J. J. Adams: ونکوور ورزشی خرده فروشان تقلا برای شناور ماندن در COVID-19 طوفان


“محافظه کارانه من, مارس این سال شده اند در محدوده بین $130,000 به 150.000 دلار (در مجموع فروش). من تا به حال ده خرید و فروش آنلاین در این ماه است.” — استیو کوین Abbies فروشگاه ورزشی

کریسمس معمولا در ماه آوریل برای استیو کوین.

در این سال او از Grinch نام COVID-19.

صاحب Abbies ورزشی فروشگاه در خیابان اصلی به طور معمول بخش عمده ای از کسب و کار خود را در هفته پس از رخصتی بهار, اما دیدم فروش خود را منجمد توسط همان رمان coronavirus همه گیر است که متوقف شده اقتصاد جهانی است.

65 سال ذخیره شده است یک تامین کننده برای ونکوور تیم بیس بال که آیا آن لباس و یا تجهیزات. رخصتی بهار در ماه مارس است که معمولا هنگامی که تور تیم های سر به ایالات متحده برای مسابقات پیش رو از جوانان نجومی در ونکوور. Abbies شده است در ارتباط با بیس بال در کوه دانبار و kerrisdale محل برای چندین دهه با فروشگاه به طور منظم اسپانسر برای لیگ ها و تیم های.

فروشگاه داوطلبانه درهای خود را بسته مارس 17 به پایبندی به توصیه های استانی در سراسر برخورد با گسترش COVID-19.

“آن را مانند خاموش کردن من خرده درست قبل از کریسمس من. آن بوده است ویرانگر” کوین گفت. “و البته 85 تا 90 درصد از محصول در آمده است و من واقعا تا به حال نشده یک فرصت برای فروش آن پس از. محافظه کارانه من, مارس این سال شده اند در محدوده بین $130,000 به 150.000 دلار (در مجموع فروش). من تا به حال ده خرید و فروش آنلاین در این ماه.

“بنابراین آن را بسیار سخت بوده است بر ما.”

در ماه مارس یک RBC گزارش گفت که نیمی از کسب و کار در کانادا دیده بود 20 درصد درآمد قطره در حالی که یک سوم تا به حال با تجربه بیش از 40 درصد است. همان گزارش گفت: 40 درصد از کسب و کار تا به حال گذاشته شدن کارکنان از جمله یک در پنج است که گفت: آنها می شده است مجبور به قطع 80 درصد یا بیشتر از کارکنان خود را. این اعداد و ارقام نیست و حتی شامل آوریل اعداد که انتظار می رود و حتی بیشتر بی مهابا اوج پیش بینی از نرخ بیکاری تا 20 درصد و به عنوان بسیاری از 5.5 میلیون شغل از دست داده است.

کوین تشبیه این بیماری همه گیر به یک طوفان در دریا “اما همه ما باید در اندازه های مختلف, قایق,” او گفت:.

بزرگتر خرده فروشان قادر خواهد بود به آب و طوفان اما کوچکتر مانند خود — و به خصوص کسانی که بدون حضور آنلاین — احساس درد و حتی عمیق تر.

“شما در حال از دست دادن است که اتصال به مشتری کمی (با فروش آنلاین) چون ما غرور خودمان را در مردم چه می خواهند و یا نیاز بر اساس بودجه خود را بر اساس بسیاری از چیزهای مختلف گفت:” کوین که در زمان بیش از این فروشگاه در سال 2012.

“آنچه ما انجام می دهیم این است که ما به آنها اطلاعاتی این است که در مقابل آن است. و سپس ما به آنها اجازه تصمیم گیری را از وجود دارد. من واقعا لذت بردن از انجام آن است. من می خواهم به شما گفتن چرا این دستکش ممکن است بهتر از آن دستکش یا دستکش و چیزهای کمی در مورد آن.”

او به امید اخبار خوب در لیگ برتر جان هرگن طرح به بازگشایی قبل از میلاد در روز چهارشنبه بعد از ظهر و اندکی مثبت پیشرفت است. محدودیت در پایین-تماس با ما ورزش و تفریح برداشته خواهد شد در فاز شروع و در اواسط ماه مه و استان خواهد شد کار با سازمان های مختلف برای پیاده سازی یک طرح است که شامل فیزیکی فاصله.

چه شکل است که طول می کشد برای بیس بال است تا به انجمن اما با کامل و یا تماس با سنگین ورزشی را در خود نگه دارد تا پس از همه گیر نیست که جواب خوبی برای این ورزش به فوتبال, راگبی و یا هاکی.

اگر بیس بال شروع نمی کند تا دوباره کوین یک ایده بسیار خوبی از آنچه در آینده برای Abbies.


بن لودویگ ورزشی ارز در Burrard خیابانی در ونکوور امیدوار است مشتریان را به عنوان استان شروع به شل شدن آن COVID-19 محدودیت.

“من فکر می کنم من خواهد بود پخته شده,” او گفت:. “منظورم این است که دوباره من رو در کتاب های من در مورد 80K (سهام) به خلاص شدن از شر. من نمی خواهد آن را بدترین سناریو اما … واقعیت این است که اگر من نمی فروش 60 و 70 و یا 80 درصد از چیزهای که من به ارمغان آورد در این سال پس از آن که واقعیت این است که من فقط من نمی بینم آن را با ارزش بودن. چگونه می توانم خلاص شدن از 200 جفت بیس بال شلوار؟”

بن لودویگ صاحب ورزشی ارز در Burrard می گوید او ونکوور کسب و کار است که در یک قایق مشابه. بیس بال بود و بخش بزرگی از بودجه خود را برای این سال و در حال حاضر آنها در حال تلاش برای حرکت به راه خود را از طریق طوفان پس از بسته شدن در مارس 16.

“قبل از همه چیز اتفاق افتاده است با COVID ما در مسیر بیس بال به رشد نمایی دوباره. آن را در این استان است. سپس همه ناگهانی ما به حال نزدیک به,” او گفت:. “در حال حاضر ما تصمیم گرفتیم با شروع هفته گذشته به دلیل چیزهایی شل شدن تا کمی … شما می توانید کتاب رزرو برای یک خانواده و یا یک فرد به در آمده در 20 دقیقه افزایش است.

“هنگامی که ما شروع به این کار ما را نمی دانم چه به انتظار. ما تا به حال مقدار زیادی از بازخورد خوب. مردم هستند که کاملا درک. اما ما هنوز هم تعداد گسترده ای از مشتریان.”

کوین نیز به دنبال یک ساعت بعد و یا قرار ملاقات و در حال رفتن به مجبور به بان کی مون تلاش در پوشاک. با عرضه بیش از حد سهام و محدودیت در چگونه بسیاری از مردم می توانند وارد مغازه اش در یک زمان — بیشتر مرورگرهای مجاز — او نیاز به اشفتگی فکری موقتی یک راه حل در یک شرایط سخت اقتصادی در محیط زیست است.

“بخشی از من می رود ‘خوب فروش آتش این آتش فروش که. اما اگر من آتش فروش همه چیز پس از آن وجود دارد هیچ چیز در آن برای من” گفت: کوین. “مطمئن شوید که آن را می پردازد کیف دستی خاموش و مطمئن شوید که شما یک معامله بزرگ در این, اما من هنوز در تاریکی است.

“این خواهد بود که تعادل چقدر می توانم خلاص شدن از شر در چه قیمت و چه خواهد شد که شبیه به کتاب های من در پایان روز. این قراره تواند روی حیله و تزویر.”

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>