ژول برنارد دفاع حرکت صعودی UCLA گذشته یوتا

 • UCLA به جلو کودی رایلی به نظر می رسد به شلیک بیش از یوتا به جلو رایلی Battin در طول نیمه اول روز پنجشنبه Pac-12 بازی در سالت لیک سیتی. (AP Photo/الکس Goodlett)

 • UCLA گارد Tyger کمپبل دیسک های بین یوتا به جلو و Timmy آلن در سمت چپ و مرکز لحاط Thioune راست عقب در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 20, 2020, در سالت لیک سیتی. (AP Photo/الکس Goodlett)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • یوتا به جلو و Timmy آلن (1) شاخه های بیش از UCLA گارد ژول برنارد (3) در طول نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 20, 2020, در سالت لیک سیتی. (AP Photo/الکس Goodlett)

 • UCLA گارد ژول برنارد, مرکز پرتاب ریباند بیش از یوتا مرکز براندن کارلسون چپ و یوتا به جلو و Timmy Allen, راست, در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 20, 2020, در سالت لیک سیتی. (AP Photo/الکس Goodlett)

 • یوتا گارد Rylan جونز حق دارید توپ با UCLA گارد دیوید سینگلتون در نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 20, 2020, در سالت لیک سیتی. (AP Photo/الکس Goodlett)

 • UCLA به جلو Jalen هیل (24) شاخه های بیش از یوتا مرکز براندن کارلسون (35) در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 20, 2020, در سالت لیک سیتی. (AP Photo/الکس Goodlett)

 • یوتا گارد Gach (11) شاخه های بیش از UCLA گارد Jaime Jaquez جونیور (4) در طول نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 20, 2020, در سالت لیک سیتی. (AP Photo/الکس Goodlett)

 • UCLA به جلو کودی رایلی (2) کاغذ برداشته ارتجاعی بیش از یوتا به جلو Mikael Jantunen (20) در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 20, 2020, در سالت لیک سیتی. (AP Photo/الکس Goodlett)

 • یوتا گارد آلفونسو Plummer تلاش می کند به ساقه بیش از دفاع از UCLA به جلو Jalen تپه در طول نیمه دوم روز پنجشنبه Pac-12 بازی در سالت لیک سیتی. تپه هفت امتیاز و هشت ریباند و چهار دزد و سه عکس های مسدود شده در برونز’ 69-58 برنده شوید. (AP Photo/الکس Goodlett)

 • یوتا به جلو و Timmy آلن (1) به عنوان درایو UCLA گارد Jaime Jaquez جونیور (4) دفاع در نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 20, 2020, در سالت لیک سیتی. (AP Photo/الکس Goodlett)

 • UCLA مربی میک Cronin yells به بازیکنان در نیمه دوم این تیم NCAA کالج بسکتبال بازی برابر یوتا در روز پنج شنبه, فوریه. 20, 2020, در سالت لیک سیتی. (AP Photo/الکس Goodlett)

 • یوتا به جلو و Timmy آلن (1) شاخه های بیش از UCLA گارد Jaime Jaquez جونیور در نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 20, 2020, در سالت لیک سیتی. (AP Photo/الکس Goodlett)

 • UCLA گارد کریس اسمیت (5) تلاش برای دریبل در سراسر ایالت یوتا گارد Rylan جونز (15) در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 20, 2020, در سالت لیک سیتی. (AP Photo/الکس Goodlett)

 • UCLA به جلو Jalen هیل (24) می رسد برای یک جهش بعدی به یوتا جلو Mikael Jantunen (20) و Timmy آلن (1) در طول نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 20, 2020, در سالت لیک سیتی. (AP Photo/الکس Goodlett)

 • یوتا مربی لری Krystkowiak yells در یک داور در نیمه اول این تیم NCAA کالج بسکتبال بازی برابر UCLA در روز پنج شنبه, فوریه. 20, 2020, در سالت لیک سیتی. (AP Photo/الکس Goodlett)

SALT LAKE CITY — Defense سفر.

سال اول UCLA مربی میک Cronin شده است حفاری این سرود به تیم خود را پس از او وارد شده در وستوود و بازیکنان خود را در پاسخ.

“دفاعی ما نمی توانست با بازی بسیار بهتر” Cronin گفت: پس از برونز ضرب و شتم یوتا 69-58 در پنج شنبه شب.

ژول برنارد ثمر رساند تا 14 از 16 امتیاز در نیمه اول به عنوان UCLA باز اولیه منجر شود.

“ما واقعا تنظیم به طرح دفاعی و ما فقط بازی فیزیکی” گفت: Bernard که معتقد است که خوب دفاع منجر به فرصت های توهین آمیز.

“من یک سرقت و غوطه دادن تا که من آب روان است. سپس من یک باز شات بزرگ عبور از کودی رایلی. پس از آن من فقط در جریان” او گفت:.

Tyger کمپبل به حال 13 امتیاز و steadied برونز زمانی که Utes ساخته شده یک زن و شوهر از اجرا می شود. Chris Smith, David سینگلتون و جیمی Jaquez هر حال نه امتیاز برای برونز (16-11 به طور کلی 9-5 Pac-12) که برنده هشت از 10 بازی گذشته. Jalen هیل اضافه شده هفت امتیاز و هشت ریباند و چهار دزد و سه عکس های مسدود شده.

“ما در حال گرفتن با اعتماد به نفس بیشتر و راحت تر. دانستن ما دفاع را که به ما می دهد یک نوع comfortability,” برنارد گفت.

آلفونسو Plummer به ثمر رساند و 16 امتیاز در نیمکت Timmy آلن تا به حال 11 امتیاز در حالی که براندن کارلسون به ثمر رساند 10 قبل از رسوب کردن در فقط 13 دقیقه از اقدام برای Utes که کاهش یافته است به 10-2 در خانه.

“این یک نقطه آن را ممکن است زمان به لرزش چند تا چیز” یوتا مربی لری Krystkowiak گفت. “ما فقط نیاز به کمی کثیف و زننده از زمان به زمان. همه نیاز به ماندن متصل شده و به من اعتماد است که وجود خواهد داشت برخی از تغییرات. آن را نه یک تهدید بلکه چیزی است که باید مورد بررسی قرار گرفت.”

برونز رهبری به عنوان بسیاری از 20 پس از کمپل ساخته شده یک بلوز با 11:28 در سمت چپ بازی.

“ما از عکس های خوب و ما نمی وادار کردن هر چیزی. ما باز کردن عکس های خود را و اجازه بازی به ما می آیند” کمپبل گفت:.

این Utes (14-12, 5-9) شروع به فشار دادن کامل دادگاه و کمرنگ منجر به تک رقمی در فینال دو دقیقه اما نمی تواند به اندازه کافی دوربرد عکس – یوتا 3 به مدت 12 از 3 نقطه محدوده – واقعا تهدید می کند.

UCLA در حال حاضر 15-0 این فصل زمانی که محدود کردن مخالفت با 73 امتیاز و یا کمتر باقی می ماند و در فاصله قابل توجه از logjam در بالای این کنفرانس است.

برونز مجموعه ای از تن در اوایل ساخت هفت از هشت عکس و هرگز انتهایی.

“ژول برنارد بود یک کلید به برنده امشب. ما تا به حال بچه ها با خطا و هنگامی که این اتفاق افتاد ژول در زمان بیش از. نه تنها جرم بلکه خود دفاع فوق العاده ای بود همه شب” Cronin گفت.

UCLA تبدیل شده و فصل آن در اطراف با توقف راه جرائم جریان آزادانه در برونز در اوایل فصل. کلید کرونین و بازیکنان می گویند این است که قادر به دفاع در داخل کشور است.

“ما داخلی دفاع قادر به بازی بهتر one-on-one دفاع نیروهای شش تا هشت پا رقابت عکس و پس از آن ما نیازی به کمک کردن 3-نقطه اکشن” Cronin گفت.

وجود ندارد هر گونه مفاهیم جدید فقط اجرای بهتر.

“ما تغییر نکرده هر چیزی. ما فقط بازی بهتر و قرار دادن در تلاش بیشتر” سینگلتون گفت.

تمرکز و شدت نشان می دهد Cronin که آنها در نهایت در بر داشت یک هویت.

“ما به آرامی تغییر DNA ما. ما یک تیم دفاعی در حال حاضر و این که چگونه ما برنده,” او گفت:.

به عنوان ضعیف به عنوان Utes انجام شده دور از شهر سالت لیک شده اند قوی در خانه. در برابر دانشگاه UCLA سوئیچینگ دفاع از آنها نمی تواند پیدا کردن یک ریتم و تا به حال 16 گردش. آنها حتی تا به حال یکی از چهار شات-ساعت نقض بیرون آمدن از یک ایست.

کارلسون در ناپاک مشکل در طول بازی و Kryskowiak شد استدلال با مقامات در سراسر. او سوت کشید برای ویژگی های ناپاک با 4:31 چپ در نیمه اول و نوک پنجه در اطراف موضوع officiating او پس از بازی در کنفرانس مطبوعاتی پس از او شده است مواخذه توسط Pac-12 کنفرانس در این فصل است.

تصویر بزرگ

UCLA: برونز در حال اوج در زمان مناسب حتی اگر آنها تلاش با چرخش توپ بیش از (19) هنگامی که Utes اعمال فشار است. برونز زد عمدی جرم در برابر یوتا matchup منطقه و بالا-در صد عکس و سپس تقویت این حمله با 11 ریباند تهاجمی.

یوتا: کارلسون به ثمر رساند و هشت امتیاز اولیه و عرضه یوتا جرم با اصل کم پست تهدید اما هنگامی که او نشسته و با دو fouls Utes تلاش برای دریافت مناسب و معقول به نظر می رسد. به عنوان اتفاق افتاده در طول فصل Utes تا به حال یکی دیگر از خشکسالی طولانی, رفتن تقریبا هشت دقیقه از نیمه اول بدون هدف زمینه.

بعدی

UCLA بازديد کلرادو در روز شنبه در 1 p. m. PT

یوتا میزبان USC روز یکشنبه در 3 p. m. PT

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان