J&K سریع راهپیمایی در مسیر توسعه: ساعت

Prime Minister Narendra Modi addressing a gathering on the occasion of Jan Aushadhi Divas, in New Delhi on Saturday. (UNI)
نخست وزیر نارندرا پرداختن به یک گردهمایی به مناسبت Jan Aushadhi Divas در دهلی نو در روز شنبه. (UNI)

‘Sabka Saath, Sabka Vikaas اجرا بر روی زمین’
*موانع مرکزی برای اجرای طرح های حذف شده

Sanjeev Pargal

جامو Mar 7: نخست وزیر نارندرا مودی گفت: امروز که جامو و کشمیر در حال حاضر سریع راهپیمایی در مسیر توسعه و سیاست های دولت از ‘Sabka Saath, Sabka Vikaas, Sabka Vishwas’ است که در حال اجرا بر روی زمین وجود دارد.
اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
“تا آنجا که امکانات بهداشتی در جامو و کشمیر نگران هستند کار بر روی دو تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) و دولت کالج پزشکی در جریان است در اسرع وقت. پیشرفت در توسعه آثار جامو و کشمیر به سرعت جمع آوری. در حال حاضر در شرایط واقعی سیاست ‘Sabka Saath, Sabka Vikaas و Sabka Vishwaas’ است که در حال اجرا بر روی زمین در جامو و کشمیر” مودی گفت.
او در تعامل با صاحبان برخی Jan Aushadhi Kendras و ذینفع از Pradhan Mantri Bhartiya Janaushadi Pariyojna (PMBJP) از طریق ویدئو کنفرانس به مناسبت ‘Jan Aushadi Diwas’.
تصریح می کند که پیش از آن بسیار دشوار است برای پیاده سازی مرکزی سیاست ها و طرح های در جامو و کشمیر و لاداخ مودی گفت: موانع حذف شده اند در حال حاضر. او به وضوح با اشاره به abrogation ویژه قانون اساسی در جامو و کشمیر و انشعاب از سابق وزارت امور خارجه به اتحادیه سرزمین J&K و لاداخ.
“این ترتیبات جدید در جامو و کشمیر و لاداخ کمک خواهد کرد که به افزایش امکانات بیشتر وجود دارد” نخست وزیر افزود که طی یک سال و نیم جامو و کشمیر شاهد توسعه این نسخهها کار میکند در سریع ء شیوه ای.
در طول این دوره مودی گفت: 3.5 لاخ افراد مرتبط شده اند با ‘Ayushman بهارات’ طرح در جامو و کشمیر سه لاخ افراد مسن و زنان و Divyangs در حال گرفتن منافع دولت را در طرح بازنشستگی.
تعامل با نخست وزیر طریق ویدئو کنفرانس غلام نبی یکی از پولوما در منطقه کشمیر گفت که او تا به سود از Jan Aushadhi Pariyojana طرح و می خواهد مرکز به این طرح به مناطق روستایی برای کمک به خانواده های فقیر.
“مردم در کشمیر دسترسی به درمان مقرون به صرفه و ارزان دارو. آن است که یک گام برای بشریت برای رفاه فقرا است. این طرح باید به همه روستاها به عنوان بسیاری از آنها را تحصیل کرده. من استفاده می شود به خرید دارو به ارزش بیش از 10 ، 000 تومان اما در حال حاضر من خرید همان تنها 1,000 تومان در Jan Aushadhi مراکز” گفت: Ghulam Nabi.
در پاسخ به نخست وزیر مودی گفت: “من به شما اطمینان دهم که ما را در این طرح به تمام روستاهای جامو و کشمیر.”
ساخت محیط دوستانه نخست وزیر در حالی که با اشاره به کنگره رهبر و رئیس سابق وزیر جامو و کشمیر Ghulam Nabi دانشگاه آزاد گفت: “غلام نبی Saheb, من یک دوست در دهلی نو با همین نام به عنوان مال شما. زمانی که من به دیدار غلام نبی ji بعدی من به او بگویید که من یک شانس برای دیدار با غلام نبی از پولوما. من راضی هستم که در جامو و کشمیر دوستان ما مانند شما در حال گرفتن از مزایای این طرح است. در مناطق کوهستانی ما نیاز به این طرح و اطمینان حاصل شود که داروهای ارائه شده برای همه”.
PTI می افزاید: نخست وزیر نارندرا مودی امروز خواسته مردم به دور ماندن از شایعات در مورد کوروناویروس و تاکید بر نیاز به دنبال مشاوره از پزشکان در این زمینه است.
او همچنین خواسته مردم برای جلوگیری از دست دادن و شروع به احوالپرسی از دیگران با ‘namaste’ یک بار دیگر.
“در برابر چنین شایعات گردش بسیار به سرعت. برخی می گویند نمی خورند این که نمی کنند. برخی از مردم را در چیزهای جدید مانند خوردن این برای حفظ Coronavirus دور. این درخواست من به تمام هموطنان, لطفا دور از این نوع شایعات,” او گفت:.
“هر آنچه که شما انجام مهربانی انجام آن در مشاوره از دکتر خود. بیایید تبدیل شدن به پزشکان خودمان” نخست وزیر اضافه شده است.
کل جهان در حال شکل گرفتن عادت ‘namaste’ مودی گفت. اگر با توجه به دلایلی که ما را قطع کرده اند این عادت آن است که زمان مناسب برای یک بار دیگر این را تا به جای از دست دادن مودی گفت.
“Jan Aushadhi Diwas است که نه تنها یک روز در مورد جشن یک طرح است اما یک روز به پیوستن با کرور سرخپوستان lakhs از خانواده هایی که کردم عمده امداد از طریق این طرح” مودی گفت.
آن را نیز یک روز برای رسیدن به دیگر مردم به پسند عامه این طرح به طوری که فقیرترین فقرا از کشور نیز می تواند سود منافع او اضافه شده است.
صحبت کردن در مورد تاثیر PMBJP ابتکار گفت: هر ماه بیش از یک کرور خانواده ها در حال گرفتن مزایای داروهای ارزان از این Jan Aushadhi Kendras.
بیش از 6000 Jan Aushadhi Kendras در سراسر کشور باید با کمک مردم نجات بین 2,000 تومان-2,500 کرور او اضافه شده است.
هزینه دارو در Jan Aushadhi فروشگاه 50 تا 90 درصد ارزان تر از قیمت بازار به طور متوسط. به عنوان مثال او گفت: یک دارو برای درمان سرطان است که در اطراف قیمت تومان 6,500 در بازار, اما همان است که در دسترس Jan Aushadhi Kendras برای 850 تومان.
دولت تصمیم گرفته است برای دادن جوایز در این زمینه به رسمیت شناختن تلاش های افرادی که در حال اجرا هستند در این فروشگاه. این جوایز را شروع جدید رقابت سالم در زمینه Jan Aushadhi او اضافه شده است.
“من معتقدم که بزرگترین ذینفع از این رقابت خواهد بود و فقیر و طبقه متوسط” مودی گفت.
او همچنین در اعتراض به دولت به درخواست پزشکان به تجویز تنها داروهای عمومی.
صاحبان فروشگاه و همچنین سایر ذینفعان تجربیات خود را با نخست وزیر است.
مودی نیز شد و عاطفی که یکی Deepa شاه از Dehradun که دچار فلج حمله در سال 2011 را شکست در حالی که روایت او مصیبت و هزینه های بالای درمان زودتر او را به عنوان او را برای این طرح است.
اتحادیه وزیر مواد شیمیایی و کودهای D V Sadananda Gowda شرکت کننده در برنامه در Jan Aushadhi سکس با مامان در بنارس در حالی که وزیر امور خارجه برای مواد شیمیایی و کودهای Mansukh Mandaviya شرکت از یک Jan Aushadhi سکس با مامان در پولوما.
این Pradhan Mantri Jan Aushadhi Pariyojna راه اندازی شد توسط نخست وزیر با هدف ساخت با کیفیت بالا و داروهای در دسترس برای همه در قیمت مقرون به صرفه به خصوص به فقیر و محروم از طریق Jan Aushadhi رسانه ها.
در حال حاضر وجود دارد 6,200 Jan Aushadhi Kendras در 700 منطقه در کشور است. مجموع فروش این فروشگاه در سال مالی 2019-20 عبور کرده 390 تومان کرور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>