J&K بالا بوروکرات ACB به گچ استراتژی در مقابله با فساد فردا

تمرکز اصلی در مهندسی عمومی رابط deptts
*راج بهون شناسایی علل می خواهد توجه مطلق
Mohinder می Verma
جامو ژوئن 6: در عمده توسعه بوروکرات های بالا از جامو و کشمیر در قلمرو اتحادیه و اداره مبارزه با فساد در حال رفتن به گچ کردن چند جانبه استراتژی در مقابله با فساد در تاریخ 8 ژوئن به عنوان راج بهون دریافت گزارش از محله های مختلف که عمده وجود دارد اجازه دهید تا در تهدید.
منابع رسمی گفت: EXCELSIOR که راج بهون است که به طور مداوم دریافت ورودی از محله های مختلف که چندین ادارات دولتی هنوز هم در زیر تنگ گرفتن از فساد و مگر چند جانبه استراتژی قاب وضعیت نمی خواهید برای بهبود به سطح مورد نظر.
بر اساس این گزارش راج بهون شناسایی کرده است وزارت عاقلانه باعث می شود که منجر به شیوه های فاسد و بر این اساس معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu خواسته است دبیر کل BVR Subrahmanyam برای برگزاری مذاکرات و آمد تا با یک استراتژی به طوری که تهدید است پیشتر منابع گفت.
“معاون فرماندار می خواهد تمام اداری دبیران به توجه ویژه ای نسبت به علل فساد در بخش های تحت کنترل خود را. علاوه بر محوری نیز گذاشته شده است بر لزوم همکاری بین اداری دبیران و اداره مبارزه با فساد طوری است که هر که زیاده روی در عمل فاسد است و به وظیفه صرفا طبق قانون” آنها افشا می شود.
بر این اساس دبیر کل ثابت کرده است یک جلسه با مالی کمیسیون اصل, دبیر کمیسیون دبیران و دبیران از همه کلیدی در بخش های مدنی دبیرخانه در تاریخ 8 ژوئن 2020 (دوشنبه).
“دبیر کل اتحاد مورد نظر به تشکیل جلسه ای برای بررسی موضوع فساد در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر و راه های جلوگیری از آن” جزئیات اخطار صادر شده توسط مدیریت کل بخش. به طور قابل توجهی این نشست نیز با حضور مدیر جامو و کشمیر اداره مبارزه با فساد.
مالی کمیسر امور مالی بخش اصلی دبیران علوم و فناوری مسکن و توسعه شهری, درآمد, قدرت, توسعه جاده ها و ساختمان ادارات دبیر کمیسیون صنایع و تجارت و جال شاکتی ادارات و وزرای امور توسعه روستایی و Panchayati Raj, مواد غذایی, عمران, منابع و امور مصرف کننده و به طور کلی مدیریت بخش بوده و با توجه به بحث امتیاز.
“این است که احتمالا برای اولین بار است که بوروکرات های بالا همراه با نخست وزیر ضد فساد دولت را به طور مشترک کار کردن یک استراتژی برای جلوگیری از تهدید است که قانع کننده مردم به چربی کف دست از عناصر فاسد در دستگاههای دولتی و بخش عمومی تعهدات و نهادهای دیگر برای به دست آوردن خدمات و امکانات” شهادت” ،
آنها در ادامه گفت: “تمرکز اصلی این استراتژی را در مهندسی و آن بخش که رابط مستقیم با مردم” و اضافه کرد “این بحث نیز برگزار شد بر تقویت داخلی هوشیاری ساز در این بخش در نظر گرفته است که به عنوان یک ابزار حیاتی برای بررسی شیوه های فاسد و برای اطمینان از شفافیت در عملکرد”.
با توجه به منابع ضروری برای بحث امتیاز این دیدار دلایل عمده فساد در درآمد بخش در حال دستکاری اسناد زمین, تاخیر در صدور گواهینامه های, و, درآمد, ثبت نسخه ، تا آنجا که بخش های مهندسی نگران هستند وجود ندارد و در خواستار رشوه برای عبور از صورتحساب پیمانکاران استفاده از عام مواد در ساخت و ساز فساد در انتشار بودجه و CDRs به پیمانکاران/متقاضیان ،
“تقریبا تمام بال مسکن و توسعه شهری بخش مانند جامو شهرداری شرکت سرینگر شهرداری شرکت, Jammu سازمان توسعه سرینگر سازمان توسعه و مسکن هیئت مدیره نیز در دست از فساد به عنوان حتی برای کوچک با این نسخهها کار/خدمات رشوه است درخواست از متقاضیان در بهانه های مختلف” منابع بیشتر گفت.
در اداره پلیس, فساد انجام شده است با به تاخیر انداختن بررسی و ثبت نام شاه بی ارزش و اذیت و آزار مردم در یک یا دیگر بهانه ای در حالی که همانطور که در مواد غذایی, عمران, منابع و مصرف کننده وزارت امور مواد غذایی-غلات هستند اختلاس به دست آوردن ناروا نقدی مزایای.
“در واقع وجود دارد رویه فساد در بسیاری از ادارات و این جنبه خواهد بود بررسی در جزئیات بالا بوروکرات و اداره مبارزه با فساد” شهادت ” و اضافه کرد “گردآوری از نامتناسب دارایی تاخیر در انجام دپارتمان سوالات تاخیر در اعطای دادستان تحریم و تقویت داخلی هوشیاری ساز نیز خواهد آمد تا برای بحث در این نشست”.
نتیجه مذاکرات خواهد بود مشترک با معاون فرماندار و پس از آن لازم است دستورالعمل ها/ دستورالعمل ها/سفارشات صادر خواهد شد توسط دولت به تمام ادارات بخش عمومی تعهدات و نهادهای دیگر منابع گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>