جو بایدن برنده مینه سوتا دموکراتیک اولیه غلبه برنی ساندرز

نتایج اولیه نشان داد بایدن رهبری این زمینه در مینه سوتا دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه در نزدیک به سه دهه با نزدیک به 39 درصد از آرا. در ضمن ساندرز انجام شده 30 درصد با 91.36 درصد از حوزه گزارش از 11:15 p. m. آسوشیتد پرس در 8:45 p. m. به نام مسابقه بایدن.

در سازمان دیده بان حزب در مینیاپولیس بایدن هواداران تشویق می کردند و در آغوش گرفت که خبر آمد در سراسر تلویزیون در Elsie نوار. در ضمن در سراسر رودخانه در پل شرکت کنندگان از یک Sanders, سازمان دیده بان حزب در BlackStack آبجوسازی هو به عنوان اخبار فلش در سراسر یک پروژکتور.

چند بایدن در اردوگاه اعتبار دولتی برای برگزاری تعیین کننده در مبارزات انتخاباتی به عنوان ایالت مینه سوتا ctq, D -, Minn. یک روز قبل از پایان مبارزات انتخاباتی او انداخت و او را حمایت بایدن. و ساندرز که بسیج در کشور یک روز قبل از آن به نظر می رسد قادر به ضبط و آن را به عنوان او در سال 2016.

“ما برنده مینه سوتا به دلیل ctq,” بایدن گفت: در تلویزیونی سخنان از یک رویداد در لس آنجلس.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

و حامیان و مشاوران کمپین تکرار که ادعای سه شنبه شب به عنوان نتایج حاصل از سراسر کشور در آمد. کوری روز, مشاور ارشد بایدن برای مبارزات انتخاباتی در ایالت مینه سوتا گفت: در آخرین لحظه حمایت هموار راه را برای بایدن را به نفع خود دولت است.

“گرفتن شهردار پیت (Buttigieg) و بدیهی است که به خصوص دیابت Klobuchar حمایت که فقط آمریکا را” روز گفت. “این یک معامله بسیار بزرگ.”

جاستین Buoen مبارزات انتخاباتی مدیر برای Klobuchar گفت: سناتور به حال تصمیم به پایان دادن به پیشنهاد او پس از آن روشن شد او نمی خواهد که در یک مسیر به نامزدی. و Buoen گفت Klobuchar ادامه خواهد داد جوش برای بایدن در سراسر کشور است. معاون رئیس جمهور سه شنبه شب به نام Klobuchar در خانه اش به او تشکر می کنم برای حمایت از او.

در ضمن ساندرز در شب سه شنبه در سخنرانی در ورمونت باقی مانده اعتماد به نفس است که او را از مبارزات دموکراتیک نامزدی و حمل از طریق یک پیروزی در ماه نوامبر حکایت دارد. به عنوان او خود را در طول St. Paul تجمع در شب دوشنبه مترقی جلب تیز تضاد بین او و خود را معتدل تر حریف بایدن.

“شما نمی توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن با همان قدیمی همان قدیمی نوع از سیاست” ساندرز گفت. “آنچه ما نیاز داریم یک سیاست جدید است که به ارمغان می آورد و طبقه کارگر و مردم به جنبش سیاسی که به ارمغان می آورد افراد جوان به جنبش سیاسی و که در ماه نوامبر را ایجاد بالاترین میزان مشارکت در آمریکا تاریخ سیاسی.”

مینه سوتا همراه با 13 کشورهای دیگر و یک قلمرو برگزار حزبی انتخابات مقدماتی روز سه شنبه و در ترکیب این رقابت ها به مجموعه ای تعیین خواهد شد که بانک یک سوم از کل نمایندگان در انتخابات ریاست جمهوری نامزد مسابقات. همانطور که از 10 p. m. بایدن متصلب بود تا برنده در آلاباما آرکانزاس, ماساچوست, North Carolina, اوکلاهما, تنسی و ویرجینیا در حالی که ساندرز بریده پیروزی در کالیفرنیا کلرادو و ورمونت.

در پی چندین آخرین لحظه تصمیم گیری های دموکراتیک نامزدها به رها کردن مسابقه, مینه سوتا, رای دهندگان گفت: آنها تا به حال به تغییر تصمیم گیری های خود را از رفتن به پای صندوق های رای.

باب ویتنی یک نوازنده و صاحب کسب و کار بود که در جشن خود 76th تولد با رفتن به پای صندوق های رای در شهرستان گفت: او رای دادند بایدن. اما اگر Klobuchar تا به حال کاهش یافته و از نژاد او گفت که او تا به حال یک زمان سخت تصمیم گیری.

“من پاره شده بین این دو” ویتنی گفت: اما Klobuchar “ساده” این تصمیم برای او هنگامی که او کاهش یافته است. “من فکر می کنم او درست است.”

چشم انداز منتقل و با تنها چند ساعت قبل از مینه سوتا رای دهندگان شد تا برای شروع مصاحبه برگه های رای خود. Klobuchar روز دوشنبه اعلام کرد که او را به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را. و او همراه با سابق دموکراتیک امیدوار پیت Buttigieg و بتو o’rourke تایید بایدن در یک تجمع در دالاس.

در ضمن در شب دوشنبه ساندرز متوقف کرد در عرصه در St. Paul دعوت Klobuchar و Buttigieg را حامیان را برای رای دهی به او و اصرار Minnesotans به پیوستن به وزش ائتلاف با هدف به مسدود کردن مسیر خود را به نامزدی.

خیابان سبز, 56, گفت: انتخاب بین نامزدهای دموکرات تغییر چندین بار قبل از او ساخته شده او تصمیم نهایی در St. Paul حوزه در روز سه شنبه. او کاهش یافته است به اشتراک بگذارید که او در نهایت برداشت اما گفت که او امیدوار است برای دیدن یک رئیس جمهور جدید “که احساس کرامت ورود و مهربانی” آمده ژانویه 2021.

در سال های اخیر, سبز گفت که او می بیند یک سنبله در نفرت و تعصب که او به عنوان دیدگاه “در اصل حمایت از رئیس جمهور چه او می گوید و می کند.” او گفت که او نگرانی برای سه تن از فرزندان نوجوان و آینده کشور است.

“من نگران هستم در مورد نژاد پرستی. من نگران متوسط — آنچه شما می گویند و در حال حاضر و آن را OK” سبز گفت. “من نگران هستم در مورد نوجوانان و نسل جوان با که و چگونه آن را به رنگ خود زندگی است.”

برای دیگر رای دهندگان انتخاب شد واضح تر به عنوان آنها رفت و به پای صندوق های رای.

اریک Clapp از Wadena گفت: او حمایت الیزابت وارن زیرا او قدردانی خود را برنامه ریزی دقیق و کار با جوامع محروم. وارن به دست آورد 16 درصد آرا با 85% از مینه سوتا حوزه گزارش.

“(او) شما نمی خواهید برای سرنگونی کل سیستم اما این راه وجود دارد که این سیستم می تواند کار بهتر برای همه و من فکر می کنم که واقعا یک چیز مهم” Clapp گفت. “و او با این قصد که او را منتشر کرده و از این راه است که او را از صحبت در بحث او انگشت در آن پالس از نوع آنچه اهرم به جلو در درون نظام آن را عادلانه تر.”

خواه اولیه رای دهندگان در سمت چپ با عدم قطعیت کمتر مورد که برای انتخاب به عنوان تنها نامزد به نظر می رسد در انتخابات. اوباما رای دهندگان گفت: آنها خوشحال برای کمک به انتخاب مجدد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. با 66.64 درصد از حوزه گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد آماده برای برنده شدن در این مسابقه.

در حالی که وجود دارد برخی از ویژگی های مسائل گزارش شده در رای گیری مکان های مقدماتی به نظر می رسد به رفتن بدون یک مسئله مهم در روز سه شنبه. برخی از مقامات انتخاباتی گزارش شده کم مردم در انتخابات برای هر دو مسابقات اما رای دهندگان گفت: آنها با استقبال از بازگشت از ریاست جمهوری اولیه بیش حزبی قفقاز.

“من می خواهم اولیه” هارون پیرسون از Pequot دریاچه گفت: رای گیری در خارج از محل. “من فکر می کنم که بیشتر مردم قادر به شرکت در یک اولیه و واقعا ممنون که به خاطر من فکر می کنم بیشتر مردم باید درگیر در روند سیاسی است. من از دست این جلسه دیوانگی کمی و احساس شما می توانید صدای خود را شنید کمی بیشتر در انجمن اما حزبی است که هنوز هم اتفاق می افتد. “

کاج و دریاچه اکو خبرنگار مجله تراویس Grimler Fargo Forum خبرنگار دیو اولسون مرکزی غرب تریبون خبرنگار کارولین لانج و Wadena پیشگام خبرنگار مجله ربکا Mitchell کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>