J. J. Adams: وایت کپس نگه داشتن بی حالی از غرق شدن پنجه به روحیه تیم

در حالی که برخی از ما دور اتلاف وقت در انزوا شراب خواری-تماشای تلویزیون Whitecaps هافبک راسل Teibert صرف زمان خود بودن “یک نفس”.

زحمت درخواست راسل Teibert اگر کارول Baskin آن را انجام داد.

ونکوور وایت کپس هافبک نشده صرف وقت خود را در انزوا تماشای ببر پادشاه مانند بقیه از ما. او خود را بزرگ-گربه تعمیر بدون Netflix بکشد.

“من نمی باید Netflix بکشد. من اصلا طلب یا آمازون. من شده است با تماشای بی بی سی زندگی … من به شما گفتن این که من می توانید به تماشای این همه روز,” او گفت: در طول یک زوم رسانه های در دسترس شنبه. “من شده است به یادگیری در مورد شیرها و می بالد … باور نکردنی است.”

هنگامی که او را به یادگیری در مورد حیات وحش آفریقا او را آبیاری گیاهان خود را, داشتن یک اسپرسو در بالکن خود را از مرکز شهر محل سکونت خواندن و یا گوش دادن به پرونده است.

وینیل ،

در یک رکورد بازیکن.

“من ممکن است یک کمی از یک روح” او اعتراف کرد با یک لبخند. “برای من داخل شده است واقعا متفاوت است. همیشه راه وجود دارد به بهترین ها را از وضعیت و مثبت بمانید.”

این دو روز خجالتی از یک ماه پس از MLS به حالت تعلیق در آن فصل به عنوان COVID-19 اپیدمی خاموش کردن کشورها مرزهای اقتصاد و غرق بیمارستان. Whitecaps بازیکنان مشمول به همان اجتماعی-محدودیت فاصله به عنوان اما سازمان است به طول های بزرگ رفته برای اطمینان از بازیکنان خود را به ماندن سالم و مناسب و فعال است.

دوچرخه ورزش, وزن و ورزش و تجهیزات تحویل داده شده اند به هر بازیکن صفحه اصلی. وعده های غذایی آماده هستند کاهش یافته و از چهار بار در هفته. قدرت-و-مربی تهویه جان Poli دارای آنلاین تمرینات.

“باشگاه انجام داده است یک کار برجسته ای از حمایت از بازیکنان و هر کس در این سازمان به عنوان یک کل. من تا به حال یک گفتگو با مدیر عامل شرکت علامت Pannes) و من گفت: “این بیشتر حمایت احساس کردم از من بوده ام در این باشگاه’ ” گفت: Teibert است که عضو این سازمان پس از پیوستن به برنامه اقامت در سال 2008.

“این یک زمان بی سابقه و وضعیت همیشه در حال تکامل. یک روز شما فکر می کنم شما باید پالس از همه چیز و چیز دیگری توسعه روز بعد. این چیزی که ما انجام داده ایم فوق العاده خوبی تا کنون تطبیق حالات به عنوان آنها می آیند در ما است.”

“هر کس هنوز هم مناسب است. هر کس هنوز برنامه های خود را … همه آموزش شش بار در هفته” اضافه شده دروازه بان حداکثر Crepeau. “وجود دارد بدون هیچ برش تمرینات. ما گفته ایم آن را در جلسات تیم است که ما در خارج از فصل و حالت آن را هنوز هم این فصل است. همه مشغول نگه داشتن. هر کس را مناسب خواهد بود پس ما می توانیم در این زمینه و سپس آن را به یک ماده از گرفتن ریتم خود را.”

حفظ آمادگی جسمانی نبوده است, سخت ترین مسئله برای بازیکنان تیم به عنوان تعلیق در بازی همچنان ادامه دارد. حفظ وحدت تیم بدون هیچ چهره به چهره شده است یک چالش بزرگتر است.

زوم کنفرانس و رسانه های اجتماعی کمک کرده است. از یک گروه تفسیر تولدت مبارک برای تازه وارد Ranko Veselinovic در مارس 24, به بازی شب و چت گروهی و اندی افزایش صدور دیجیتال چالش های این تیم موفق به حفظ ظاهر شیمی, آنها تا به حال قبل از بازی بود و تعطیل.

“من فکر می کنم ما در چهار یا پنج گروه های مختلف چت که در آن ارتباط مستمر با یکدیگر گفت:” Teibert. “فقط چیزی برای نگه داشتن بچه ها مشغول اند. این چیزی است که ما در حال انجام به عنوان یک کل ، اما افراد وجود دارد شما بدیهی است که رسیدن به عنوان به خوبی. من نمی توانم تعداد مقدار بار من در تلفن با علی (عدنان) و در-beom (Hwang) و حتی (باشگاه کارمند) Aidan پریم.

“و من فکر می کنم که مهم ترین چیز — به سعی کنید و زنده از طریق این به عنوان طبیعی که ممکن است. این وضعیت به شمار حالات مختلف برای هر فرد است و آنها همه یکسان است. و هر فرد views آنها متفاوت نیز هست. ما در یک زمان که در آن بسیاری از نیازهای ارتباطی به بیش از تلفن و یا بر روی یک زوم پلت فرم … و ما به عنوان یک کل به عنوان یک باشگاه بزرگ انجام داده اند و با ساخت همه اعضا احساس شامل” Teibert افزود: وقتی پرسید که چگونه بازیکنان مانند لئو Owusu, Janio Bikel و Veselinovic — همه کسانی که این تیم فقط قبل از خاموش شدن — باید آن را به کار گرفته.

“من فکر می کنم روانی کنار این چالش بزرگ در حال حاضر از آنجا که همه ما به دور از هر یک از دیگر. آن را فقط به مطمئن شوید که هر کسی احساس می کند در خانه … بچه ها که فقط نقل مکان کرد و در اینجا آن را به یک وضعیت منحصر به فرد است که هیچ کس تا به حال از طریق رفته اما من فکر می کنم ما در حال انجام بهترین ما می تواند تحت شرایطی.”

Crepeau در حال تماشای با دقت به COVID-19 اعداد در استان کبک که در آن پدر و مادر و برادر و مادر بزرگ زندگی می کنند. تازه ترین پیش بینی ها نشان می دهد وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 9,000 مرگ و میر در این استان تا پایان ماه.

در ایالات متحده این وضعیت فقط به عنوان وخیم با نیویورک تجربه ترین تنها-روز مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به تاریخ. اما NFL اعلام کرد در اوایل این هفته آنها انتظار می رود برای شروع فصل خود را به عنوان برنامه ریزی شده.

هر دو MLB و NBA باید تن به تن ایده داشتن تمام تیم های بازی در یک شهر و یا موقعیت جغرافیایی — sans طرفداران — اگر مقامات بهداشت به همه روشن است.

اما Crepeau می داند که هر گونه بازگشت به بازی برای MLS است بر اساس همان سطح از عدم قطعیت ناشی از غیر قابل توضیح تفاوت در نرخ مرگ و میر و عفونت در سراسر شمال امریکا است.

“این یک واقعیت است که هر کس به انطباق واقعا سریع است. در گذشته دو سه هفته این نوع از انفجار در اینجا در کشور ما شاهد هستیم که چگونه این ویروس در حال گسترش است,” او گفت:. “بهداشت و درمان است نکته اصلی در اینجا. همانطور که برای ورزش کنار سوال هر لیگ در همان صفحه در حال حاضر در وضعیت مشابه. هر تیم به نظر خود راه خود را. برای ما این راه خیلی زود به صحبت در مورد هر چیزی. بیایید ببینید که چگونه وضعیت توسعه در ایالات متحده به دلیل این رشد خیلی سریع و پس از آن خواهیم دید.”

[email protected]

twitter.com/TheRealJJAdams

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>