Kansal بررسی PDD عملکرد هوشمند متر به طور مساوی توزیع شده بین هر دو بخش

جامو: مدیر, منشی, قدرت, گروه توسعه, آقای, Rohit Kansal خواست شرکت های توزیع (DISCOMS) مي باشد. JPDCL و KPDCL به استفاده از این ویژه اقتصادی و بسته جامع برای آنها ارائه شده تحت آتما Nirbhar Abhiyan. این طرح فراهم می کند برای تزریق نقدینگی از Rs. 90,000 کرور به DISCOMs برای تخلیه بدهی DISCOMs نسبت به قدرت شرکت های تولید و به جزر و مد در طول بحران های مالی ناشی به Covid-19. او در بررسی وضعیت های مختلف مسائل و طرح های در حال انجام این اداره از طریق حالت آنلاین. مدیر عامل جامو توزیع برق شرکت, مدیر عامل, کشمیر, توزیع برق, شرکت, مدیر امور مالی JKPDD, وزیر امور دفتر فنی JKPDD و مهندس ارشد بازرگانی, J&K قدرت شرکت با مسئولیت محدود. شرکت در این نشست است.
در این جلسه مطلع شد که فقیر مصرف کننده اندازه گیری در دانشگاه تهران از J&K یکی از دلایل اصلی برای بزرگ AT&C ضرر و زیان است که منظور از 48 درصد در برابر میانگین ملی از 18.6 درصد. UT دارای یک پایه مصرفی در حدود 21 لاک که محفظه مصرف کنندگان 50% تنها. درصد از مصرف کنندگان سازگار با اندازه گیری است که هنوز هم پایین تر است. این unmetered مصرف کنندگان صورتحساب ثابت نرخ پایه و اساس. این تا به حال منجر به بزرگ انباشته صورتحساب برق و منفی تحت تاثیر قرار دولت از قدرت مالی در دانشگاه تهران. اما یک بار تزریق نقدینگی و بسته جامع کمک خواهد کرد که حل و فصل بسیاری از مدتها انتظار مشکلات مالی DISCOMS.
در این جلسه همچنین اطلاع داد که در زیر PMDP یک پروژه برای نصب و راه اندازی 1 لاخ متر هوشمند هر یک در جامو و سرینگر شهرستانها (در مجموع 2 لاخ متر در J&K) است که در حال حاضر در دست اجرا و پروژه اجرای آژانس RECPDCL در حال حاضر قادر به تهیه 1.15 لاخ متر تا تاریخ. اصل کار کارگردانی که در دسترس متر بود توزیع به طور مساوی بین دو شهرستانها سرمایه از سرینگر و جامو. علاوه بر نیاز از بودجه باقی مانده 85000 متر گرفته تا وزارت و قدرت دولت هند به طوری که هدف از 1 لاخ متر برای هر شهر یعنی جامو و سرینگر می توان به دست آورد. زمینه نصب و راه اندازی متر برنامه ریزی شده است برای شروع از ماه جولای سال 2020 است.
اصلی, منشی, همچنین بررسی مسائل مربوط به تعمیر و نگهداری سالانه آن دارایی های متعلق به شرکت های توزیع. او با صدور دستورالعمل به مدیریت مدیران شرکت های توزیع به آمده تا با جامع پیشنهاد قبل از هیئت مدیره برای نگهداری سالانه به طوری که قرارداد به صورت یکسان تعلق می گیرد و مشتری پسند صدور صورت حساب تضمین می تواند. او همچنین با صدور دستورالعمل برای بهبود مراکز تماس و کمک از DISCOMS به طوری که تمام شکایات می تواند به راحتی قابل دسترسی است.
او کارگردانی جامو توزیع برق شرکت به پرداخت توجه ویژه ای به در دسترس بودن برق ترانسفورماتور خسارت و تعمیر چرخه عملکرد منطقه شکایت مراکز و سریع redressal از همه نارضایتی عمومی از نظر افزایش درجه حرارت و ماه های تابستان. .

مقاله قبلیLt فرماندار راه اندازی MeraVetan برنامه به ارائه اطلاعات مربوط به حقوق و دستمزد به کارکنان

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>