جامو Sahodaya دارای زوم نشست رئیس جمهور جدید

President and executive members of Jammu Sahodaya during Zoom meeting on Friday.
رئیس جمهور و اجرایی اعضای جامو Sahodaya در طول زوم جلسه در روز جمعه.

Excelsior خبرنگار
جامو May 10: جامو Sahodaya مدارس مجتمع (JSSC) برگزار شد زوم جلسه از همه اعضای کمیته اجرایی پیوستن مستند سفارشات طبق شیپور ساخته شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی به رعایت اجتماعی فاصله در نامه & روح.
در این جلسه که ریاست آن را رئیس جمهور جدید برای جلسه 2020-2021, Pramod Srivastava (اصل مدل آکادمی) و مثبت با حضور دبیر Shuchita گوپتا (اصل آوارگان داخلی کتهوا) خزانه دار, راجش Rathore (اصل GD درک مدرسه) نرم افزار Dr vikesh می Kaur (اصل دون مدرسه بین المللی) TSO, Anil Pathania (اصل JKPS کتهوا) و مربی KCS مهتا (اصل آوارگان داخلی Akhnoor).
اصلی دستور کار اولین جلسه از جلسه به اندیشیدن بر و استخراج استراتژی های مختلف در ساخت تحصیلی دست دادن دانش آموزان با توجه به بسته شدن مدارس و خدمات آن است. کل کمیته اجرایی راضی بر استفاده صحیح از ‘پشتیبانی آنلاین’ به صورت ارائه مورد نیاز یادداشت برگه مربوطه انیمیشن توضیحی ویدئوها, تکالیف کلاس های مجازی, پرسشنامه و موضوع معلم و پشتیبانی به طور همزمان به دانش آموزان از زمان به زمان.
پس از یک جلسه طوفان فکری از تقریبا یک ساعت کمیته اجرایی تصمیم به رفتن به جلو با پشتیبانی آنلاین در حال حاضر نامشخص سناریو اما مشاهده شده است که برای ساخت عاقلانه استفاده از کلاس های آنلاین’ ، ‘خدمات اینترنت” در جامو نیاز به درجه بندی بالا به 4G برای رسیدن به هر کودک.
برای رفاه هزاران نفر از دانش آموزان در منطقه این کمیته تصمیم به ارسال یک مصادره نامه به Lt فرماندار J&K برای بازگرداندن 4G خدمات اینترنت در منطقه است.
این جلسه به پایان رسید تا با یک ترکیب دعا برای بشریت به تصویر می کشد خوشبینی و زندگی در فراوانی به همراه نشانه ای از قدردانی برای کارگران خط مقدم.
رئیس جمهور (JSSC) تشکر از همه اجرایی اعضای شرکت کننده و کمک از صمیم قلب در حمایت از این علت نجیب آموزش و پرورش.

مقاله قبلیمرگ و میر به علت COVID-19 افزایش می یابد به 239; موارد صعود به 7,447

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>