JU کیسه های کلی جایزه ملی ادغام اردوگاه

Advisor K K Sharma posing with JU team at conclusion of National Integration camp on Friday.
مشاور K K Sharma نما با جو تیم در نتیجه گیری از ملی ادغام اردوگاه در روز جمعه.

Excelsior خبرنگار

جامو Feb 28: دانشگاه جامو صعود کلی جایزه در مگا ملی ادغام اردوگاه به این نتیجه رسیدند که امروز در اینجا در JU.
K K Sharma مشاور Lt فرماندار شد رئیس مهمان به مناسبت و او گذاشته استرس بر اهمیت ملی ادغام اردوگاه در ترویج روح جهانی صلح و آرامش و برادری. او همچنین توصیه می شود تمام شرکت کنندگان به پیام ملی ادغام به مربوطه متحده و اتحادیه سرزمین. مشاور Sharma ابراز خرسندی است که این دانشگاه از جامو که رسیدن به ارتفاعات جدید در حال حاضر تحت رهبری است.
پروفسور Manoj دهار معاون صدراعظم JU در آدرس ریاست جمهوری گفت که هند در حال رفتن به جوانترین کشور تا سال 2030 و جوانان کشور ما باید متحد برای جنگ علیه نابسامانیهای اجتماعی و فقر و وجود دارد یک موضوع مشترک از تقرير و پلورالیسم و اومانیسم نگه می دارد که ایالات متحده ایالات.
نتایج Inter-State مسابقات ملی ادغام اردوگاه اعلام شد به مناسبت. شرکت کنندگان از آسام, Jharkhand تامیل نادو Odisha, Chandigarh, Gujarat, جامو و کشمیر, Haryana و Uttarakhand نیز تکيه بر اساس عملکرد خود را در این مناسبت است.
مربوط به ذکر است در اینجا که در طول هفت روز اردوگاه نیروهای شرکت کننده در بهترین خارج از زباله سمپوزیوم فصاحت گروه, آهنگ, گروه, رقص, انفرادی, رقص, خود ارضایی, آواز, شعار, طراحی پوستر, ساخت, Rangoli و skit حوادث.
Dr Satinder کومار ساکن در جزئیات در مورد رویدادهای برگزار شده در طول یک هفته ای جشنواره و اهداف به دست آورد. پروفسور Naresh Padha دین پژوهش مطالعات پروفسور Rajnikant کنترل از معاینه JU; پروفسور Arvind Jasrotia مدیر CDC و کمال Kispotta جوانان افسر NSS اداره منطقه ای دهلی نو شد و مهمانان ویژه به مناسبت.
رنگارنگ برنامه های فرهنگی نیز ارائه شده توسط شرکت کنندگان. مجموعه مقالات برنامه انجام شد توسط NSS داوطلب Jasbir . ملی ادغام اردوگاه هماهنگ بود تحت نظارت NSS هماهنگ کننده Dr Satinder کومار, برنامه افسران Dr Hema Gandotra Dr سیما Rohmetra Dr Savita Nayyar و دکتر Meghna دهار همراه با برنامه افسران پروفسور Manmohan Singh , Dr راکش شارما, پروفسور Yashpaul و پروفسور Rituraj شارما و NSS داوطلبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>