JK بانک دارای مالی و سواد اردوگاه

JK Bank officials during a public outreach programme in a Jammu village on Thursday.
JK مقامات بانک مرکزی در طول یک توسعه برنامه در جامو ایجاد کرد در روز پنج شنبه.

Excelsior خبرنگار

جامو Mar 10: گسترش عمومی آن توسعه برنامه J&K بانک انجام سواد مالی اردوگاه در بالا Jallochak روستا در جامو و Dalogra روستا در Rajouri برای آموزش ساکنان این مناطق با توجه به پایه های مالی و بانکی خدمات و محصولات ارائه شده توسط بانک.
بانک BU بیشتر کایلاش جامو سازماندهی آگاهی اردوگاه در بالا Jallochak همراه با بازاریابی و کسب کسب و کار بخش از منطقهای دفتر جامو مرکزی-من در حالی که اردوگاه در Dalogra برگزار شد توسط بانک Kallar BU در Rajouri. هر دو اردوگاه بودند با حضور تعداد زیادی از مردم از جمله با ارزش مشتریان و تجار برجسته افراد محلی و ساکنان روستاها و مناطق مجاور.
در بالا Jallochak اردوی تیم ملی بازاریابی و کسب و کار کسب اطلاع مخاطبان در مورد مزایای امنیت اجتماعی طرح مانند Pradhan Mantri Jeevan Jyoti بیما Yojana (PMJJBY), Pradhan Mantri Suraksha بیما Yojana (PMSBY) و اتل بازنشستگی Yojana (APY). آنها همچنین توضیح داد که ادعا می کند روند PMSBY & PMJJBY طرح. مشتریان نیز تحصیل کرده در مورد اهمیت Aadhaar بذر و تلفن همراه بذر با مربوطه خود را صرفه جویی در حساب های بانکی برای بهره گرفتن از مزایای مختلف برنامه های دولت/یارانه که در آن همیشه قابل اجرا است.
علاوه بر آموزش جمع در مورد مزایای استفاده از دیجیتال بانکی و پول نقد کمتر اقتصاد این تیم نیز صحبت کردیم در طول های مختلف در مورد اعطای وام به طرح های ارائه شده توسط بانک برای عموم مردم از جمله Kissan کارت اعتباری (KCC) تراکتور وام Pradhan Mantri مودرا Yojna, وام خودرو, آموزش و پرورش, وام و غیره. جایی که نرخ بهره توسط بانک های ما بسیار رقابتی و همچنین در دسترس آسان و تربیه.
جزوه نیز در میان شرکت کنندگان توزیع برجسته کاهش نرخ بهره در وام مختلف و با طرح های مختلف محصولات دیجیتال همراه با امکانات موجود با بانک. اعضای هیات B/U بیشتر کایلاش شهری Corporator از منطقه برجسته معامله گران & تجار و بازرگانان منطقه و دیگر مشتریان ارزشمند نیز حضور داشتند به مناسبت.
سر B/U بیشتر کایلاش, Vivek Sharma قدردانی مخاطبان برای مشارکت فعال خود را در اردوگاه. در ضمن این اردوگاه در روستای Dalogra تسهیل شد تسهیل FLCC Rajouri.
تسهیل FLCC چمن لعل Sharma توضیح داده شده در جزئیات این طرح مانند PMGEP, KVIB, KVIC مسکن وام طرح وام آموزش و KCC برای گوسفند و بز و ماهی های کشاورزی.
به شرکت کنندگان گفته شد در مورد های مختلف بانکی و مالی طرح با تاکید خاص بر KCC و خواست ثبت نام خود را برای KCC و امنیت اجتماعی طرح های راه اندازی شده توسط دولت مرکزی به نفع و رفاه از کسانی که مشغول به کار در سازمان نیافته بخش است. در پایان سر B/U Kallar ابراز قدردانی خود را به مخاطبان خود را با ارزش شرکت.

مقاله قبلیپایبندی جدی به اقدامات احتیاطی اساسی تنها می تواند به کاهش خطر ابتلا به کروناویروس: مدیر NHM

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>