جنیفر سیاه: بدترین زمان برای مواد غذایی بانک ها به افزایش موانع برای مواد غذایی


این هفته یک گروه رو به رشد نگران مواد غذایی مشتریان بانک داوطلبان امنیت غذایی طرفداران سازمان های اجتماعی و محققان در حال پرسیدن ونکوور بانک مواد غذایی برای سرنگونی سیاست جدید خود را دوباره ارزیابی خود را از روند ثبت نام و تغییر چگونه آنها تصمیم گیری بهتر عبارتند از کسانی که تحت تاثیر قرار است. ونکوور بانک مواد غذایی عکس / PNG

نظر: حتی بدون فاجعه اقتصادی در حال حاضر در حال ایجاد اغتشاش توسط COVID-19 بیش از 4.4 میلیون کانادایی و یکی از شش فرزند بود به نگرانی را کاهش دهد و یا غذا خوردن آنها به دلیل آنها نمی تواند استطاعت آن را.

زمان نمی تواند بدتر. در اوایل ماه مارس در شماره جدید از آمار کانادا 2017-18 کانادا سلامت جامعه بررسی نشان داد که تعداد زیادی از کانادایی ها بدون به اندازه کافی پول برای مواد غذایی بود که در تمام زمان بالا. حتی بدون این فاجعه اقتصادی در حال حاضر در حال ایجاد اغتشاش توسط رمان coronavirus این آمار متوجه شد که بیش از 4.4 میلیون کانادایی و یکی از شش فرزند بود نگران و یا کاهش کیفیت و یا مقدار غذا بخورند چرا که آنها نمی تواند استطاعت آن را.

افسوس این بود که در همان هفته که یکی از بزرگترین کانادا بانک مواد غذایی سازمان های ونکوور مواد غذایی بانک اعلام کرد: روند ثبت نام است که آن را بسیار سخت تر برای کسانی که بیشترین نیاز به دسترسی به مواد غذایی است.

برای سال های ونکوور بانک مواد غذایی ساخته شده آن را آسان برای مردم را به ثبت نام. مشتریان می تواند دست آوردن دسترسی به یک مقدار کمی از مواد غذایی اهدا به سادگی به جلو آینده با حداقل ID به یکی از مواد غذایی بانک 13 مکان و گفت: آنها نیاز به کمک. آنها نمی باید ثابت کند که آنها فقیر بودند به اندازه کافی شایسته مواد غذایی است. از 1 آوریل سیاست های جدید نیاز خواهد داشت های جدید و بازگشت مواد غذایی بانکی کاربران را به دولت فعلی photo ID (فتوکپی و منقضی شناسه قابل قبول نیست) اثبات آدرس برای تمام بزرگسالان و اثبات کم درآمد برای همه بزرگسالان — از جمله 2019 ارزیابی مالیاتی یا سه درآمد از سه ماه گذشته است. بسیاری از کسانی که نیاز به مواد غذایی بیشتر به سادگی قادر نخواهد بود به ارائه این. هر کسی که نیاز به استفاده از مواد غذایی بانک را مجبور به سفر به برنابی طول یک بیماری همه گیر به انجام این کار.

این تغییرات خواهد صدمه دیده مردم مواد غذایی بانک با هدف کمک به از جمله افراد بدون اثبات دائم آدرس انتظار مردم برای دریافت یا که می تواند دسترسی به کمک های اجتماعی, EI یا مزایای از کار افتادگی و مردم که زندگی مختل شده است به نقطه ای که آنها نمی توانند تولید این اسناد و مدارک.

در زمان COVID-19 بحران این به احتمال زیاد شامل بسیاری از کانادایی ها که هرگز تا به حال برای درخواست کمک و یا متقاعد کردن دیگران نمی توانند خانواده خود را تغذیه.

هیچ شواهدی وجود ندارد که این نوع از “آزمون معنی” است و در همه مفید یا لازم است. بارهای از تحقیقات از کانادا و جاهای دیگر (از جمله تحقیقات کامل در ونکوور مواد غذایی بانک) ) نشان می دهد که افرادی که استفاده از مواد غذایی بانک مشروع در مبارزه. وجود دارد به سادگی هیچ شواهد گسترده “سوء استفاده” از بانک های مواد غذایی توسط مردم که آیا واقعا نیاز به مواد غذایی است. در واقع بسیاری از کانادایی ها بدون غذا به اندازه کافی نیست بازدید غذا بانک ها در وهله اول و اکثریت مردم که بازدید از ونکوور مواد غذایی بانک ها می آیند فقط برای handfull بازديد قبل از حرکت.

درخواست مردم برای اثبات آنها فقیر هستند را حفظ خواهد کرد از کسانی که واقعا به آن نیاز دارید اما نمی باید اسناد و مدارک را به رفتار کسانی که این اسناد اما در حال حاضر خود را به اثبات شایستگی و قرار داده خواهد شد و داوطلبان خط مقدم “gatekeepers” در وحشتناک موقعیت داشتن به درخواست و به طور بالقوه انکار سرویس به کسانی که نمی تواند در دیدار با قوانین جدید.

این هفته یک گروه رو به رشد نگران مواد غذایی مشتریان بانک داوطلبان امنیت غذایی طرفداران سازمان های اجتماعی و محققان در حال پرسیدن ونکوور بانک مواد غذایی برای سرنگونی سیاست جدید خود را دوباره ارزیابی خود را از روند ثبت نام و تغییر چگونه آنها تصمیم گیری بهتر شامل کسانی که تحت تاثیر — از جمله مشتریان داوطلبان و شرکای اجتماعی. اعضای عمومی می توانید اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام در openlettertogvgb.com. این تماس در حال تکرار توسط B. C. کمیشنر حقوق بشر است که اصرار غذایی اضطراری ارائه دهندگان خدمات به اجرای کم و یا هیچ مانع اقدامات و حذف نیاز به ثبت نام در نور COVID-19 بحران است.

مواد غذایی بانک ها نبوده است و هرگز به اندازه کافی برای از بین بردن گرسنگی در کانادا که در آن بیش از یک در هشت کانادایی ها به سختی به اندازه کافی مواد غذایی حتی قبل از COVID-19 بحران رسید. بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به بهتر جمعی استراتژی برای ساخت مطمئن شوید که همه کانادایی ها باید وسیله ای برای خوراک خود و خانواده خود را با عزت. تاثیر اقتصادی COVID-19 در حال حاضر ساخت آن را سخت تر برای دسترسی به مواد غذایی برای بسیاری از ما است. اما کسانی که در حال حاضر کم پرداخت و مخاطره آمیز شغل پدر و مادر تنها و مستاجرها به احتمال زیاد ضربه سخت تر توسط شوک های مالی و غیر منتظره خواسته های جدید مراقبت از کودکان و یا بیمار و جدا عزیزان. ما نیاز به مطمئن شوید که قوی خالص ایمنی است که در محل به آن را از طریق بحران است. درخواست مردم به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی بیشتر برای اثبات خود نیاز به یک استراتژی بد در طول این همه گیر و نمی توان آن را مفید یا بعد از آن.

جنیفر سیاه استادیار در دانشکده زمین و سیستم های غذایی در دانشگاه B. C.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>