J. J. Adams: وایت کپس MLS برای آسانسور در اورلاندو پس از CBA جدید مقرون به صرفه زده

پس از یک گرم و ستیز هفته پایانی مذاکرات, بازیکنان اتحادیه و لیگ در نهایت به شرایط یک قرارداد جدید است که دیدن یک مینی مسابقات بازی های برگزار شده در ESPN پیچیده در اورلاندو در ماه جولای

SpaceX شده است از کیپ کاناورال اما لیگ برتر فوتبال خواهد شد راه اندازی 50 مایل به غرب است.

پس از یک testy مذاکره که تقریبا منفجر کرد در چهره خود در لیگ و اتحادیه بازیکنان آمد به یک توافق در یک توافق دسته جمعی و یک بازگشت-به-بازی بازی های پروتکل برای جولای hub-مسابقات شهرستان برگزار می شود در اورلاندو فلوریدا.

“ما همه رفتن برای اورلاندو” ونکوور وایت کپس دروازه بان Bryan مردیت گفت.

“همه چیز مورد توافق است. همه چیز را به تصویب رساند. بنابراین من فکر می کنم ما در حال full steam ahead.”

بازیکنان رای به قبول این آخرین پیشنهاد از لیگ که شامل یک 7½ درصد دستمزد برش برای این فصل و تاخیر در CBA جدید برای یک سال به معنی افزایش دستمزد صبر کنید تا 2022.

بازیکنان همچنین توافق کردند برای کاهش در سال جدید پخش معامله فقط مصرف 12½ درصد به جای 25 درصد از هر درآمد که بیش از $100 متر بالاتر 2022 کل.

قرارداد جدید همچنین شامل یک نیروی majeure بند است که اجازه می دهد تا لیگ برتر به حالت تعلیق در پرداخت به بازیکنان به دلایل خارج از کنترل خود مانند زمان جهانی COVID-19 همه گیر است که نگه داشته بازیکنان خارج از زمین از ماه مارس.

MLS کرده بود تهدید به تحریم این بازیکنان روز یکشنبه اگر آنها تا به حال توافق به زبان جدید که شامل شماره حضور اما حمایت کردن بعد از این بازیکنان خودداری کردند و عظیم رسانه های اجتماعی اعتراض در برابر آن.

Whitecaps حق بازگشت جیک Nerwinski که همراه با مردیت یک بازیکن و نماینده MLSPA گفت: در لیگ تاکتیک بودند سخت به بلع قرص.

“اگر چه من رها هستم و هیجان زده است که یک معامله در نهایت ساخته شده است به ما به عقب بر گردیم به بازی این تاکتیک استفاده می شد که توسط این لیگ بسیار ناگوار و ناراحت کننده” گفت: Nerwinski.

“من افتخار می کنم که حتی اگر در برخی از نقاط این بازیکنان تا به حال پشت خود را در برابر دیوار, ما هرگز در داد. ما ایستاده بودند و ما همچنان متحد و ائتلاف برای دریافت یک معامله انجام می شود. ما داد تا بسیاری از امتیازات است. ما داد تا حقوق و دستمزد را کاهش دهد. ما داد تا یک سال از ما CBA.

“زمانی که لیگ با یکی دیگر از counterproposal در ساعت گذشته از مذاکره با یک شرط و یک تهدید و تحریم آن ناراحتی بسیاری از بچه ها. و من فکر می کنم که نقطه عطفی در کل این فرایند است. بسیاری از خنثی بچه ها شروع به نوسان به سمت ” ما نیاز به مبارزه برای آنچه که ما فکر می کنم درست است و آنچه که ما فکر می کنم ما شایسته.'”

برخی از تیم ها را به بیرون پرواز به فلوریدا در اواخر این ماه برای شروع یک هفته دو اردوگاه قبل از مسابقات به جزئیات آن نشده نهایی — اگر چه ورزشی گزارش شده است که برخی ممکن است این گزینه از آموزش خود را در محلی شهرها و سفر به اورلاندو فقط قبل از این مسابقات است.

تیم خواهد بود منزوی در هتل و اطراف دیزنی ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی و بازی سه بازی دور-رابین سبک مسابقات نتایج خواهد شد که تعداد نسبت به فصل به طور منظم. متعاقب آن دور حذفی را به حساب نمی در این رده بندی است.

A $1M استخر جایزه از پول حاصل از بازیکنان کاهش دستمزد نیز خواهد بود تا برای grabs.

MLS نیز امیدوار به از سرگیری بازی در پاییز با به عنوان بسیاری از هشت صفحه اصلی و هشت دور مسابقات اما کسانی که همه وابسته به بهداشت محلی محدودیت ها و دستورالعمل های اطراف رمان شیوع کروناویروس.

وجود نداشته است قطعی تست پروتکل های منتشر شده توسط MLS اگر چه این لیگ که از سر نهاد دو بار در هفته COVID-19 آزمون و بلافاصله قرنطینه هر بازیکن و یا کارکنان که تست مثبت است.

اورلاندو مسابقات گذشته 35 روز و مشارکت اجباری برای همه, با چند استثنا. بازیکنان می توانید ترک این مسابقات اگر وجود دارد یک مرگ در خانواده یا در صورتی که باردار همسران. کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی را می توان پزشکی خارج از شرکت.

“من حدس می زنم من بررسی دو جعبه” دست هایش را Whitecaps هافبک اندی افزایش یافت که به دیابت نوع 1 که همسر رایان است که در انتظار فرزند دوم خود را در ماه جولای.

رز گفت که او نگران سلامت خود را در خطر بازی در این مسابقات اما دوری از خانواده اش — به خصوص با یک دو هفته ای خود به انزوا هنوز هم در اثر برای کسانی که از بازگشت به کانادا از خارج از کشور بود و عوامل او را به وزن.

“این یکی از سخت. من فکر می کنم طرز فکر من اولین و مهمترین این است که با این تیم و با همسرم. … تصمیم گیری خواهد آمد را به زمان” او گفت:. “از دست رفته این مسابقات خواهد بود بسیار دشوار است چیزی که برای من برای گرفتن و از دست رفته تولد یک کودک البته برای هر کسی خواهد بود واقعا چیز دشوار است برای گرفتن.

“بنابراین من نیاز به برخی از مکالمات در حال حاضر که همه چیز در حال تنظیم در سنگ.”

هر سه Whitecaps هیجان زده شدند که قادر به آموزش آغاز خواهد شد و شروع فرآیند به عقب بر گردیم در این زمینه است.

“من واقعا خوشحال هستم که از (CBA) است که در نهایت با انجام. من خوشحال هستم که ما می توانیم به عقب بر گردیم به بازی گفت:” Nerwinski. “وجود دارد و مهم تر از همه چیز در جهان است که در حال رفتن امروز.

“(اما) من فکر می کنم که داشتن فوتبال در جریان اصلی پشت در تلویزیون, گرفتن, بازی, در, مهم است چرا که آن را به ارمغان می آورد همه با هم به ارمغان می آورد مردم با هم از طریق تمام جنبه های زندگی.

“نژادهای مختلف, مختلف, رنگ, دین های مختلف. مهم نیست. همه ما با هم می آیند چرا که ما عاشق این ورزش است و ما برای مبارزه با هر یک از دیگر.”

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>