J. J. Adams: خواهد coronavirus از بین بردن سابق Whitecap Kianz Froese, سیندرلا داستان ؟


هنگامی که یک ماهی طول می کشد یک نهنگ قاتل: Kianz Froese کمک چهارم-سمت بخش دست کشیدن از بالا ردیف فرتونا ساخت شهر زاربروکن اول, غیر حرفه ای تیم آلمان در نیمه نهایی جام.

سفید برفی کلاسیک پری داستان شاهزاده خانم که رخ لعنت و سقوط به اعماق مسحور خواب اما در 2021 نسخه سیندرلا پا کرده است در این داستان نقش بازیگران.

ورزش لیگ در سراسر جهان در برزخ به عنوان آنها در انتظار خرید اینترنتی رمان coronavirus بیماری همه گیر. و تعلیق از بازی محروم کرده است طرفداران یکی از بزرگ سیندرلا داستان های این دهه است.

فوتبال تیم از سه شهرستان مرزی شهر زاربروکن مجذوب است که کشور با آن تاریخی و غیر محتمل اجرا از طریق داخلی جام DFP Pokal. یک هفته قبل از بازی به طور نامحدود متوقف FC شهر زاربروکن سرنگون فورتونا دوسلدورف در یک چهارم نهایی چهارم-تقسیم شدن تیم برای اولین بار در تاریخ برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی در مسابقات 85 سال سابقه.

در کانادا طرز سخن گفتن نتیجه شبیه به یک ECHL تیم ضرب و شتم یک NHL طرف.

شهر زاربروکن که در Regionalliga Südwest است فهرستی از بازیکنان به ارزش حدود US$4 متر.

Fortuna که بازی در بوندسلیگا آلمان ردیف بالا است ارزش در محله US$94M با فرد ارزش نه بازیکنان بیشتر از همه از شهر زاربروکن را ترکیب شده است.

سابق ونکوور Whitecap Kianz Froese, نقش حیاتی برای underdogs با 5-9 هافبک کمک در شهر زاربروکن تنها تنظیم هدف و سپس تبدیل در ضربه پنالتی در مرگ ناگهانی در ضربات پنالتی برای کمک به تیم خود را از طریق.

این بازی تا به حال تاب بیش از این جشن مک دونالد بستنی مخروطی Froese لذت بردم 24 ساعت بعد. فورتونا به 74 درصد در اختیار داشتن و 36 عکس به شهر زاربروکن نه اما Froese کمک کرد سمت خانه تا 1-0 پس از ترکیدن در یک ضدحمله به راه اندازی Tobias Janicke را در دقیقه 31 به هدف است.

شهر زاربروکن حافظ دانیل Batz تبدیل به کنار یک 83 دقیقه ضربه پنالتی خود را به نگه داشتن تیم اما در دوسلدورف همتای Florian Kastenmeier, یورش برده تا زمینه را برای آسیب-زمان ضربه کرنر و کمک در بستن هدف است.

اما در ضربات Batz ایستاده بر روی سر خود را ساخت پنج صرفه جویی و درآمد خود را به عنوان “خدا با دستکش” در شهر 200,000.

“من تا به حال یک بچه; من دیده ام دیگر بازیکنان می گویند بهترین لحظه در زندگی خود را هنگامی که شما یک کودک اما من ندارد. که (شب) آن را برای من بود” گفت: Froese. “این یکی از بهترین شب های زندگی ما. آن بود 20 بچه ها گریه در پایان این مربی گریه میکرد … وجود دارد فقط شادی, شما می دانید ؟

“ما همه گریه. من تقریبا گریه وقتی که من کمک (هدف). مثل من اواسط اجرا و سپس به من نگاه کرد و من فکر کردم ‘sh-t!’ ما فقط به ثمر رساند. من می خواستم برای شروع به گریه راست پس از آن و وجود دارد. من نمی دانم چه اتفاقی افتاد (Janicke را) بالا و پایین پریدن و دیگری مرد دراز کشیده و در نیمه راه خط با دست خود را, و آن را مانند ” چه اتفاقی افتاده اینجا ؟

“ما می تواند آن را باور نمی کند. کسانی که احساسات … راستش این است که چرا ما بازی بازی. این هیچ ربطی به پول است. پول نمی توان خرید چیزهای که. این فقط خالص ورزش است.”

پول می تواند شما خرید یک بلیط برای بازی — $15 بلیط داره برای 100 برابر ارزش برای بازی در هرمان-Neuberger-Stadion در کلوپنبورگ و پول است که در حال حاضر جریان به شهر زاربروکن خزانه, با, باشگاه, ساخت اطراف US$5.8 M برای آن جام را اجرا کنید. در مورد $3M که آمد نیمه نهایی برنده و دیگری $3.5 M در انتظار اگر جادویی اجرا همچنان خود را در برابر آینده مخالفان — Bayer 04 Leverkusen — باید بازی را از سر گرفت.

پیروزی فوق العاده بود به معنای Froese که قبلا برای فرتونا قبل از دیدن کار خود را قطع آسیب و فاجعه است.

Froese که فقط در خارج از وینیپگ پس از مهاجرت به کانادا از هاوانا به عنوان یک جوانی فروخته شد به باشگاه آلمانی توسط وایت کپس در سال 2017. او راه خود را به اولین تیم 18 قبل از پاره شدن رباط در مچ پا یک آسیب است که او را نگه داشته و برای مدت شش ماه. او پس از بازگشت به سلامت کامل او را دیدم بهداشت از پدرش جوزف Froese — شروع به شکست است. Froese قرار داده و فوتبال خود را در انتظار برای پرواز به کانادا برای کمک به پدر خود مراقبت در طول درمان سرطان.

هنگامی که پدرش در سلامت بهبود او به آلمان بازگشت و به فرتونا طرف بود که پس از ترویج شده است به بوندسلیگا. استعداد نوار مطرح شده بود در غیاب او و سپس متافیزیکی نوار آمدند crashing پایین فقط دو ماه بعد از یوسف زمانی درگذشت, سرطان در سپتامبر سال 2018 است. Froese دوباره بازگشت صفحه اصلی خود را از پایه لرزاند.

“من برگشتم (کانادا) چون مغز من مرده بود. پدر من بود و من ابرقهرمان. هیچ کس در زندگی من بود که بزرگتر از نظر حمایت از زندگی از نظر احساسات و یا در نظر دارم. که من مرد شما می دانید ؟ من شماره یک” گفت: Froese.

“من نمی پشیمانی (ترک) در همه, چرا که در پایان روز هیچ چیز برای من مهم تر از خانواده من است. من به صرف این دو هفته با او و از آن خواهد شد برای آخرین بار. و که فقط نشسته و با من است.”

بودن در صلح با تصمیم گیری های خود را کاهش نمی هر گونه درد در از دست دادن به عنوان Froese کشف شده است. در ابتدا جاروب در احساسات از شهر زاربروکن را برنده افکار تبدیل به پدرش.

“آن شب … آن را مانند یک رویا به حقیقت می پیوندند آن را مانند یک فیلم است. (اما) برای من این بود در این لحظه. من خیلی بالا اما من فکر می کنم که مانند پدرم دوست دارم به بخشی از این است. که بلافاصله به ارمغان آورد به من گفت:” 23 ساله.

“و من مانند ‘Sh-t. که سخت بود لحظه. آنچه که من متوجه شده ام این است که در طول زندگی و یا در طول تمام زمان بازی ما را به اوج و سپس شما باید پایین. شما می بینید که همیشه وجود دارد چیزی است که می خواهیم شما را به پایین به واقعیت و در واقع شما احساس انسان دیگر است.”

چند روز پس از ضرب و شتم فورتونا پایین بازگشت — این بار آوردن با آنها تب و سرفه خشک و اجتناب ناپذیر شده است. نه دیگر شهر زاربروکن بازیکنان نیز سقوط بیمار است. Froese و هم تیمی های خود را بهبود سرعت — بدون آزمون برای COVID-19 انجام شد اما همچنان در انزوا.

این یک نسخه دیگری از Froese از یکی از چند سال پیش. مرگ پدرش به او یک وضوح جهان او قبل ندارد. او خوشحال به فقط, اویختن, تمیز کردن آپارتمان خود را و در نهایت مقابله با خود را مالیات.

“شما متوجه در مواجهه با مرگ چه ارزش فراموش دستاوردهای خود را داشته باشد ؟ آن را نهایی متر در پایان روز,” او گفت:. “بنابراین شرایط بد نیست به عنوان بد ، زندگی را هرگز به عنوان بد به عنوان شما فکر می کنم. شما همیشه می توانید پیدا کردن لنت نقره ای, نعمت, و پیدا کردن نهایی خوش بینی.

“این نوع از تجربه … غم انگیز است اما آن را نیز یک برکت هدیه ای است که ما نیز می توانید با ما برای باقی مانده از زندگی ما است.”


Kianz Froese و مارکو بوستس شد دوستان مادام العمر حتی قبل از پیوستن به ونکوور وایت کپس برنامه اقامت. دو بزرگ با هم بازی فوتبال در وینیپگ.آن را نیز اجازه داده او را به نگاه در چه کارهایی به پایان رسید با وایت کپس با یک مطلب جدا مشاهده کنید.

مارک ون منن / ونکوور سان

اقامت محصول یک اعضای تیم ملی پس از سن 14 ساخته شده 15 لیگ برتر فوتبال با حضور تیم اول بود و به نام امیدوار کننده ترین بازیکن در سال 2015. اما او کار خود را متوقف و احساس سرکوب بازی USL بازی برای WFC2.

زمانی که مربی کارل رابینسون ساخته شده آن را به او روشن نبود او برای رفتن به یک استارت در ونکوور او ابراز تمایل خود را برای رفتن به اروپا به خودش ثابت کند وجود دارد. یک سری از نقل و انتقالات به هم ریخت و قبل از حرکت به فرتونا آمد از طریق.

“من به او گفت:” گوش کن من رویای بازی در اروپا و اینکه آیا پنجم بخش هشتم بخش یا 90 بخش مهم نبود برای من. این چیزی بود که من می خواستم برای انجام” گفت: Froese.

“این یک زمان یادگیری به خاطر آن بود که اولین لحظه من در واقع یاد گرفته چه فوتبال و چه اتفاقی می افتد. که کمک کرده ام شخصیت من چون من به آلمان رفت و من یک قرارداد حرفه ای که (رابینسون) به من گفت که خود را ‘تو توهم اگر شما فکر می کنم شما در حال رفتن به یک راه در فوتبال اروپا.’

“به طوری که خوب است. شما می دانید این بازی از نظر. برای مدت زمان طولانی بود که انگیزه من اما در پایان روز, من فکر نمی کنم که بسیار در مورد آن نمی شود و باید ببخشند آن لحظات.”

آلمانی فا نشده حکومت در مورد اینکه آیا فصل ادامه خواهد داد و در صورت COVID-19 بحران اما مشکلات مالی ممکن است بیش از حد بزرگ برای برخی از باشگاه ها باید به طور کامل لغو شود. اکثر اروپایی خودی انتظار آن به سر در برخی از نقطه.

بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد Froese و هم تیمی های خود هستند و محتوای آنها تا چه حد گرفته ام این افسانه است.

“همه ما خواهد بود یک کمی نا امید اما به عنوان یک تیم ما در حال حاضر احساس می کنید مانند برندگان” گفت: Froese. “(وقتی که) ما تیراندازی شد مجازات ما همه به یکدیگر می گفتند ‘بچه ها برنده شدیم. ما به دست آورد. ما آمده ایم این دور. هیچ کس جاوا angry اگر ما شلیک کنید و از دست ندهید.’

“ما می دانیم که ما چیزی بزرگ ما تاریخچه زمانی در آلمانی. منظورم این امر می تواند شگفت انگیز برای زندگی آن را به پایان و بازی در آن, اما آن را هنوز هم دارای طعم بسیار شیرین در دهان ما.”

Kianz Froese, بازی های برگزار شده برای فرتونا Dusselforf از 2017-2019.قرار گرفتن در معرض شهر زاربروکن بازیکنان هستند — برخی از آنها با تجربه بالا بوندسلیگا طرف و یا دیگر باشگاه های بزرگ مانند رئال مادرید — می تواند باز کردن درب برای رفتن به یک لیگ بالاتر. Froese که قرارداد اجرا می شود در پایان این سال نیست نگران پول با تشکر از میزبان موفق خارج از حوزه منافع کسب و کار خواهد شد و با خوشحالی قبول هر آنچه در این جهان به او می دهد.

“شما می توانید در بازی های جام حذفی و ببینید که بسیاری از ما می تواند در آن سطح … من فکر می کنم شما فقط نیاز به شانس. این چیزی است که من را درک داشته باشد و من لذت ببرید شاید فرصتی برای بازگشت در آن است.

“ما همه راه سخت آموخته است که فوتبال بی رحم است گاهی اوقات. و همین دلیل است که ما خیلی بیشتر سپاسگزار برای این لحظه گفت:” Froese, و اضافه کرد که او می خواهم عشق را به بازگشت به ونکوور برای بازی Whitecaps باید از این فرصت همیشه سطح.

“فردا یک راز است و من زندگی من با که. من خوشحالم که ما برنده بازی من خوشحال هستم من اضافه شده یکی دیگر از تجربه به بانک حافظه و فردا یک روز جدید است.”

[email protected]

twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>