Javadekar راه اندازی, جنگل شهری, طرح توسعه 200 “نگر ون” در 5 سال

The Union Minister for Environment, Forest & Climate Change, Information & Broadcasting and Heavy Industries and Public Enterprise, Shri Prakash Javadekar addressing at the virtual celebration of the World Environment Day, 2020 with focus on Nagar Van (Urban Forest) on the theme ‘Biodiversity’, in New Delhi on June 05, 2020.
این اتحادیه با وزیر محیط زیست, جنگل & Climate Change, Information & Broadcasting و صنایع سنگین و شرکت شری Prakash Javadekar پرداختن مجازی جشن روز جهانی محیط زیست سال 2020 با تمرکز بر نگر ون (شهری جنگل) در موضوع ‘تنوع زیستی’ در دهلی نو در ماه ژوئن 05, 2020.

دهلی نو ژوئن 5:
اتحادیه جنگل, محیط زیست و تغییرات آب و هوایی وزیر Prakash Javadekar در روز جمعه راه اندازی شد, جنگل شهری, برنامه به مناسبت روز جهانی محیط زیست و تصریح کرد که هند قادر به حفظ تنوع زیستی آن است.
“امروز روز جهانی محیط زیست و موضوع تنوع زیستی است. با وجود داشتن بسیاری از محدودیت های مانند تنها 2.5 درصد از جهان سرزمین, با 16 درصد از انسان به عنوان به خوبی به عنوان گاو جمعیت و تنها 4 درصد از منابع آب هند امروز نزدیک به 8 درصد از تنوع زیستی در جهان” آقای Javadekar گفت: در حالی که راه اندازی برنامه است.
با در نظر شایع وضعیت با توجه به COVID-19 pandemic وزارت مجازی برگزار شد جشن روز جهانی محیط زیست در این سال با تمرکز بر نگر ون (جنگل شهری) و با حضور junior وزیر Babul Supriyo و مقامات ارشد در وزارت.
در این برنامه آقای Javadekar اعلام کرد: شهری جنگل طرح توسعه 200 ‘نگر ون’ در سراسر کشور در پنج سال آینده.
“این کمک خواهد کرد که احیای سنت سن ایجاد جنگل در شهرستانها” گفت و افزود: “فرهنگ هند است مثل این 300 نفر فوت کرده اند برای حفاظت از جنگل در راجستان. در هر روستا ما جنگل به نام خدا. من فکر می کنم این است که منحصر به فرد است که مردم در حال پرستش درختان و حیوانات و عبادت همه نوع از زندگی است.”.
او گفت: ما باید جنگل در مناطق روستایی ولی نه خیلی زیاد در جنگل در مناطق شهری است. “در حالی که من در سفر در مکان های مختلف مانند نیویورک, Rio de Janeiro و نایروبی و حتی در بمبئی ما پارک ملی.
در بسیاری از شهرهای ما را توسعه داده اند, خوب, جنگل, اما ما نیاز داریم. بنابراین ما معرفی طرح های شهری ، بنابراین ما نیاز به ایجاد جنگل و امروز تصمیم به راه اندازی شهری ما برنامه جنگل در 200 شرکت شهرستانها هند” او گفت:.
او گفت: این برنامه خواهد بود یک مثال خوب از PPP مدل با کمک وزارت جنگل نگهبان و وزرا و نمایندگان مجلس MLAs, corporators های مختلف و نهادهای خصوصی. مرکز گفت: صندوق خواهد شد به این پروژه به گسترش به ترکیب و به انجام حداقل خدمات وجود دارد و گفت که او در حال حاضر خواسته مقامات به نقشه زمین جنگل و تخریب زمین در شهرهای “ایجاد شهر جنگل را تبدیل به یک مردم “جنبش” وزیر اضافه شده است.
پیش از آن در روز نخست وزیر نارندرا مودی به مناسبت روز جهانی محیط زیست تصریح کرد این کشور تعهد به حفظ سیاره ما غنی از تنوع زیستی.
“اجازه دهید ما به صورت جمعی انجام هر کاری که ممکن است برای اطمینان از گیاهان و جانوران و ما با آنها به اشتراک بگذارید زمین رشد. ممکن است ما را ترک حتی بهتر سیاره برای نسل آینده” نخست وزیر گفت در پیام خود را. (UNI)

مقاله قبلیوزنه بردار Sanjita Chanu به دنبال جبران خسارت از BIRD در بی قراری dope مورد

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>