J. J. Adams: حقیقت لطمه می زند و برای کسانی که شک نژادپرستی — Leroux می گوید: “بیشتر به دنبال دور’

“به عنوان یک سفید 25 سال, من هرگز قادر به درک آنچه در آن مانند برای مردم سیاه و سفید در جهان امروز است. من هرگز می دانم که ترس من هرگز می دانم که خشم از آنچه آن را مانند به راه رفتن در خیابان و همیشه نیاز به نگاه خود را به عقب.” — جیک Nerwinski, ونکوور وایت کپس

هفت سال او را نگه داشته و آنها را ذخیره شده بر روی تلفن خود را در حال انتظار برای فقط در لحظه مناسب است.

آنها حقیقت است. خشن, وحشیانه, واقعیت از زندگی به عنوان یک زن سیاه و سفید.

و در حال حاضر آنها خود را اعتبار.

وقتی سیدنی Leroux Dwyer, دختر سیاه آمریکا پدر و سفید کانادایی, مادر, منتخب بازی فوتبال برای ایالات متحده به جای کانادا در سال 2013 — به ثمر رساند و در پیروزی بیش از تولد او کشور — او deluged توسط تورنت نژادی, سوء استفاده از یک کشور است که جشن خود را به عنوان یک ملت مقاوم و لیبرال مردم است. او همچنین متهم به دروغ گفتن و یا بازی مسابقه کارت.

اما به عنوان ایالات متحده است متصلب توسط معترضان خشمگین از مارس 25 مرگ جورج فلوید آوردن مکالمه نژادپرستی به ویژه — در عین حال دوباره — سوری-متولد Leroux احساس آن زمان برای به اشتراک گذاشتن برخی از سولفات ارسال راه خود را.

یکی از تکان دهنده نظرات فقط به شما یک ایده از التهاب نفرت عبارت بود از:

“احمق f–n n–r دو رگه ، خوردن یک f—ing موز و اجرا توسط یک اتوبوس.”

تقریبا تمام حساب های توییتر متصل به تصاویر حذف شده اند و یا به حالت تعلیق اما یک جستجو از خود فعالیت نشان داد سابقه نژادپرستانه جنسیتی و رفتار مخاطره اندازد. نام متصل به یک حالت تعلیق در کانادا حساب منطبق vk.com حساب — یک موبایل ابزار پیام رسانی در درجه اول مورد استفاده توسط زبان روسی — که می رود با نام کاربری wermacht42 اشاره به متحد نازی نیروهای مسلح.

Leroux شده است توجیه اما در حال حاضر مخاطبان به مراتب بیشتر پذیرای پیام خود را.

مقیاس این تظاهرات که در حال حاضر به هر امور خارجه ایالات متحده و در تعداد بی شماری از شهرستانها در سراسر جهان گرفته است این مسئله را به سطح جدیدی از آگاهی عمومی.

و به ظاهر بی پایان از نیروی بیش از حد و خشونت اعمال شده توسط اجرای قانون در شورش کنترل موقعیت های این هفته گذشته است تنها در خدمت به چشمان باز و ارائه یک تجربه همدلانه به تعاملات اقلیت باید با پلیس است.

“در حال حاضر ما به آن نقطه در زمان که در آن شما را وادار به دیدن حقیقت است. که در آن شما نمی توانید به دور نگاه کنه. به عنوان یک فرد از رنگ در حال رشد در یک خانواده سفید من همیشه احساس متفاوت است. مهم نیست که چقدر مادرم مرا دوست داشت. مهم نیست که چگونه بسیاری از بار او به من گفت من زیبا بود” Leroux نوشت: در یک سری از پست ها به 2.2 میلیون دنبالکننده در توییتر.

“من استفاده می شود به طوری عصبانی با مامان من. چرا من شبیه او ؟ چرا من باید او را (سفید) پوست ؟ من همیشه احساس می کردم که این فقط می توانست آسان تر شده است. آن نیست تا زمانی که من 18 ساله و دانشجوی سال اول در دانشگاه است که من احساس می کنم در نهایت متعلق جایی.”

فوتبال دارای سابقه ای طولانی با نژادپرستی یکی که بالا گرفت تا دوباره در سال 2019 با موجی از حوادث در سراسر اروپا است. در لیگ برتر فوتبال, فقط گوش دادن به سخنان سابق Whitecaps مهاجم Kei Kamara و آتش سوزی شیکاگو به جلو C. J. Sapong

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>