جان فورلانگ: ما نمی آیند از این در آنهایی که یا twos. ما ظهور ایالات کشیدن هم


جان فورلانگ شد مدیر عامل شرکت ونکوور کمیته سازماندهی برای سال 2010 المپیک و پارا المپیک بازی های زمستانی. Jenelle اشنایدر / Vancouver Sun

نظر: تا به حال می خواهم به یک تیم کامل? در حال حاضر زمان است.

در هر داستان آمده از پشت سر پیروزی ما به دنبال شناسایی یک قهرمان یک قهرمان است. کسی که به پین آن را در. آن را به ما می دهد آسایش و اعتقاد خود حتی یک فشار برای انجام بهتر خودمان. این است که این نوع از داستان است. اگر وجود دارد به یک قهرمان در حال حاضر پس از آن که بار نیاز به میل و علاقه انجام شده توسط ما. همیشه می خواهم به یک تیم کامل? در حال حاضر زمان است.

من در پس از جنگ جهانی دوم اروپا است. پدر و مادر من ازدواج کردم در طول سال های جنگ. آنها صحبت از باور نکردنی, مشکلات بیکاری, کمبود مواد غذایی, گرسنگی, سهمیه بندی برق, کمبود, بیماری, و بیشتر. سوخت کمیاب بود. خانه سرد بودند. مادر من صحبت در مورد روال — انتظار برای پدر من به خانه می آیند و روزانه چالش پیدا کردن مواد غذایی به اندازه کافی برای تغذیه خود را. رفتن به بستر اولیه برای گرم ماندن و نگرانی که فردا ممکن است بدتر دوباره. این داستان گفته شد روزانه به نقطه ما فکر می کردند که فقط ایرلندی ارایش اغراق — بنابراین ما نورد چشمان ما. پس از جنگ زندگی بهبود یافته و این داستان ها جایگزین شد با هیجان شغل بهتر غذا مزه قهوه برای اولین بار و ورود کودکان است. بسیاری از آنها را.

من به یاد داشته باشید کسانی که سال خوبی ما بی سر و صدا به شوخی در مورد این داستان از سختی های خاص آنها ساخته شده است. منظورم وجود دارد بدون اثبات هیچ ارتباط Facebook, عکس ها یا شواهد سخت — فقط خود کلمه. این همه درست بود. اما آنچه حتی بیشتر واقعی: سال است که به دنبال آن بودند شادتر سرگرم کننده سال. آن سال ها پیوند پدر و مادر من در راه من فقط مارول در حال حاضر است. آنها به همه آنها تا به حال به زندگی ما و دیگران است. پدرم آمده از سال های جنگ, قوی, بی عیب و نقص با ارزش و رفت تا به یک حرفه ای ستاره ای و هرگز فراموش کردم که در آن زمان به موفقیت است.

اما این یک داستان از من پدر و مادر من یا خانواده من. ما که خاص است. ما طبیعی بود. مانند هر کس دیگری. این یک داستان از امید. و باور است. جهان شده است ضرب و شتم قبل از. بد. هر خانواده تا به حال اورست را صعود و صعود آن را به نحوی آنها را. و اگر ما صادق بودن آنها به احتمال زیاد آن را با یک کل خیلی کمتر است.

روح انسان هم می شود تحت فشار قرار دادند و به آن ظاهری محدودیت اما هنوز هم می یابد یک راه برای غلبه. در نهایت ما چیزی را اشکار کردن این فانتوم مهاجم و آن را له … و ما را به عنوان اگر آن را هرگز اتفاق افتاده است. کودکان ما کودکان را به خواندن در مورد این مدرسه به عنوان ما به عنوان خوانده شده در مورد ناپلئون و چرچیل. آن را ثبت و تجزيه و تحليل و بحث برای نسل های. برای آنها آن را به نظر می رسد و تاب بیش از حد. اما شاید آنها را با نوع حکمت است که باعث می شود یک تکرار کمتر احتمال دارد.

همه جا مردم در حال, ترس, جدا, احساس کمی نا امید کننده است. ما نمی آیند از این در آنهایی که یا twos. ما ظهور ایالات کشیدن هم می روم و هیچ یک از پشت. نه هر کس مجهز شده است برای این بار از رهبری باید معطوف به کسانی که می تواند حمل و بیشتر انجام دهید. اگر من به یاد داشته باشید یک واقعیت شگفت انگیز از کسانی که داستان های دوران کودکی این بود که “هر کس چیزی را انجام داد.” انجام چیزی باعث می شود آن را واقعی قرار می دهد و هر یک از ما در مبارزه با این ویروس. باعث می شود ما هم تیمی.

ما را وادار به انتخاب آنچه که ما انجام دهد. چه بخشی بازی کنیم. حرکت بزرگ و یا حرکات ساده است. من را تماشا شوهر برای 20 ساعت در روز به مدت 10 روز در تلاش برای کمک به کانادایی ها در سراسر جهان به خانه. او برداشت کرده است یک تیم به در و دادن همه چیز است.

من این را می دانم اگر من می دانم هر چیزی: هر گونه سرمایه گذاری و تلاش در شخص دیگری در حال حاضر خواهد بود پایدار سرمایه گذاری در خودمان است. بهترین ما را به آن …

جان فورلانگ شد مدیر عامل شرکت ونکوور کمیته سازماندهی برای سال 2010 المپیک و پارا المپیک بازی های زمستانی.


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>