بیکاری شغل اهالی داکوتای شمالی برای دریافت مزایای این هفته

بیسمارک — شغل خدمات ND مدیر Bryan Klipfel گفت: بعد از ظهر دوشنبه, مارس 27 که حدود 9,000 خود اشتغالی داکوتای شمالی ساکنان که برای اعمال مزایای آغاز خواهد شد دریافت پرداخت های خود را این هفته است.

اگر وجود دارد هیچ پیش بینی نشده مشکلات فنی با بخش سیستمهای پرداخت خواهد شد رفتن.

او گفت: همه 9,023 متقاضیان از روز شنبه از طریق پست خواهد شد یک کارت اعتباری و یک نامه در چند روز آینده. اولیه پرداخت خواهد شد و قرار داده بر روی کارت اعتباری اگر چه پرداخت در آینده ممکن است واجد شرایط برای پرداخت مستقیم. این خواهد بود که انجام می شود از طریق این ادعا فرآیند نرم افزار در بخش وب سایت.

Klipfel گفت:-پرداخت به زمان خود اشتغالی ساکنان اول اعمال خواهد بود لود شده بر روی کارت اعتباری.

کسانی که کارگران را نیز دریافت اضافی 600 $در هر هفته پرداخت که دیگران دریافت بیکاری پرداخت شده اند به مدت دو هفته گذشته. اضافی که 600 دلار پرداخت می آید به عنوان یک نتیجه از فدرال مراقبت در عمل برای کمک به ساکنان بیکار پرداخت صورتحساب.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Klipfel گفت: در ایمیل خود نظرات که گروه آزمایش برنامه های مربوط به خود اشتغالی مسائل بیش از آخر هفته و “یک زن و شوهر از مسائل که در حال تنظیم در برنامه نویسی است.” او گفت که این تغییرات در حال ساخته شد دوشنبه.

چون جمعه است و تاریخ پرداخت برای دیگر بیکاری پرداخت و گفت: خطر در حال اجرا جدید برنامه نویسی برای خود اشتغالی شد “بیش از حد مخاطره آمیز” به اجرای دوشنبه شب. او گفت: آن را می تواند متوقف شد پرداخت به همه متقاضیان در دولت است.

هدف جلوگیری از هر گونه مشکلات است که برای اجرای این برنامه جدید پنج شنبه شب با پرداخت بیرون رفتن در کارت های بدهی بعد در این هفته Klipfel گفت.

او گفت: وزارت فدرال کار است که کار کرده است در دستورالعمل یک ماه پس از مراقبت قانون تصویب شد ارائه برخی از راهنمایی در مورد چگونه این برنامه کار می کنند برای خود اشتغالی.

“اما ما در انتظار نهایی هدایت” Klipfel گفت. “آن مهم تر بود برای دریافت پول از نظاره نشست و صبر کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان