جاناتان براون و رنه-جان نیکلاس: به اندازه کافی خوب به ضروری بود خوب به اندازه کافی برای اقامت


کارگران مهاجر در Barnston جزیره مزرعه در ساری در 31 ماه مه سال 2020 است. طرفداران ضروری کارگران می گویند آنها باید دسترسی به تسریع و اقامت دائم. آرلن Redekop / PNG

نظر: ما قوانین مهاجرت به وضوح ارزش این کار اما متاسفانه ارزش ندارد, افرادی که آن را انجام دهد.

این COVID-19 همه گیر به ما آموخته است که کارگران واقعا ضروری برای جامعه به زنده ماندن. اما برخی از این کارگران اگر چه آنها به اندازه کافی خوب برای ارائه خدمات ضروری هستند ظاهرا به اندازه کافی خوب نیست به ماندن در اینجا در کانادا. این است که آشکارا ناعادلانه. اگر ما به عنوان یک ملت درخواست کارگران برای کمک به نگه داشتن ما شناور در طول یک بحران ملی, پس از آن ما به عنوان یک ملت باید به آنها اجازه اقامت دائم در کانادا است. که عدالت و انصاف.

مراقبان پاک کننده کارگران کشاورزی, رانندگان کامیون, فروشگاه مواد غذایی کارکنان و خدمات غذایی کارگران در میان بسیاری از دیگران کمک کرده اند کانادا زنده ماندن این بحران است. این کارگران قهرمانان است و تغییر نمی کند این واقعیت است که بسیاری از آنها racialized مهاجر و کارگران ثبت نشده.

ما دولت فدرال می داند که این کارگران ضروری است برای رفع چالش های مطرح شده توسط COVID-19. به همین دلیل است که در مارس 12, آنها کوتاه زمان پردازش برای اجازه کار در طول COVID-19 بحران است.

ما قوانین مهاجرت به وضوح ارزش این کار اما متاسفانه ارزش ندارد, افرادی که آن را انجام دهد. در حالی که راهی برای گرفتن اقامت دائم وجود دارد برای برخی از کارگران مهاجر در این نقش بیشتر که اشغال این ضروری مواضع لازم نیست یک مسیر مستقیم به اقامت دائم در کانادا است. اساسا دولت به نهاد سیاست است که توسط آن بداند این افراد به اندازه کافی خوب برای انجام کار ضروری در کانادا اما بدون توضیح به اندازه کافی خوب نیست به ماندن بگیرید.

کارگران ثبت نشده هستند به خصوص محروم. اگر چه بسیاری از کارگران ثبت نشده همچنان به پر کردن نقش ضروری در صنایع قابل توجهی کمبود نیروی کار آنها قفل شده است از به دست آوردن وضعیت مهاجرت آنها نیاز به طوری که آنها می توانید انجام این کار قانونی است. های موجود در مسیر برای به دست آوردن و یا به دست آوردن وضعیت محدود و دست و پا گیر و تا حد زیادی غیر قابل دسترس.

عفو برای کارگران ثبت نشده کمپین طرفداران برای یک دلسوز اما عملی, راه حل برای این مسائل. این کمپین می پرسد دولت فدرال به انجام دو چیز است:

1. ایجاد یک جدید دائم-اقامت برنامه برای همه کارگران مهاجر از جمله کارگران ثبت نشده که کار در شغل های که در آن وجود دارد کمبود نیروی کار; و

2. اعطای 12 ماه بدون محدودیت اجازه کار به کارگران مهاجر از جمله کارگران ثبت نشده در حالی که آنها در روند تقاضا برای اقامت دائم.

با تصویب این تغییرات ما اطمینان حاصل شود که جوامع نیز توسط حصول اطمینان از این است که این کارگران قادر به ادامه ارائه خدمات ضروری است. مهم تر ما این اطمینان حاصل شود که کارگران قادر به زندگی بدون ترس از دستگیری ، بازداشت و یا حذف.

در کوتاه مدت این تغییرات همچنین کمک در جلسه عمومی ما اهداف سلامت. کارگران ثبت نشده مردد هستند برای دسترسی به خدمات مراقبت های بهداشتی و یا گزارش ناامن اشتغال شیوه برای ترس از دولت قصاص. ارائه مستند نشده کارگران با امن مهاجرت وضعیت اجازه می دهد تا آنها را به شرکت در شیوه های درمانی مانند به دنبال مراقبت های پزشکی بدون ترس از اقدامات تلافی جویانه.

هر شب در 7 p. m. ما در نشان دادن قدردانی برای کارگران ضروری نگه داشتن ما امن از طریق این بحران است. من از شما یک شب به یک استراحت از کوبیدن بر قابلمه و ماهی تابه. به جای بازدید از عفو برای کارگران ثبت نشده سایت و ارسال یک پیام به دولت فدرال است. به آنها بگویید که اگر مهاجر و کارگران ثبت نشده خوب به اندازه کافی برای ارائه خدمات ضروری و سپس آنها به اندازه کافی خوب به ماندن بگیرید.

جاناتان براون و رنه-جان نیکلاس در حال مدیران از کارگران مهاجر در مرکز.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>