J. J. Adams: وایت کپس در ایجاد فضای قبل از مواجهه با کهکشان ستاره در L. A.


نازک در centreback نه فقط در اعداد اما در تجربه مارک دوس سانتوس پیش نویس در هافبک اندی گل رز بر روی وایت کپس ” پشت خط پیش از بازی با ادبانه لود L. A. کهکشان

اتصالات که ونکوور وایت کپس’ آماده سازی برای Galaxy این هفته همه چیز در مورد … فضا.

نه هوا خلاء البته — اسپورتینگ کانزاس سیتی بود که زمانی که آنها مکیده باد از میلاد محل ورزشگاه آخر هفته گذشته — اما کلاه نیاز به بهبود بازی خود را در فضای باز و فضای بین خطوط خود را.

کانزاس سیتی در زمان استفاده از آن در لیگ برتر فوتبال فصل باز 3-1 برنده شدن در گنبد. کلاه’ اعتصاب بودند بیش از حد جدا شده از هافبک ورزشی اجازه می دهد تا به راحتی برنده دوم توپ و خط پشت خود را بیش از حد عمیق در موارد متعدد از جمله ضرب و شتم اعتصاب از SKC را Gadi در نیمه بالای 18-حیاط جعبه. یک سوم هدف از اریک Hurtado مربی چپ مارک دوس سانتوس gritting دندان های خود را پس از تماشای این فیلم.

کلاه’ اتشی گردش مالی تولید فشار بالا — یک مشخصه از این تیم پیش فصل موفقیت قابل ملاحظه بود خاموش در آخرین بازی روز شنبه و زمانی که آنها آن را پشتیبانی شده توسط یک خط یا هافبک منتقل شد به اندازه کافی بالا تا در این زمینه است.

دوس سانتوس ساخته شده یک تغییر تاکتیکی برای این چهار راه بازی با کهکشان در شأن و سلامت ورزشی پارک: اندی رز معمولا یک هافبک خواهد چرخش در مرکز-برای درک کورنلیوس.

“ما واقعا تهاجمی و خواستار اعتصاب کنندگان ما. من فکر لوکاس (Cavallini) انجام یک کار باور نکردنی که در طول کل فصل تا مطبوعات ما واقعا شروع می شود با آنها. و سپس آن را همه چیز در مورد فاصله بین خطوط گفت:” 6-پا-3 رز که ساخته شده حرفه ای-بالا 20 شروع می شود در فصل گذشته.

“بسیاری از بار شما را دیدم نسبتا شکاف بزرگ از عقب به جلو در این بازی برای اولین بار. این چیزی است که ما واقعا نیاز به کار بر روی … فضای بین مرکز به مرکز رو به جلو است. و این هافبک در بین نیاز به تنگ می شود, به خصوص در برابر یک تیم مثل این با بسیاری از روی حیله و تزویر, بازیکنان, بچه ها مثل Cristian Pavón (که هستند) بسیار خوب در انتقال.

“شما نیاز به یک افتضاح بسیاری از نظم و انضباط بین خطوط.”

31-در سال افزایش یافت به ارمغان می آورد ثروت از تجربه او 114 MLS حضور در زیر کمربند خود را نسبت به کورنلیوس 18 — یک عامل بسیار مهم برای یک بازی شبیه به این. کهکشان خواهد بود amped برای خانه خود را بازکن و Chicharito را L. A. اولین و حاوی توهین آمیز گروه های پیرامون مکزیکی ستاره در Pavón, Aleksandar Katai, جاناتان دوس سانتوس, ساشا Kljestan و علی چوپانی.


Whitecaps خواهد شد که بر روی انگشتان پای خود را در L. A. به عنوان خاویر هرناندز (Chicharito) باعث می شود اولین بازی خود را در خانه برای Galaxy.

کریستینا QUICLER / خبرگزاری گتی ایماژ


بازی بعدی

شنبه

ونکوور وایت کپس در مقابل L. A. کهکشان

7 بعد از ظهر کرامت بهداشت ورزشی پارک, تلویزیون: TSN 1, TSN 4; رادیو: TSN 1040 AM


“ما نشان نمی دهد به اندازه کافی رهبری وجود دارد … نه به اندازه کافی ارتباطات کافی نیست از بچه ها گرفتن شارژ” گفت: دوس سانتوس. “و این چیزی است که من انتظار دارم و این است که چرا این تصمیم در اندی افزایش یافت چرا که ما احساس می کنیم ما نیاز به تبدیل شدن به یک کمی با تجربه تر در آن طرف.”

برای شروع فصل کلاه’, سطحی موقعیت بود در وسط پشت خط با کورنلیوس و Jasser Khmiri تنها مرکز پشت در فهرست خارج از 17 سال وطنی فرانکی Facchineri.

اریک گودوی ساخته شده ظاهر در آموزش زمین برای اولین بار در روز جمعه و پس از یک آسیب گوساله کنار او برای تمامیت پیش فصل. او امیدوار است به عقب برای یک مارس 14 بازی خانگی مقابل کلرادو اما بازگشت در ماه آوریل است که به احتمال زیاد سناریو.

جدید signee Ranko Veselinović است که انتظار می رود به ریزش زمین در ونکوور در روز شنبه و شروع آموزش با این تیم در روز دوشنبه.

تا زمانی که آنها تا به سرعت کامل آن خواهد بود ترکیبی از گل رز, Khmiri و کورنلیوس اما هنگامی که آنها آن را به کلاه مراتب انعطاف پذیری بیشتر در موقعیت از جمله بازی با بازگشت سه یا پنج.

“این یک کمی از یک جوان پشت خط است و هنوز هم (یک) منطقه خاکستری برای ما و ما می خواهیم به کشف کردن آنچه که بهترین چهار یا پنج — در اسرع وقت به آنها توانایی و عادت به موفقیت گفت:” دوس سانتوس.

“ما نیاز (گودوی) چرا که این تنها راه ما می توانیم یک تصویر روشن از ما چه می خواهید انجام دهید (قبل از) ما حتی فکر می کنم در مورد بازگشت سه درست است ؟ این چیزی است که ما می خواهیم به بهره برداری.

“و شما می توانید فکر می کنم در مورد بازگشت سه اگر در حال حاضر شما لازم نیست که به اندازه کافی در مرکز پشت? بنابراین تمام است که در حال تکامل است (و) را به ما بدهد وضوح از چه نوع ترکیب این تیم در حال رفتن به استفاده بیشتر در طول فصل چرا که در حال حاضر, آن را هنوز هم یک کمی از یک منطقه خاکستری.”

Whitecaps شروع خواهد شد در یک 4-4-2 برای دومین هفته متوالی و انتظار برای آب و هوا طوفان از انرژی از کهکشان برای شروع بازی خود را قبل از فشار قطره. ونکوور از سوی دیگر می خواهد برای شروع با انرژی بالا و ماندن در آن راه.

“شما باید برای شروع با آتش است. شما باید برای شروع با بسیاری از نگرش و ذهنیت سعی کنید به مجموعه ای از لحن چرا که اگر شما انجام دهید که شما را تبدیل به تیمی که پشت در گفت:” دوس سانتوس. “بنابراین ما باید مطمئن شوید که ما سعی می کنیم به مجموعه ای از تن بدون در نظر گرفتن اگر ما در جاده ها است.”

[email protected]

twitter.com/TheRealJJAdams


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>