Yash Pal Gupta & others announcing schedule of Jammu Central Mahajan Sabha election. —Excelsior/Rakesh
یاش رفیق گوپتا و دیگران اعلام برنامه جامو مرکزی Mahajan سبها انتخابات. —اکسلسیور/Rakesh

Excelsior خبرنگار

جامو Feb 19: انتخابات رئیس جمهور, Jammu مرکزی Mahajan سبها برگزار خواهد شد در 22 مارس و آوریل 7 آخرین تاریخ برای پر کردن نامزد.
نامزدی اشکال برای این پست از رئیس جمهور باید در دسترس ساخته شده در دفتر کمیساریای انتخابات با اثر از 20 فوریه از ساعت 11 صبح تا 5 بعد از ظهر در تمام روز کار می کند.
این مطلع شد با یاش پل Gupta, انتخابات, کمیساریای در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی همراه با خیزران لعل Gupta مدافع و شیو Partap گوپتا (اعضای کمیسیون), امروز در اینجا.
“داوطلبانی که قصد شرکت در مسابقه گفت: انتخابات باید تحقق همه شرایط در قانون اساسی سبها که نیز تکثیر در اطلاع رسانی صادر شده توسط این دفتر در تاریخ 17 فوریه” گفت: Yash پل گوپتا در حالی که لیست مدارک مورد نیاز از نامزد باید عضو Mahajan سبها حداقل برای پنج سال و نه مشغول به کار به عنوان رئیس جمهور سبها برای دو دوره متوالی از دو سال هر قبل از زمان انتخابات.
در حالی که دادن جزئیات بیشتر در مورد انتخابات گوپتا گفت که نام نامزد باید به پیشنهاد و پشتیبانی شده توسط دو نفر که در انتخابات نمایندگان از هر بخش از سبها. نامزدی اشکال باید دریافت شود تا مارس 7 و باز خواهد شد در 8 مارس برای موشکافی در مارس 9 در حالی که آخرین تاریخ برای خروج از نامزدی اشکال خواهد شد مارس 11, او اضافه شده و به خصوص به ذکر است که عکس کارت شناسایی مورد نیاز است در زمان رای گیری که برگزار خواهد شد از 10 صبح تا 3 بعد از ظهر در Mahajan Bhawan Shalamar جاده جامو.

قبلی مقالهمدارس غیر قابل دسترس با توجه به انباشت برف

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de