پیوستن به رشد با هم باغ جامعه برای به اشتراک گذاشتن کار و برداشت

شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر به باغ و اصطلاح پیروزی باغ محبوب است دوباره بازتاب ملی و وطنی درایوهای مواد غذایی است که بسیار حیاتی در طول هر دو جنگ جهانی.

در این تاریخ و زمان آخرین از ما سه هفته سری در vegetable gardening, من می خواهم شما را به پیوستن بسیار موفق با هم رشد جامعه باغ. این یک مفهوم منحصر به فرد از های کار و به اشتراک گذاری برداشت محصول ساخت باغبانی سبزیجات ممکن است برای ساکنان آپارتمان محل سکونت صاحبان و هر کسی که ممکن است از یک فضا به باغ در غیر این صورت. حتی اگر شما یک نقطه به باغ شما ممکن است این برنامه حتی بهتر است.

این باغبانی مفهوم منحصر به فرد است. بسیاری از ما آشنا هستند و با شهرداری و باغ های عمومی فضاهای تقسیم توطئه و اجاره به افرادی که تمایل و برداشت خود را به طور جداگانه مشخص شده فضا.

در حال رشد با هم باغ جامعه کاملا متفاوت هستند. اینها واقعا باغ جامعه. هر کس دعوت به ثبت نام و کار و به اشتراک گذاری فضل با سرمایه گذاری دو تا سه ساعت در هفته کاشت, آبیاری و برداشت محصول است. هم سهام همه کار و همه سهام برداشت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Participants in Growing Together Community Gardens share the work and share the harvest. Special to The Forum

شرکت کنندگان در حال رشد با هم باغ جامعه تقسیم کار و به اشتراک گذاری برداشت. ویژه به فروم

وجود دارد هیچ هزینه و هیچ گیاهان یا دانه برای خرید. همه چیز لازم ارائه شده است. شما حتی نمی نیاز به دانستن هر چیزی در مورد باغبانی به شما نشان داده شود همه چیز لازم است.

شرکت کنندگان ثبت نام برای شرکت در یکی از شش باغ واقع در فارگو. هر باغ اجرا می شود در یک برنامه منظم و شرکت کنندگان در پیوستن به یکدیگر در تعیین روز و زمان امضای قرارداد در زمانی که آنها می رسند. هسته داوطلبان طرح هر هفته باغبانی وظایف و نشان می دهد آنچه که باید انجام شود.

شرکت کنندگان لذت بردن از سبزیجات تازه در ابتدای ماه جولای گسترش از طریق برداشت بزرگ رویداد در پاییز. سازمان هماهنگی توزیع تولید و باغبان ورود 16 ساعت کامل دریافت سهم از همه برداشت سبزیجات.

در حال رشد با هم باغ جامعه در حال حاضر در 14 سال به عنوان یک سازمان. چه آغاز شده به عنوان یک باغ 100 فوت 100 پا با هشت خانواده رشد کرده و به بیش از 150 خانواده با شش باغ بزرگ در فارگو. نه تنها سبزیجات سالم تولید می شود اما باغبان آموخته شده در مورد کار با هم برای یک مشترک.

رشد همراه بود زاییده افکار یک گروه که شامل موسسان جک چوب و نلا طوفان. جک پرشور دیرین گوجه فرنگی رشد که در حال حاضر دارای یک نقش عمده در سازمان است که به رسمیت شناخته شده به عنوان یک 501(c)(3) غیر انتفاعی. نلا طوفان بود یک مددکار اجتماعی در فارگو مدارس عمومی سیستم که دیدم این به عنوان یک راه برای کمک به آمریکایی جدید اتصال با جامعه ما است.

جک می گوید: یک کلید به رشد خود شده است, توسعه هسته ای رهبران که نظارت بر کل برنامه به علاوه باغ رهبران که منجر به وظایف خاص در خاص باغ. این باغ با آن فارگو ریشه در حال حاضر جلب توجه در سراسر جهان با علاقه نه تنها از ایالات مانند واشنگتن و فلوریدا, اما کشورهای مانند کنیا و بوتان.

Core leaders coordinate the activities between six Fargo Growing Together Community Gardens. Special to The Forum

هسته رهبران هماهنگی فعالیت های بین شش فارگو رو هم باغ جامعه. ویژه به فروم

در حال رشد با هم یک شریک فعال در توسعه جامعه, شرکت در دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی گسترش و کنکوردیا دانشگاه, ارائه, به علاوه اهدا به قلب و روح دوروتی روز نان روزانه و اورژانس Food Pantry. رو با هم به اشتراک گذاشته شده در how-tos از باغبانی خود را با جوامع دیگر تمایل به شروع پروژه های مشابه است.

در حال رشد با هم, باغ جامعه, است تمرین راه های ابتکاری برای بهینه سازی تولید سبزیجات. تخت مطرح 30 اینچ عرض و 8 تا 12 اینچ بالا در حال تشکیل است که موجب صرفه جویی در زمان باعث طبیعی هوادهی را افزایش می دهد زهکشی کاهش وجین و افزایش سلامت خاک. تخت مطرح شده مبارزه با بارندگی بیش از حد تخلیه آب به مسیر به جای غرق شدن سبزیجات.

سالانه بهار کیکآف و ثبت نام به طور معمول آغاز می شود با یک سرگرم کننده غذای مختصر یک رویداد بزرگ است که من همیشه لذت بردم از حضور در, اما در این سال غذای مختصر شده است طبعا لغو شد. برای ثبت نام در این سال باغبانی برنامه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به سادگی ایمیل جک چوب [email protected] برنامه در محل برای نگه داشتن همه امن در طول این سال فصل باغبانی. اجتماعی فاصله اجرا خواهد شد در باغ و به همه توصیه می شود دستورالعمل های ایمنی را در پی خواهد داشت.

پس از یک زمستان طولانی باغبانی در هوای تازه و نور آفتاب خواهد بود خوش آمدید درمان و رشد با هم باغ جامعه باعث می شود آن را ممکن است برای همه.

Participants at one of the Growing Together Community Gardens pause for a group photo. Special to The Forum

شرکت کنندگان در یکی از در حال رشد با هم باغ جامعه مکث برای یک عکس گروهی. ویژه به فروم

بایگانی: جزئیات بیشتر از همین Kinzler رشد ستون با هم

همین Kinzler یک مادام العمر باغبان است horticulturist با دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی فرمت برای Cass County است. خوانندگان می تواند او را در رسیدن به [email protected] تماس بگیرید و یا 701-241-5707.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>