Batsman executing a sweep while fielders watch during a match between J&K and Haryana at GGM Sciecne College Hostel ground in Jammu. —Excelsior/Rakesh
ضربه اجرای یک رفت و برگشت در حالی که دونده سازمان دیده بان در جریان یک مسابقه بین J&K و هاریانا در GGM Sciecne کالج خوابگاه زمین در جامو. —اکسلسیور/Rakesh

جامو Feb 15:

جامو و کشمیر ساخته شده آن را به یک چهارم نهایی Ranji جایزه با وجود درد و رنج یک دو ویکت شکست دست هاریانا در گروه C نهایی خود را مطابقت امروز در اینجا.
این Parvez Rasool-led J&K تیم واجد شرایط برای هشت با وجود این شکست پس از اتمام در بالای این گروه با 39 امتیاز.
Odisha همچنین پیشرفته به مرحله حذفی به عنوان دوم قرار می گیرد تیم از این گروه با 38 امتیاز پس از قرعه کشی نهایی خود را ثابت برابر Jharkhand.
از سرگیری در 103 5 در تعقیب 224 برای یک پیروزی, Haryana از دست داده جدا از Ajit چهل برای علاوه بر این از تنها چهار اجرا می شود به یک شبه نمره.
هاریانا رنج می برد یکی دیگر از تکان خوردن در زمانی که کاپیتان Harshal پاتل (5) بود castled توسط Rasool. Wicketkeeper-رودخانه Rohit Sharma (75 کردن 141 توپ, 6 چهار دست و پا, 1 شش) سپس مصمم شریک در جیانت Yadav (13) به این دو اضافه شده 64 اجرا می شود برای هشتم چوگان.
بعد Rahul Sharma و Tewatia (27 نه, 3 چهار دست و پا, 1 شش) قرار داده و در 44 اجرا می شود برای نهمین حلقه به هاریانا صفحه اصلی.
با این حال پیروزی بود و نه به اندازه کافی برای هاریانا به واجد شرایط برای چهارم آن را به عنوان سوم به پایان رسید در گروه J&K و Odisha با 36 امتیاز. (PTI)

مقاله قبلیBhagwat افتتاح جدید گجرات RSS ستاد ساختمان
مقاله بعدیدولت از نزدیک نظارت بر کشاورزی اعتبار داده شده توسط بانک ها: Sitharaman

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im