J. J. Adams: ورزشی پرانتز برای COVID-19 موج با تلاش برای پرتاب کارکنان دریا

افزایش اقتصادی و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند تعداد تیم ها و لیگ ها در مجموع آن است.

علامت کوبا برای اولین بار به آن را ببینید.

میلیاردر صاحب NBA دالاس ماوریکس بود که یکی از اولین واکنش به تاثیر تعلیق ورزش جهان را در کارکنان خود را که نمی کسب میلیون ها نفر بازی بسکتبال حرفه ای.

او متعهد به پرداخت حقوق و دستمزد از رویداد کارکنان در American Airlines Arena — از امنیت و پارکینگ به خانه داری و سرگرمی — برای بازی به عنوان بسیاری از Mavs از دست رفته با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

کوبا به نوبه خود آنها را تشویق به بیرون رفتن و داوطلب در این زمان ناشناخته بحران است. و هر یک از کارکنان خود را که خریداری صبحانه یا ناهار از محلی به طور مستقل متعلق به رستوران او را بازپرداخت آنها — این ایده که برای کمک به نگه داشتن کسب و کارهای محلی شناور.

کوبا به رسمیت شناخته شده در پایه هرم اقتصادی بود که در خطر سقوط است و مشغول کار بر روی هر دو راه حل های خرد و کلان پس از جنگ شامل COVID-19 ویروس باعث شده است که بیشترین رکود اقتصادی در تاریخ است.

این بود bookended توسط 76ers’ فاجعه اعلام اوایل این هفته است که فیلادلفیا تیم NBA شد اجرای کاهش حقوق و دستمزد برای کارکنان یک حرکت که rankled تیم در بازی خیریه ستارگان و خشم عمومي را وادار شتابزده رد گم کردن.

از بالا به پایین پاسخ شده است متنوع در سراسر جهان ورزش. در آلمان سه تیم گفت: بازیکنان خود را کاهش حقوق برای کمک به نگه داشتن سازمان خود را تمام. که نه کاملا مورد بوده است در بارسلونا, که در آن یک پیشنهاد 70 درصد بریده بریده از بازیکنان حقوق رد شد.

UFC بود اعالن هفته گذشته که با وجود داشتن برای به تعویق انداختن سه مبارزه کارت را نمی باید برای پایان دادن به کارکنان — تنها برای دیدن پدر و مادر خود شرکت انجام درست آن در روز چهارشنبه.

تاثیر اقتصادی ناشی از جهانی همه گیر شده است سویفت. در سال 2019 حدود 27,000 کانادایی کاربردی برای استخدام بیمه در یک هفته در ماه مارس است. در همان دوره یک سال بعد این تعداد رسیده 929,000.

محلی, ونکوور وایت کپس, B. C. شیرها و ونکوور کناکز موفق شده اند برای جلوگیری از کاهش به کارکنان خود و یا کاهش دستمزد بازیکن. کناکز و Whitecaps نیز اهدا مواد غذایی فاسد شدنی موارد به مواد غذایی محلی بانک ها با Aquilini گروه سرمایه گذاری نیز اعلام طرح به بخش پشتیبانی-زمان آرنا کارکنان تحت تاثیر بازی یخ.

“بدیهی است که هنگامی که شما در حال بازی کردن بازی شما در حال پخش بازی ها شما در حال فروش بلیط. و هنگامی که شما در حال فروش (غذایی و آشامیدنی), آن را بسیار دشوار مالی” گفت: Whitecaps مدیر عامل علامت Pannes.

“از یک طرف ما یک ساختاری مجموعه ای از هزینه ها و از سوی دیگر ما اصلا عادی مجموعه ای از درآمد. و این نه فقط می خواهم که برای ما مناسب است ؟ من مطمئن هستم که آن را مانند است که برای بسیاری از کسب و کار در ونکوور در بریتیش کلمبیا در کانادا در ورزش و در عرض یک میزبان کامل از صنایع است.”

MLS ساختار مالکیت — تمام تیم ها و بازیکن قراردادهای مرکزی متعلق به هر تیم داشتن یک اپراتور-سرمایه گذار — ساخته شده آن را آسان تر برای لیگ برای رسیدگی غیر منتظره وقفه در این فصل است. هر تیم درآمد و هزینه های متفاوت به شدت با برخی از داشتن امکانات و در حال اجرا آکادمی و دیگران نیست.

لیگ است که هنوز هم در حال برنامه ریزی برای از سرگیری کامل 34-بازی برنامه و به این ترتیب Whitecaps هنوز هم گرفتن خودکار نجومی بلیط پرداخت هر چند Pannes گفت: این چیزی است که آنها در حال رفتن به بررسی حرکت رو به جلو.

“چگونه می تواند ما را در قرار دادن چیزی در جایی است که optionality و انعطاف پذیری و چگونه می توانیم آن را در راه است که ما می توانیم ارتباط آن بازگشت داخلی … است که می تواند دقیق و نوع نگاهی جوش کردن برخی از اضطراب است که مردم ممکن است داشته باشد ؟” گفت: Pannes.

“بنابراین ما در حال کار را از طریق تمام است که در زمان واقعی است. هیچ راهکار برای این وجود دارد فقط هیچ پاسخ درست آماده شده است. ما در حال تلاش برای انجام بهترین ما می توانیم برای به دست آوردن یک نتیجه خوب است. ما در حال رفتن به عقب و تلاش برای رفع مسائل است که ما ممکن است درست یا (چیز) است که ما را و ما می خواهم به دوباره سعی کنید.

“… ما در حال تلاش برای فکر می کنم از طریق به عنوان بسیاری از فرصت های مختلف به عنوان امکان پذیر است و چگونه ما را به آنها رسیدگی و در همان زمان, شما می دانید, شما می توانید به پایین سوراخ خرگوش که در آن شما فقط بیش از حد از دست داد. پس از آن واقعا در حال اجرا یک تعادل بین برنامه ریزی برای آنچه که ما را در مقابل ما در حال حاضر و همچنین تلاش برای نگاه در اطراف گوشه کمی برای دیدن آنچه که ممکن است در آینده است.”

این لامپ کم مصرف ندارد لوکس از یک نهاد مالکیت سیستم, اما آن را به برخی از اتاق تکان دادن وقتی که می آید به برنامه انعطاف پذیری. در روز سه شنبه لیگ به تعویق افتاد آن اواسط ماه آوریل جهانی پیش نویس اما لامپ کم مصرف پیش نویس (30 آوریل) و اردوگاه های آموزشی — شیر در حال برنامه ریزی برای شروع به ایشان May 13 در کملوپس — هنوز در به در حال حاضر.

با اکثریت قریب به اتفاق تیم درآمد وابسته به صدا و سیمای مقابله با TSN وجود دارد توانایی را تشکیل می دهند درآمد حتی اگر بازی را تا پایان بازی در پشت درهای بسته اگر چه اتحادیه بازیکنان در حال آماده سازی اعضای خود را برای بدترین سناریو.

کناکز با عمیق به جیب Aquilinis و قابل ملاحظه و وفادار — پایه فن باید آب و طوفان و بدون مشکل است.

این استان را پنج WHL تیم نمی بینم هر حذفی هاکی در این سال, اما باید از لحاظ مالی صدا به اندازه کافی برای زنده ماندن به 2021.

دره فریزر راهزنان هستند و بخشی از کانادا نخبگان بسکتبال لیگ که به شرح زیر مشابه مرکزی متعلق به ساختار به MLS با تمام تیم های متعلق به ریچارد Petko.

این باشگاه کوچک در صدر لیگ در حضور و غیاب در سال گذشته راه اندازی شد برای شروع بازی است. اما CEBL نیست ایمنی بدن به COVID-19 ضربه — روز چهارشنبه آن را به طور موقت گذاشته شدن تمام بلیط-فروش کارکنان.

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>