قیصر ارائه می دهد برای کمک به کارگران در خط مقدم جبهه از COVID-19 شیوع

Kaiser Permanente و کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس را جعلی یک توافق است که کمک خواهد کرد که کارکنان مهد کودک کمک سرپناه موقت و اضافی ترک اگر آنها در حال آزمایش و یا مبتلا به COVID-19.

اقدامات ارائه پشتیبانی برای 80,000 کارگران به نمایندگی از ائتلاف Kaiser Permanente اتحادیه های کارگری.

“این توافق را یک تفاوت واقعی در زمانی که ما نیاز به بهداشت و درمان هر کارگر در کار و تمرکز بر مراقبت از COVID-19 بیماران” گفت: Juanita Kamhoot یک فولاد کارگر خدمات با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

اقدامات ارائه پشتیبانی برای 80,000 کارگران به نمایندگی از ائتلاف Kaiser Permanente اتحادیه های کارگری. (عکس توسط Bryan چان/لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)

توافق با تمرکز بر سه حوزه کلیدی:

مهد کودک کمک: قیصر کارکنان که 32 ساعت در هفته و یا بیشتر خواهد بود واجد شرایط برای اعطای 300 دلار در هفته برای پرداخت هزینه مهد کودک برای کودکان 14 یا جوان و همچنین غیر فعال وابسته به کودکان است. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت هزینه برای خود مراقب ارائه آنها همسر یا شریک داخلی و یا برای پیدا کردن مراقبت از کودک در خارج از خانه است.

دستمزد خواهد شد و تا آخرین مارس 31 خواهد شد و نرم افزار-رتبه برای کارمندان که کار 20 تا 32 ساعت در هفته است. آن را ارائه حداقل 210 $در هفته.

سرپناه موقت: قیصر با هتل های زنجیره ای به ارائه جایگزین سرپناه برای کارکنان که تست مثبت برای COVID-19 کار دو شیفت کار چندین 12 ساعت شیفت باید کمتر از 8 ساعت شیفت و یا یک عضو خانواده است که COVID-19 یا در یک سی دی-تعریف گروه های آسیب پذیر.

واجد شرایط بودن امر به کارکنان حداقل 20 ساعت در هفته بین 13 آوریل و مه 31.

هشتاد ساعت های اضافی از ترک: این امر به کارکنان که بیش از 20 ساعت در هفته و تست مثبت برای COVID-19. کارکنان که به خانه فرستاده از قیصر هستند و در انتظار نتیجه آزمون نیز پوشش داده خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>