی در مورد کوروناویروس. “شایعات و اطلاعات تایید نشده در رسانه های اجتماعی قطعا جذب سختگیرانه عمل است. بیایید عمل مانند شهروندان مسئول. هر اطلاعات و مشاوره را به اشتراک گذاشته رسما,” او گفت:.
مقامات معلق قطار خدمات در Banihal-سرینگر-Baramulla محور پس از گزارش از ازدحام قطار بود که ساخت غربالگری مسافران دشوار است.
بازرس کل پلیس کشمیر ویجی کومار گفت: EXCELSIOR که خدمات قطار متوقف شد برای جلوگیری از تماس با ما که منجر به گسترش coronavirus. او گفت که محدودیت ادامه خواهد داد برای دو هفته آینده و به مردم توصیه کرد: برای سرمایه گذاری به عنوان آن می تواند به جلوگیری از گسترش ویروس.
در مناطق مختلف کشمیر پلیس مغازه داران مجبور به تعطیل کردن مغازه ها به عنوان بخشی از مستند. اما داروخانه ها و ارائه فروشگاه اجازه داده شد به کار گیرند.
شهردار سرینگر Juniad Mattoo امروز صادر مشاوره برای سرینگر در شهرستان است که او خواسته است برای بسته شدن مغازه ها و دیگر موسسات کسب و کار از آوریل 20, 2020 تا دستورالعمل های بیشتر.
“همه داروخانه ها کالاهای اساسی و مواد غذایی باید باز باقی می ماند با این شرط که آنها را حفظ خواهد کرد تسهیلات مایع و شستن دست ها به بازدید کنندگان قبل از ورود و خروج از مغازه”, مشورتی بخوانید.
“میوه مندی Parimpora و دیگر سبزیجات Mandis باید باز باقی می ماند تا 11 صبح با تمام اقدامات احتیاطی از قبل توسط معامله گران” آن بیشتر گفت.
“در صورت عدم همکاری از هر شرکت/معامله گر اقدام تحت مقررات مربوط از شهرداری شرکت باید آغاز در برابر شخص/شرکت”.
و سرینگر فرودگاه شاهد هیاهو پس از ورود دانش آموزان از بنگلادش و مسافران از لاداخ در فرودگاه سرینگر.
پلیس در فرودگاه به اتهام آشفته پدر و مادر با عصا پس از آنها مطرح شده رنگ و گریه به عنوان دولت بود و clueless در مورد نحوه رسیدگی به کسانی که در قرنطینه می شوند.
یک مقام رسمی گفت که پدر و مادر ایجاد نظم و قانون مشکل در حالی که غربالگری از افرادی که تا به حال فرود بود. او گفت که هر کسی پس از رسیدن در سرینگر از هر کشور خارجی و لاداخ منطقه موظف است به قرنطینه شود. او گفت: 79 افرادی که وارد از لاداخ و بیش از 150 نفر از بنگلادش امروز گرفته شد به یک محل و قرنطینه. “پزشکی مناسب تیم شده اند deputed در جایی که این شده اند قرنطینه” او گفت:.
آنها را در حاج, خانه, خوابگاه جوانان و Dilshan هتل. پدر و مادر خود را به حال مونتاژ در خارج از این مکان که در آن آنها را به قرنطینه می شود و به مدت 14 روز. دولت ایجاد کرده است از جمله 20 امکانات که در آن مردم با سفر خارجی تاریخ را قرنطینه می شود.
در حالی که موسسات آموزشی در سراسر کشمیر در حال حاضر بسته شده است مقامات در این شهر را تعطیل تقریبا در تمام اماکن عمومی از جمله سالن ها و باشگاه ها و رستوران ها.
بیشتر از 10 منطقه در دره محدودیت در محل مجمع از چهار یا بیشتر از افراد زیر بخش 144 CrPC.
در این میان سازمان های مذهبی, Jamiat-ul-Ahlihadees امروز تصمیم به برگزاری اجباری نماز جمعه در سراسر جامو و کشمیر در پی مرگبار coronavirus.
جلسه Jamiat رهبران برگزار شد امروز تحت ریاست آمالگام جمهور Ghulam Mohammad Al-Madni که طی آن تصمیم گرفته شد که نماز جمعه را در انتظار نگه داشته در جامو و کشمیر تا 31 ماه مارس در پی این ویروس است که ایجاد ترس و وحشت در میان توده ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>