پرش در coronavirus موارد به ارمغان می آورد داکوتای شمالی در مجموع به 83

بیسمارک — داکوتای شمالی وزارت بهداشت تایید 15 جدید تست مثبت برای coronavirus صبح روز شنبه, مارس 28. در مجموع 83 نفر در دولت باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از ویروس اما بخش های سایت لیست 16 نفر به عنوان بهبود از بیماری پس قبلا تست مثبت است.

شش مورد جدید می آیند از Cass County, که در حال حاضر دوم بیشتر از هر شهرستان در دولت در 17. موارد جدید نیز گزارش شده در Stark, Morton, Burleigh, بارنز, Mountrail و شهرستان Sioux.

این Mountrail شهرستان در 40s خود را و Sioux County مرد در 60s نشان دهنده موارد برای اولین بار در شهرستانهای مربوطه. Mountrail شهرستان نهفته در شمال غرب داکوتای شمالی و شامل بخشی از قلعه Berthold, رزرو و Sioux County نهفته است به طور کامل در داخل ایستاده راک سو رزرو در جنوب بخش مرکزی از دولت است.

اما رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم قبلا گفت که موارد گزارش شده بر اساس بيماران آدرس پستی و نه از محل واقعی خود در دولت است.

شانزده نفر باقی می ماند بستری با بیماری و بورگوم جمعه اعلام کرد یک Cass County مرد در 90s بود و در دولت اول میر ،

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در مجموع 2,892 آزمون برای این ویروس گزارش شده به دولت و 15 شهرستانهای استان حداقل یک مورد شناخته شده از بیماری. بسیاری از تست مثبت آمده اند از Burleigh و مورتون شهرستان که شامل بیسمارک-مندن منطقه اما موارد اخیرا نوردی در Cass County است.

هر دولت در حال حاضر حداقل 50 موارد تایید شده بیماری — ایالت نیویورک شده است ضربه سخت با بیش از 44,000 موارد شناخته شده و بیش از 500 مرگ و میر. مینه سوتا 398 مورد شناخته شده و چهار مورد مرگ و میر و داکوتای جنوبی اعلام کرده بود 58 مثبت آزمایش و یک مرگ از صبح روز شنبه. Dakotas که کمترین تعداد آزمون مثبت از هر دولتی در کشور است.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>