جاش کوک: مخلوط-سن رویکرد مسکن اجتماعی شکست خورده است سالمندان کم درآمد در B. C.


مخلوط-عصر مسکن برگ سالمندان در ترس است. TommL / گتی ایماژ/Vetta

نظر: با شروع در اوایل 2000s, B. C. دولت به طور فزاینده ای قرار می گیرد جوان “به خانه” افراد در مسکن عمومی است که در راستای سالمندان — که سال های پایانی به احتمال زیاد خواهد خدشه دار ترس از خشونت های مداوم اختلال استرس و انزوای اجتماعی.

تصور کنید که خود را سالمندان پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ بودن قرار داده شده در یک ساختمان با افراد مبارزه با اعتیاد شدید به تجربه غیر قابل پیش بینی روانی قسمت و یا درگیر شدن در کار. سال های نهایی خود را به احتمال زیاد خواهد خدشه دار ترس از خشونت و تهدید مداوم اختلال استرس و انزوای اجتماعی.

این است که یک وضعیت فرضی برای هزاران B. C. سالمندان — این واقعیت برای بسیاری از افراد کم درآمد و سالمندان و افراد در مسکن اجتماعی امروز است.

شروع در اوایل 2000s, B. C. دولت به طور فزاینده ای قرار می گیرد جوان “به خانه” افراد در مسکن اجتماعی بود که نسبت به سالمندان است. این تغییر scandalously understudied در B. C., اما چیزی که ما میدانیم این است که نگران کننده است.

بررسی اضطراری پاسخ به چند سن-مخلوط سالمندان تسهیلات مسکن در سرزمین اصلی پایین تر را نشان می دهد که تعداد حوادث نیاز به مداخله پلیس افزایش 416 درصد بین سال های 2001 و 2015. در حالی که اعداد را آغشته به اندکی از آنها باقی می ماند نزدیک به جایی که آنها در سال 2015. این تصادفی نیست. مطالعات نشان داده اند جوانتر ساکنان شد مسئول تقریبا 80 درصد از پلیس پاسخ به سالمندان مسکن اجتماعی است.

به تازگی لنگلی سالمندان جامعه اقدام میز مطالعه زیادی مسکن اجتماعی مجموعه ای از 500 ساکنان که در آن 15 درصد از ساکنان شد به عنوان توضیح داده شده که هر دو زیر 55 و “به خانه” به دلیل بیماری روانی و یا اعتیاد. برخی از 41 درصد از سالمندان مورد مطالعه گزارش شده است که ترس از گروه جوان و توصیف یک محیط typified با دور انداخته سوزن به طور منظم و ناراحت کننده اختلالات و تهدید و ارعاب و ضرب و جرح.

جای تعجب نیست این سالمندان نیز گزارش داد کاهش سلامت روان و افزایش اعتماد به دارو و اورژانس و غیر اورژانس خدمات پزشکی و انزوای اجتماعی — با برخی از احساس که خانه های خود شدند و بیش از حد خطرناک برای نوه های خود را ببینید. به عنوان کسی که تا حدودی مطرح شده توسط پدربزرگ و مادربزرگ خود من برای پیدا کردن این خصوص نگران کننده است.

آمریکا تحقیقات همچنین نشان می دهد مشکل با قرار دادن “به خانه” با افراد مسن. ایلینوی مطالعه نشان داد که بیش از یک دوره سه ساله زیر سن-اختلاط درصد از ساکنان که سایتهای مسکن دو گروه هم رز از 31 درصد به 65 درصد کسانی که احساس امن تر و بدون جوانتر ساکنان از افزایش 37 درصد به 71 درصد و کسانی که دیگر نمی خواستم به زندگی می کنند وجود دارد رشد از سه درصد به 20 درصد است.

نکته در اینجا است که برای بد نام کردن کسانی که با بیماری های روانی و یا اعتیاد — آنها در برخورد با چالش های عمده ای و سزاوار محبت و مراقبت از جامعه است. نکته این است که با قرار دادن آنها را با افراد مسن اغلب افراد ضعیف می تواند منجر به مشکلات جدی که دقیقا به همین دلیل کسانی که با امکانات مالی را انتخاب کنید برای جلوگیری از مسکن اجتماعی — و به همین دلیل شما به احتمال زیاد خواهد بیش از حد.

در حالی که B. C. استطاعت بحران و عدم کلی مسکن اجتماعی به معنی جدا کردن این دو گروه در حال حاضر امکان پذیر است متوسط گام است که دولت می تواند به سرعت بهبود شرایط برای هر دو جمعیت: بودجه یک تعداد کافی از مستاجر حمایت از کارگران است.

این کارگران بهبود شرایط با ارائه ساکنان با دسترسی به خدمات بهداشت روان در حال توسعه یک حس اجتماعی در میان ساکنان و با پرداختن به طور بالقوه مشکل ساز شرایط قبل از آنها توسعه را به بحران.

متاسفانه فقط 35 درصد از B. C. غیر انتفاعی سازمان مسکن کارکنان در این نقش. این است که عمده نیروی انسانی, کمبود, این دولت بودجه سازمان ارائه بیش از 90 درصد از این استان را مسکن اجتماعی برای سالمندان است. (وجود دارد 741 ساختمان در سراسر B. C. است که طبقه بندی به عنوان مستقل سالمندان مسکن اجتماعی است.) حتی زمانی که کارکنان در محل هستند می تواند سبب شیوع و قادر به شرکت در فعال برای حل و فصل بلندی مسائل.

اصلاحات دیگر نیز ممکن است در نظر گرفته شود مانند جداگانه طبقه برای “hard-به-خانه” به ارائه یک درجه بیشتر از ایمنی و آرامش برای سالمندان است.

خط پایین این است که رویکرد فعلی شکست خورده است سالمندان کم درآمد در B. C. آنها با صدای بلند, سیاسی, صدای, اما آنها نباید مجبور به تحمل شرایط استرس زا در سال های پایانی خود را که شما نمی خواهید برای خود و پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ. این راه حل نیاز به مقدار متوسطی از پول و تغییرات جزئی به راه ساختمان ها مدیریت می شوند. ما نیاز به این حق است.

جاش طبخ یک فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از سیاست های عمومی برنامه در SFU که مشغول به کار در جامعه مبتنی بر سالمندان بخش خدمات پس از سال 2011 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>