قاضی OKs دادگاه مدنی برابر سن برناردینو کانتی و سابق بالا دادستان

یک قاضی فدرال روز چهارشنبه 29 جولای رد درخواست توسط San Bernardino County, به اخراج یک طرح دعوی در دادگاه توسط یک رانچو کوکامونگا توسعه دهنده ادعا مخرب پیگرد قانونی در نزدیک به یک دهه فساد دولتی مورد به پایان رسید که در خود تبرئه.

در حالی که تصمیم دادگاه به معنی شکایت توسط توسعه دهنده Jeff Burum به احتمال زیاد شنیده می شود توسط یک هیئت منصفه در ماه سپتامبر قاضی را رد کرد و تقریبا همه ادعا ظ توسط دیگران بودند که متهم یا دخیل در بلند مدت در حال اجرا مستعمرات بررسی است.

Burum وکیل استفان لارسون ستایش حاکم توسط ایالات متحده در منطقه قاضی عیسی برنل.

“این یک پیروزی بزرگ برای جف Burum و مستعمرات شرکای” لارسون گفت: “از برنل حاکم. “این بود که در مورد سیاسی خراب جف Burum.”

Burum واصل طرح دعوی در دادگاه او حدود هفت ماه پس از ماه اوت سال 2017 با دختری که در پایان 10 ماه محاکمه. در این شکایت با ایالات متحده دادگاه منطقه Burum متهم دادستان تلافی جعل شواهد و مخرب دادستان است.

جف Burum تصویر در طول یک تفهیم اتهام در سن برناردینو دادگاه عالی در اوت 19, 2011. گابریل لوئیس ACOSTA/عکاس.

دادستان ادعا کرده بود Burum توطئه با مسئولان شهرستان برای رفع 102 میلیون دلار حل و فصل در سال 2006 به نفع Burum سرمایه گذار گروه مستعمرات همکاران LP برای حل و فصل دیرینه حقوقی اختلاف بر سر کنترل سیل easements در توسعه را مرتفع مسکونی و تجاری توسعه مستعمرات در سن آنتونیو و مستعمرات چهارراه بود.

در مورد به پایان رسید در تبرئه برای Burum سابق شهرستان سرپرست پل Biane و مارک کرک سابق رئیس ستاد سابق شهرستان سرپرست گری Ovitt. دادستان پس از آن کاهش یافته و همه اتهامات علیه معاون سابق ارزیاب جیم اروین. هیئت منصفه در توصیف این دادگاه به عنوان یک “کاربی.”

Burum و دیگر سابق متهمان حفظ بی گناهی خود را از ابتدا ادعا تحقیقات جنایی و تعقیب بود که با انگیزه های سیاسی. Burum مدعی او هدفمند برای صحبت کردن علنی در برابر سیل کنترل دادخواهی او برپا مقابل این شهرستان در سال 2002 به طول انجامید که در چهار سال تا بحث نوامبر 2006 حل و فصل است.

در بیانیه منتشر شده در اواخر بعد از ظهر چهارشنبه لارسون گفت: Bernal یافت “شواهد کافی در حمایت از محاکمه در خاص ادعا می کند برای اولین متمم تلافی ساخت شواهد مخرب پیگرد قانونی andconspiracy به انکار حقوق مدنی, در میان دیگران.”

در رد این شهرستان حرکت به اخراج Burum را شکایت برنل ذکر ایمیل و اظهارات سابق منطقه وکیل مایکل راموس و معاون سابق دادستان منطقه جیم Hackleman.

در تاریخ 30 ژوئیه 2011, راموس نوشت: در یک ایمیل که “[s]omething درست نیست [Burum] هنوز دارای نفوذ است.” در اوت. 23, 2011, راموس اظهار داشت: “Burum احساس از خود راضی و گسترش قدرت سیاسی خود را در اطراف.” راموس همچنین با اشاره به Burum به عنوان “دکتر شر” و گفت که “Burum است . . . یک کلمه کثیف است.”

Hackleman نوشت: Feb. 8, 2011, که او را “احساسی و هیجان زده در مورد رفتن بعد از این حرامزاده ها” با اشاره به Burum و دیگر متهمان و گفت: او می خواست به “کاملا خراب Burum به عنوان یک اپراتور سیاسی.”

Burum همچنین متهم محققان از کاشت “خاطرات دروغین” در سابق county assessor و شاهد کلیدی لایحه Postmus سر در نظم “به فشار و دستکاری او را به دادن شهادت دروغ در برابر Burum.”

Postmus یک بستری متامفتامین معتاد مجرم در سال 2011 به اتهامات ناشی از رسوایی مربوط به ارزیاب و مستعمرات حل و فصل تصویب شد که در یکی از آخرین اقدامات مهم او به عنوان رئیس هیئت ناظران او قبل از انتقال به ارزیاب پس از انتخابات به آن دفتر.

برنل که در او حاکم است که “Hackleman فرستاده راموس و دیگران بیان اعتقاد خود را که” ما باید حداقل هر فشار می تواند ما را به خرس در (Postmus) اگر ما تا به حال هر گونه امید دیدن او به نوبه خود” و بعد از آن اظهار داشت که هدف مهم بود که “کاملا خراب Burum به عنوان یک اپراتور سیاسی.”

برنل تصمیم به اجازه می دهد شواهد و اجازه دهید یک هیئت منصفه تصمیم راموس و Hackleman انگیزه.

“معقول داور می تواند نتیجه گرفت که فردی متهمان در (عمومی و یکپارچگی واحد) و دا را در اتاق عمل به موجب یک دیرینه تمرین و یا سفارشی’ مقابله به مثل در برابر Burum یا مستعمرات برای محافظت سخنرانی فعالیت” برنل گفت: در او حاکم است.

اروین Biane کرک و دینو DiFazio نیز شکایت کرد که این شهرستان پس از آنها تبرئه شدند و یا در Erwin و DeFazio را مورد اتهام بودند کاهش یافته است. برنل را رد کرد و ادعا می کند توسط اروین و DiFazio در تمامیت خود را اما اجازه ادعا توسط Biane و کرک که محققان جعل مدرک توسط فشار Postmus به ارائه شهادت دروغ برای رفتن به جلو.

دفتر دادستان منطقه هنگامی که خواست برای پاسخ به برنل حکم نظر به نمایندگی از Hackleman و راموس و یا رسیدن به آنها را از نظر کاهش یافته است به انجام این کار.

“در این زمان ما هیچ نظر برای ارائه در مورد این” دفتر سخنگوی مایک Bires گفت: در یک ایمیل پنج شنبه.

کمتر از یک سال پس از مستعمرات پرونده به این نتیجه رسیدند راموس که در خدمت 16 سال به عنوان شهرستان برتر دادستان از دست داده و پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد به Jason اندرسون که مبارزات انتخاباتی به شدت بودجه توسط Burum و حامیان او.

اما نبرد قانونی همچنان بین راموس و Burum.

“ما مشتاقانه منتظر به سوال آقای راموس دیگر شهرستان رهبران و دادستان در دادگاه که در آن انگیزه های کینه توز و تخلف خواهد بود گذاشته لخت,” لارسون گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان