JeM comdr, بمب متخصص در میان 3 طالب در پولوما

Security forces near encounter site at Kangan, Pulwama on Wednesday. -Excelsior/Younis Khaliq
نیروهای امنیتی در نزدیکی برخورد سایت در کنگان, پولوما در روز چهارشنبه. -اکسلسیور/یونس Khaliq

Excelsior خبرنگار

سرینگر ژوئن 3: نیروهای امنیتی امروز به کشته شدن یک فرمانده جیش-e-محمد افغانستان جنگ شرکت کنندگان و متفکر اخیر خودروی بمب گذاری شده تلاش و همکاران در جنوب کشمیر را پولوما منطقه.
بازرس کل پلیس کشمیر محدوده Vijay Kumar امروز نامیده قتل او به عنوان عمده ای از موفقیت نیروهای امنیتی در کشمیر. او شناسایی JeM فرمانده به عنوان Adur Reham نام مستعار Fouji بهایی بود که یک بمب دست ساز ،
“کشته فرمانده شناخته شده به عنوان عبدالرحمان نام مستعار Fouji داداش یا Fouji بابا که تا به حال شرکت در جنگ افغانستان و فعال بود پس از 2017 در کشمیر. او بمب متخصص و متفکر مارس 28 خودرو بمب طرح که برطرف شد در زمان توسط پلیس و ارتش و CRPF” کومار گفت. او افزود که این فرمانده شبه نظامی کشته شد و از مولتان پاکستان است.
ممکن است در اینجا ذکر می شود که هفته گذشته IGP یک کنفرانس خبری گفت که پلیس را از بین بردن بمب متخصص Fauji داداش به زودی.
کومار گفت که هویت دو تن دیگر از شبه نظامیان کشته است که مسلم و قطعی نیست و به نظر می رسد که هر دو مردم محلی است. “ما به نام برخی از افراد به هویت مقتول و اگر آنها تبدیل به محلی پدر و مادر خود را مجاز به شرکت در کفن و دفن در Baramulla منطقه از شمال کشمیر” او گفت:.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم

با این حال. منابع شناسایی دو نفر دیگر شبه نظامیان به عنوان Javed Ahmad Zargar از Rangmolla در منطقه پولوما و Manzoor احمد Kar از Sirnoo پولوما.
پرسید که آیا نیروهای امنیتی باید از بین برود بمب کارشناسان از جیش لباس های IGP گفت که بیشتر جیش داعش که شناسایی شده اند به عنوان ولید بهایی و Lamboo داداش هر دو خارجی هستند و دارای تخصص در ساخت گردید.
“ما همچنین شناسایی جیش رئیس عبدالله رشید Gazi که در عمل در Khrew منطقه پولوما منطقه و پنهان در جنگل. او را خنثی هنگامی که او پایین می آید و ما حتی می تواند او را گرفتن که در آن او پنهان شده است. به این دلیل است که ما منبع پایه است که ما را شناسایی کرده اند که جیش ارشد در غیر این صورت جیش لباس فاش نمی کند نام سر خود را,” او گفت:.
این IGP بود که flanked توسط ارتش و CRPF افسران گفت که این برای اولین بار است که بالای نظامی فرماندهان حزب, Lashkar و جیش کشته شدند. “تعداد نظامیان کشته شده در این سال 75 است و اکثر آنها فرماندهان” او گفت:.
او افزود که پلیس دارای طبقه بندی شده بیش از زمین کارگران در B و C دسته. “امنیت عمومی عمل خواهد بود سیلی بر روی یک دسته OGWs B دسته OGWs دستگیر خواهد شد و C دسته OGWs را از طریق مشاوره و پدر و مادر خود را به نام و سپس آنها منتشر خواهد شد” این IGP گفت.
پیشتر نیروهای امنیتی با محاصره کنگان روستای پولوما منطقه پس از اطلاعات خاص در مورد حضور نظامیان در روستاها. در طول جستجوهای از روستاهای داعش در اخراج نیروهای پیشرو به اسلحه نبرد است که در آن سه شبه نظامیان کشته شدند.
و پلیس گفت که بر اساس معتبر ورودی در مورد در اختیار داشتن غیر قانونی مواد منفجره, مواد, Anantnag حمله پلیس خانه مسکونی از عادل Maqbool ونی پسر محمد Maqbool ونی ساکن Nanil و بهبود 24 کیلوگرم از غیر قانونی مواد منفجره بود که بسته بندی شده در کیسه های پلی اتیلن و پنهان در کیسه های نایلونی.
پلیس گفت که در جریان تحقیقات اولیه آن را یاد گرفتیم که سه نفر دیگر از افراد نیز درگیر و شناسایی به عنوان شهيد محمد Padder ساکن Hutmarah, Faizan احمد ساکن Nanil و عدنان احمد ساکن Chandpora, Bijbehara. تمام چهار نفر از افراد متهم به بازداشت شده اند و معطوف به PS Mattan جایی که آنها همچنان در بازداشت هستند.
یک مورد (FIR شماره 51/2020) ثبت شده است در ایستگاه پلیس Mattan تحت مربوطه بخش از قانون است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>