J. J. Adams: را صبح روز مسابقه در فلوریدا بود که نگاه نهایی در سال 2020 Whitecaps?


رایان Raposo از ونکوور وایت کپس باعث کشویی مقابله در برابر Nouhou طلوع از Seattle Sounders در طول MLS برگشت مسابقات مسابقه در تاریخ 19 ژوئیه در مراسم, Fla. مارک براون / گتی ایماژ فایل

“بدیهی است که شما انتظار اشتباهات ما همه اشتباه می کنند اما یک مرد که می آید با این ذهنیت که مایل به یاد بگیرند که می خواهد به انجام آنچه او می تواند بازی خود را برای تیم است که دقیقا آنچه شما می خواهید.” مارک دوس سانتوس, ونکوور وایت کپس, مربی تیم

فراتر از این MLS برگشت مسابقات در فلوریدا هیچ تضمینی وجود ندارد از بیشتر بازی ها به صورت ونکوور وایت کپس.

این بدان معناست که صبح روز پنج شنبه در بازی برابر آتش سوزی شیکاگو می تواند آخرین شانس برای برخی از این بازیکنان چرا که در این بازی و لیگ وجود دارد در دراز مدت تضمین می کند.

دیوید Milinkovic در یک سال وام از هال سیتی تا به حال چند فرصت برای تحت تاثیر قرار دادن. او یکی از تهاجمی بهتر بازیکنان در Whitecaps اما دو پاس گل در چهار بازی نیست دقیقا نور جهان است.

Centreback Ranko Veselinovic نیز در یک سال وام اما در دو بازی او را ایفا کرده است — هر دو در فلوریدا مسابقات — او بهترین بوده است در موقعیت خود را از هر یک از هم تیمی های خود. او به نظر می رسد مانند مناسب در کنار اریک گودوی به عنوان یک شروع جفت ارز در حال حرکت رو به جلو است.

هافبک Hwang In-Beom است به عنوان گزینه خود را در سال است که این تیم به احتمال زیاد به ورزش حتی اگر آن را فقط برای حفظ کنترل در صورت فروش. پس از یک شروع سریع کره جنوبی بین المللی پایدار است اگر unspectacular در خط میانی اما نه ملاقات آستانه از عملکرد یک تیم می خواهید از یک بازیکن تعیین شده.


بازی بعدی

پنج شنبه

ونکوور وایت کپس در مقابل آتش سوزی شیکاگو

6 صبح, ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشیتلویزیون: TSN, رادیو: TSN 1040 AM


مهاجم Fredy مونترو ممکن است با کلاه در اورلاندو و اگر وجود ندارد هر بازی در حال حرکت رو به جلو ممکن است او را یک ضربه دیگر برای ونکوور با او قرارداد انقضای این سال است.

آن بوده است showtime در MLS پشت مسابقه که subplot شده است یک نمایش از استعداد های جوان برای بین المللی پیشاهنگی. Ayo Akinola کشف و ضبط توجه خود را با یک بند و کلاه ترفند در back-to-back بازی در حالی که دیگو رسی — اگر چه نه دقیقا ناشناخته — گلدان چهار برابر کهکشان در El Classico. لازم به ذکر سه گلزنان در این مسابقات تمام زیر 24 همراه با Gyasi Zardes (28) که با 23 ساله کریس مولر از اورلاندو سیتی با چهار گل.

برای Whitecaps این بازیکنان جوان نیست دقیقا شده در مرکز صحنه های جایگزین دقیقه به عنوان تیم تلاش می کند برای نجات برخی از نقاط.

توماس Hasal خواهد شد خود را MLS شروع در هدف برای Whitecaps که در آتش سوزی شیکاگو در روز پنج شنبه در محل مجروح استارت حداکثر Crepeau. او پیوسته توسط دیگر جوانان خواهد شد و یا مربی مارک دوس سانتوس انتخاب کردن برای شروع بازیکنان مسن در تلاش برای برنده شدن به اندازه کافی به اهداف امن یک اسکله در حذفی دور ؟

“او در آمد هست. او کار خود را زمانی که او در آمد” دوس سانتوس گفت: از Hasal که بازی 32 دقیقه shutout امداد برای Crepeau که شکسته انگشت شست خود را در برابر Seattle Sounders.

“او متمرکز بود. البته او کمی عصبی برای لحظه ای خود را برای اولین بار MLS دقیقه است. اما دوباره زمانی که شما نگاه کنید ما از آمدن به اینجا پاتریک متکالف خود را به حال اول MLS لحظات بازیکن جوان. Cristian Gutierrez اول MLS لحظه. توماس در MLS لحظه. که بسیاری از مثبت است که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر در اینجا.”

“او را به یک وضعیت دشوار است,” او اضافه شده از Hasal فشرده به خدمات به عنوان پشتیبان به طور منظم Bryan مردیت چپ این تیم به عنوان مادر او فوت هفته گذشته است.

“او آوازی و ما شنیدن از پشت. این چیزی است که شما می خواهید, شما می خواهید یک پسر جوان است که رفتن به در آمد او را به اتهام بازی و آوازی در موقعیت خود. بدیهی است که شما انتظار اشتباهات ما همه اشتباه می کنند اما یک مرد که می آید با این ذهنیت که مایل به یاد بگیرند که می خواهد به انجام آنچه او می تواند بازی خود را برای تیم است که دقیقا آنچه شما می خواهید.

“و دوباره که می رود بدون گفت: تمام بچه های جوان که آمده اند در آنها نقش داشته است. آنها به انجام بهترین آنها می تواند و که همه شما می توانید بپرسید برای بچه ها که مایل به کار سخت, کار برای این تیم و به بهترین خود را که همه شما می توانید بپرسید.”

هافبک/مهاجم Ryan Raposo است که به دنبال در این مسابقات به عنوان یک فرصت برای ایجاد خود را به عنوان یک MLS به طور منظم.

“این یک فرصت بزرگ است ، من احساس می کنم دوست دارم در MLS آن را سخت برای بچه های جوان واقعا به ایجاد یک نام برای خود. اما من فرصت بزرگ به دقیقه خاموش روی نیمکت. این است که سه بازی در یک ردیف در حال حاضر سمت راست — L. A., San Jose, و در حال حاضر سیاتل — من آمده ام زمین و بدست دقیقه” Raposo گفت.

“بنابراین برای من این مورد رو به رشد و تطبیق با لیگ و امیدوارم در ادامه برای اثبات خودم و دقیقه پایین خط.”

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>