اردن Kawaguchi برگ بازی با آسیب به عنوان UND می افتد به اوماها

تاریخ رو به جلو اردن Kawaguchi, تیم پیشرو گلزن و Hobey بیکر جایزه نامزد چپ بازی میدوی را از طریق دوره اول با یک فوقانی بدن آسیب و بازگشت نیست.

پس از بازی UND مربی براد بری نیست که اطلاعات زیادی در میزان آسیب است.

“نه هنوز” بری گفت. “بدیهی است که آن را بیش از حد به زودی در حال حاضر. ما باید به او ارزیابی برای دریافت اطلاعات بیشتر در اینجا.”

آیا شانس Kawaguchi پخش در شنبه, سری آخر?

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من هیچ نظری ندارم هنوز” بری گفت. “من فکر می کنم آن بود احتیاطی دلیل است که او بازی نمی کند بقیه از این بازی است. من فکر می کنم ما به این به بعد در اینجا به ببینید تا چه حد از آن است.”

این بازی به نظر می رسید به اندازه کافی بی ضرر.

کاواگوچی رفت به گوشه ای در 10:47 از اولین و افتاد شد تا اوماها را براندون Scanlin. او فرود آمد بر روی یخ و UND اهدا شد قدرت بازی. کاواگوچی skated به نیمکت در قدرت خود را دارد اما قادر به عامل به متعاقب آن قدرت بازی.

پس از قدرت بازی تمام شده Kawaguchi رفت به اتاق قفل با مربی ورزشی علامت Poolman. چند دقیقه بعد Poolman بازگشت به نیمکت تنهایی.

بدون Kawaguchi, جرم پراکنده فقط آن را دوست دارم فوریه. 22 در خیابان هنگامی که او نشسته یک بازی با نامعلومی آسیب است. مبارزه با شاهین را از دست داد که بازی 2-1.

روز جمعه مبارزه با شاهین موفق فقط یک هدف — یک Colton Poolman نقطه شات که رفت از اوماها defenseman را اسکیت و گذشته پشتیبان گیری دروازه بان Austin Roden که جایگزین مجروح اشعیا Saville در اواخر دوره اول. که تنها لکه دار برای Maverick netminders که ترکیب را برای جلوگیری از 36 37 عکس.

کاواگوچی دومین گلزن برجسته در کشور با 45 امتیاز در 32 بازی انتهایی تنها Jack Dugan از پراویدنس (52 امتیاز). UND فقط راه اندازی یک وب سایت در این هفته ترویج Kawaguchi را Hobey بیکر جایزه نامزدی.

“بچه های دیگر باید به مرحله و برخی از نمایشنامه” بری گفت. “این یکی از آن چیزهایی که ما نه یک تیم. ما 27 بچه ها در تیم ما ساخته شده است که نقش تمام سال است. من می دانم که اردن از تیم ما اما بچه های دیگر باید به مرحله تا در این زمان. بدیهی است که این داشتن جزئیات و وضوح از اجرای زمانی که جن را در نوار خود را به اجرا و به پایان بازی. ما به همه حق است. ما شماره گیری در فردا و پس از آن دوباره فردا.”

بدتر هنوز, Kawaguchi نبود تنها بازیکنی که در سمت چپ این بازی با یک آسیب است. UND دانشجوی سال اول defenseman اتان Frisch نیز از دست رفته نهایی دو دوره با نامعلومی آسیب است.

“ما ارزیابی او امشب و فردا و ببینید که در آن است که در” بری گفت.

شماره 1 دانه روی خط

با از دست دادن ردیف 2-رتبه UND (25-5-4, 16-4-3 NCHC) در حال حاضر خطرات به اشتراک گذاری پنروز جام با دولوت مینه سوتا که ضرب و شتم St. Cloud State در روز جمعه.

اگر UND دست می دهد امشب در سری آخر (7:07 بعد از ظهر باکستر عرصه) و دولوت مینه سوتا ضربان Huskies, the Bulldogs را به اشتراک پنروز در جام حذفی و کسب No. 1 دانه برای دانشگاهی ملی هاکی کنفرانس مسابقات است. این امر همچنین اولین کنفرانس عنوان برای دولوت مینه سوتا از سال 1993.

مبارزه با شاهین نمی جاروب شده است و در عین حال در این فصل و ارشد رو به جلو Westin ميشود گفت: این مهم است که شروع نمی کند در حال حاضر به دلیل UND نمی خواهید به از دست دادن دانه بالا برای NCHC مسابقات است.

“یک صد” ميشود گفت. “آشکار پنروز. نمی دهد آن را به عقب به دولوت. که یکی از رقبای ما. این یک بازی بزرگ فردا. بازی بزرگ. ما به تمرکز بر روی آنچه که ما بهترین است و ما برای اجرای آن فردا. در پایان روز شما رو به عقب می آیند و در مورد آن نگران نباشید بیش از حد. همین حالا قطع سر خود را, اما آمده آماده برای بازی فردا.”

UND را بازی نهایی خود را به طور منظم فصل بازی در 7:07 بعد از ظهر و سپس بازگشت به خانه برگشتی به در یا میامی یا کالج کلرادو در بهترین سه دور اول حذفی سریال.

“بهترین بخش این است که ما را وادار به کنترل خود ما سرنوشت” بری گفت. “ما لازم نیست که به نگرانی در مورد رتبه بندی در سراسر کشور و یا هر چیز دیگری. ما فقط باید به کنترل آنچه که ما انجام دهد. ما شده ایم انجام یک کار خوب از آن همه سال. ما مطمئن شوید که ما روی آن تمرکز فردا.”

مبارزه Hawks باقی مانده No. 1 در رتبه بندی دو به دو استفاده می شود که برای انتخاب و بذر 16-تیم NCAA tournament زمینه است.

دوم از دست دادن به اوماها (روباز انتخابی)

UND دهکدهای از دست داد فقط پنج بار در این فصل و دو نفر از آنها آمده اند در برابر ماوریکس.

اوماها (روباز انتخابی) ضرب و شتم UND 6-3 در رالف Engelstad آرنا در ماه ژانویه — تنها از دست دادن خانه برای مبارزه با شاهین در این فصل است. درست مثل ماوریکس بود که در بازی آنها با سرب جمعه.

Nate Knoepke و کربی Proctor هر دفن اول اهداف فصل برای باز کردن یک 2-0 رهبری در دوره دوم در حالی که رایان Brushett شمارش دوم و ژاک اردن 12th خود را در سوم تا دور.

“این بود خیلی کامل beatdown توسط اوماها فکر کردم” Poolman گفت. “ما نمی تیز برای شروع بازی است. کمی جهش در اینجا وجود دارد اما هیچ چیز پایدار است. به آنها اعتبار بدهد. هر زمان که ما می خواهم یک شانس آنها می خواهم پاک کردن آن بسیار خوب است. آنها پرواز منطقه و نوع حمایت ما را برای بسیاری از بازی. ما می تواند هر چیزی واقعا نورد برای بیش از حد طولانی است. ما تا به حال یک زن و شوهر قدرت-بازی بازی شانس, اما, واقعا, که در مورد آن.

“آنها واقعا بسته ما. ما نمی تیز با ما اعدام و برخی از ما پوشش, فقط, نیست, وجود دارد, گاهی اوقات. آن را بسیار برای ما خوب است اما واقعا برای آنها خوب است.”

مبارزه با شاهین goaltender آدم Scheel متوقف 21 از 25 عکس در ساخت سومین متوالی شروع می شود.

UND جشن با پنروز جام شنبه گذشته عقد یک سهم از این عنوان را با 2-1 اضافه کاری پیروزی در برابر غرب میشیگان. مربیان تاکید کرد و نه به یاس بعد از جشن.

“ما در مورد آن صحبت کردیم همه هفته” بری گفت. “شما می خواهم به فکر می کنم اما در پایان روز, ما, نیست, شدید در بسیاری از مناطق مختلف در طول 60 دقیقه بازی. این یک بازی حذفی. امشب سنگین و سخت بازی حذفی. طول می کشد تا 60 دقیقه را به نفع خود. من فکر کردم ما تا به حال برخی از اببس و در جریان آن جایی که ما خوب بودند. . . و فقط OK در برخی از مناطق است.”

اوماها (روباز انتخابی) 4 UND 1

اولین دوره — هیچ به ثمر رساند

دوره دوم — 1. OMA, Nate Knoepke 1 (رایان Brushett 16 دین استوارت 9) 11:53; 2. اوما کربی Proctor 1 (نوح Prokop 2 Stewart 10) 16:19; 3. UND, Colton Poolman 3 18:03

دوره سوم — 4. اوما رایان Brushett 2 (مارتین Sundberg 7 جوی آباته 9) 11:55; 5. اوما ژاک Jordan 12 (استوارت 11) 14:58

مجازات — Brandon Scanlin با زن دام ,10:47; نیمکت جزئی با زن رفتار unsportsmanlike, 10:47; کول اسمیت, UND, سنگزنی, 16:43 اول; Chayse Primeau با زن سنگزنی, 16:43 اول; Smith, UND, دام, 19:05 اول; نیمکت جزئی, OMA, بیش از حد بسیاری بر روی یخ, 6:22 دوم; Tyler وایس, قدیمی سنگزنی, 12:15 دوم; Westin ميشود, UND, سنگزنی, 12:15 دوم; کوین کانلی با زن سنگزنی, 12:15 دوم; ميشود, UND, سنگزنی, 12:15 دوم; Andrew Peski, UND, سنگزنی, 12:28 دوم; Martin Sundberg, OMA, برگزاری, 18:36 دوم; نوح Prokop, OMA تب 2:18 سوم; گیب بست, UND, کاهش, 5:18 سوم; جان Schuldt با زن سنگزنی, 19:14

دروازه بان موجب صرفه جویی در — UND: آدم Scheel 7-10-4 — 21; OMA: اشعیا Saville 9-x-x — 9 Austin Roden 3-13-11 — 27

پنالتی-دقیقه-UND 7-14 اش 8-16

قدرت پخش — UND 0-5 اش 0-4

حضور و غیاب — 6,126

داوران — دن Dreger و تام Sterns

صف نگهدار — Scott Fitzpatrick and Nate استانتون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>