J. J. Adams: وایت کپس نگاه به در هماهنگی با نهایی تست پیش فصل برابر Loons

Whitecaps مربی مارک دوس سانتوس گفت: نهایی پیش فصل بازی خواهد شد به احتمال زیاد تیم خود را باز صف.

ونکوور وایت کپس بازی نهایی خود را در پیش فصل بازی شنبه بعد از ظهر.

و آن را باید یک نگاه اجمالی به آنچه به عنوان بازی اول خود را مانند نگاه به عنوان به خوبی.

تنها یک هفته از آموزش جدا شنبه رز شهرستان دعوتی matchup با مینه سوتا, ایالات Loons و لیگ برتر فوتبال فصل – و خانه بازکن در برابر اسپورتینگ کانزاس سیتی در B. C. محل ورزشگاه معنی که هر زمان تکه های گم شده نخواهد بود استیلای برای کلاه هنگامی که آنها شروع خود را در فصل جدید است.

Centreback اریک گودوی را پیش فصل دبستان بود مانع گوساله آسیب و او نیست شرکت در هر بازی پس از پیوستن به این تیم در سن دیگو زمانی که ویزای خود را در نهایت در آمد از طریق.

هافبک لئونارد Owusu و centre-back Ranko Veselinovic هنوز در انتظار برای ویزای کار و نکرده اند قادر به تمرین با تیم است. هر سه به شمار می رود بازیکنان کلیدی برای وایت کپس در این فصل و هر سه احتمال را از دست ندهید این بازی با اسپورتینگ K. C. حتی اگر مناسب و یا مجاز به بازی.


بازی بعدی

شنبه

ونکوور وایت کپس در مقابل مینه سوتا, ایالات FC

2:30 بعد از ظهر مشیت پارک (پرتلند)تلویزیون: whitecapsfc.com


کلاه نورد کردن و چند تشکل های مختلف در پیش فصل اما به نظر می رسد به حل و فصل در یک 4-2-3-1 به عنوان زمان پرسنل فاقد یک هافبک مثل Owusu یا یک سوم centre-back مانند Veselinovic به بازی Marc دوس سانتوس مورد علاقه 4-3-3 سازند.

کلاه’ مربی قرار گرفته و به درس های آموخته شده در سال گذشته به, بازی, تنظیم سیستم خود را به مناسب بازیکنان خود را به جای بالعکس. این کلاه با استفاده از یک 4-3-3 در اولین دوجین مسابقات رفتن 3-6-3 اما شروع به سرهم بند با تشکل های کنار هم قرار دادن یک فصل-بهترین شش بازی بدون شکست خط (1-0-5) زمانی که آنها انجام داد.

موقعیت های خاص و تقریبا یقین: علی عدنان و جیک Nerwinski خواهد بود fullbacks, bracketing یک مرکز پشت اواز یا موسیقی دو نفری از درک کورنلیوس و Jasser Khmiri. Inbeom Hwang و نا محدود راسل Teibert که برد یک رنسانس نمایشگاه فصل, فرم, هافبک فقط در مقابل خط.

دیوید Malinkovic و Cristian Dajome هستند به احتمال زیاد بال با لوکاس Cavallini در نوک نیزه.

بزرگترین سوال خواهد بود که آیا Fredy مونترو یا Yordy Reyna می شود شروع به عنوان شماره 10 در وسط پارک. Reyna به دست آورده و شروع مهاجم موقعیت در فصل گذشته با یک سری از خستگی ناپذیر اجراهای است که رسالت او را به کادر مربیگری در حالی که مونترو یک بازیکن تعیین شده سقوط کرده بود به نیمه دوم زیر وضعیت در شش نهایی هفت ظاهر.

مونترو موثر بود آینده نیمکت گرفتن دو گل و یک کمک است که کشش و رینا در طول تاریخ بوده است موثر تر بازی مرکزی از به عنوان یک وینگر با به ثمر رساندن چهار گل به عنوان دو مهاجم و یا شماره 10. اما Dajome نشده را تحت تاثیر قرار در پیش فصل به این معنی Reyna می تواند نقل مکان کرد به بال با مونترو در وسط برای اطمینان از کلاه ترین هجومی خلاق بازیکنان در این زمینه است.

در 2-1 از دست دادن به پورتلند Reyna چاک دار در پشت Cavallini در حالی که مونترو گرفت که نقش مقابل انگلستان و کمک در Cavallini سوم هدف از این فصل است. Tosaint Ricketts نیز در زمان تکرار به عنوان شماره 9 در مقابل Reyna.

“در حال حاضر چهار به جلو است که ما با استفاده از Tos, اجوف, Reyna و Fredy گفت:” دوس سانتوس. “موقعیت سزاوار. شما می توانید آنها را در این زمینه اگر شما درخواست آنچه ما می خواهیم به عنوان یک تیم. اما به طور کلی آنها را به مبارزه برای این نقاط است. ما می خواهیم برای دیدن گزینه های, و بهترین بازی خواهد کرد.

“فصل طولانی است. آن را نه تنها 11 ، ما نیاز همه است.”

کورنلیوس و Khmiri مطمئن هستند که شرط به شروع فصل در مرکز-اما زمانی که گودوی و Veselinovic مشغول به کار هستند به چرخش آن خواهد شد یک آزمایش واقعی از دوس سانتوس را شایسته سالار فلسفه است.

Khmiri تنها بازی یکی از بازی سال گذشته خود را در پیش فصل عملکرد خود را نشان داده اند 19 گواهی عدم سوء پیشینه در برابر کهکشان در سال 2019 شد و هیچ اتفاق. صاف و دقیق با توپ او متناسب با سیستم کاملا. کورنلیوس نیز چشمگیر صعودی اما ساخته شده برخی از اشتباهات او به جرم مجازات و پا زدن ناپاک در برابر پورتلند — اگر چه آنها تبدیل شده اند کمتر به بیشتر زمان بازی او در این موقعیت.

“من فکر می کنم آن را یک موضع قدرت برای ما. این یک بخش مهم از این تیم بودن حق در قلب دفاع گفت:” کورنلیوس. “اما بازیکنان جدید ویژگی های جدید در خط میانی و خط حمله ما کمک می کند تا ساخت. آن را فقط در مورد پیدا کردن که شیمی در پیش فصل.دیگر با هم بازی کنیم بیشتر شیمی ما قصد داریم برای ساخت.”

Whitecaps نگاه آماده تر برای خانه خود را بازکن از آنها در سال 2019 به عنوان هفته در پورتلند, بازی های برگزار شده است ، از دست دادن به چوب بود و تقسیم توسط لحظات است که می تواند به تغییر نتیجه.

یک پنالتی و یک صلیب است که به طور تصادفی زخم به عنوان یک هدف برای اختصاص چوب اهداف و دوس سانتوس شده توسط جرم تولید شده توسط تیم او حتی گذشته از هدف Cavallini به ثمر رساند و یک تجمع از Hwang و عدنان.

“اگر ما در حال رفتن به از دست دادن ما می خواهیم به از دست دادن مثل ما در برابر پورتلند. جایی که دست ما به جایی که ما شانس ایجاد, که در آن ما بازی مساوی به مساوی که در آن ما نیست, ترس از حریف و ما رفت و در آنها” دوس سانتوس گفت.

“هدف ما این است که همیشه در هر جلسه در هر آموزش (جلسه) است که به رشد در راه ما می خواهیم به بازی. شما نیاز به ایده بازی آمده از مربی و کارکنان, اما پس از آن شما نیاز به پذیرش در گروه به انجام آن هست. و پاسخ در این راه از اعتقاد نسبت به آنچه ما می خواهیم در مورد.”

[email protected]

twitter.com/TheRealJJAdams


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>