کشمیر بزرگراه سرینگر-له NH بسته باقی می ماند

سرینگر ها: 280 کیلومتر-طولانی سرینگر-Jammu ملی بزرگراه اتصال دره کشمیر با بقیه کشور باقی مانده بسته برای دومین روز پیاپی در روز شنبه به علت رانش زمین موجب شده توسط پی در پی باران.

در ضمن 434 کیلومتر-طولانی سرینگر-Leh ملی بزرگراه اتصال Ladakh با دره کشمیر نیز بسته باقی ماند برای چهارمین روز پیاپی در روز شنبه به علت بارش برف.

تنها ضروری کالا وسایل نقلیه مجاز در بزرگراه با در نظر مستند به محدود کردن گسترش Coronavirus.

یک پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: “کشمیر بزرگراه باقی مانده بسته برای دومین روز پیاپی در روز شنبه به علت رانش زمین در حالت باتری و مناطق مجاور موجب شده توسط باران پی در پی.

او گفت: جاده های مرزی سازمان (BRO) مسئول نگهداری از جاده ها فشرده است به خدمات دستگاه های پیشرفته و به روشن شدن لغزش. اما آب و هوای مرطوب را مختل کرده است در عملیات های مشترک.

ترافیک در بزرگراه متوقف شد بعد از ظهر روز جمعه به علت ریزش کوه و سنگ تیراندازی در حالت باتری و مناطق مجاور در Ramban.
او گفت: ترافیک در سرینگر-له بزرگراه معلق باقی مانده برای چهارمین روز به دلیل رانش زمین و متناوب بارش برف از روز شنبه. “فانوس دریایی, پروژه مسئول نگهداری از بزرگراه فشرده است به خدمات ماشین آلات پیچیده و مردان برای پاک کردن برف و رانش زمین از بزرگراه” او گفت:, و اضافه کردن یک بار در سیگنال سبز دریافت کرده است از پلیس راهنمایی و رانندگی و فرض افسران ترافیک خواهد بود مجاز در بزرگراه ها است.

این 434 کيلومتر بزرگراه و بازگشایی در روز شنبه پس از باقی مانده بسته گذشته حدود پنج ماه به علت انباشت برف و جاده لغزنده شرایط. تنها وسایل نقلیه حمل ملزومات از جمله بنزین و سیلندر گاز مایع مجاز بودند به رفت و آمد در بزرگراه.

او گفت: هیچ مسافری وسایل نقلیه خواهد بود مجاز در بزرگراه ها که در آن معاینه سلامت برای رانندگان کامیون و یاران خود را — در حالی که رفتن به لاداخ و راه بازگشت — ساخته شده اجباری برای محدود کردن گسترش Coronavirus. “تنها یک راننده و یک یاور اجازه داده می شود با یک کامیون حامل کالاهای ضروری به قلمرو اتحادیه Ladakh,” او اضافه شده است.

“با توجه به زیر صفر, دمای کامیون ها اجازه حرکت به به له, UT از 1000 ساعت به بعد” او گفت:, و اضافه کردن هر یک کامیون حمل خواهد شد تنها 11 تن بار در سرینگر-له بزرگراه ملی به دلیل کوهستانی لغزنده زمین و آب و بوالهوسی. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>