JLR اجرایی Ralf Speth انتخاب همکار از انجمن سلطنتی

دهلی نو: تاتا موتورز مالکیت جگوار لندرور (JLR) در روز شنبه گفت: رئیس اجرایی Ralf Speth انتخاب شده است به عنوان یک شخص از انجمن سلطنتی می باشد.
افتخار است که در به رسمیت شناختن Speth ترویجی برای انگلستان تحقیق و توسعه و تعهد خود را به ساقه (علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی) آموزش JLR در بیانیه ای گفت.
با به رسمیت شناختن Speth می پیوندد جهانی لیگ استثنایی دانشمندان که انتخاب شده اند توسط انجمن سلطنتی برای مشارکتهای برجسته خود را به درک علمی آن اضافه شده است.
صفوف خود را شامل شش برنده جایزه صلح نوبل و همچنین در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده رهبران در صنعت و علم سیاست است.
“در حالی که انتخابات را به یاران یک به رسمیت شناختن فرد استثنایی کمک به علوم آن را نیز یک شبکه از تجربه و تخصص است که می تواند کشیده شده و به مسائل اجتماعی و جهانی اهمیت” انجمن سلطنتی جمهور Venki راماکریشنان گفت.
فعال پس از سال 1660 انجمن سلطنتی است که کمک هزینه تحصیلی از بسیاری از جهان برجسته ترین دانشمندان و قدیمی ترین آکادمی علمی در مستمر وجود دارد.
بریتانیا شرکت آکادمی خود را در همکاری با تعدادی از دانشگاهها و مدارس و کالج ها و آموزش و پرورش دیگر ارائه دهندگان.
این JLR آکادمی افزایش تعامل دانش آموز در بنیادی و ترویج فرصت های شغلی.
پس از آن راه اندازی جگوار لندرور در مدارس برنامه مشغول است با بیش از 4.7 میلیون نفر جوان در سطح جهان است. (سازمان)

مقاله قبلیCovid-19: پلاسما درمانی می تواند خطرناک–کارشناس

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>