Whitecaps سمت چپ علی عدنان آمده است یک راه طولانی از خود fluffed مجازات در برابر L. A. Galaxy سال گذشته است. او دوربرد بمب اضافه شده اند یک عنصر تهاجمی تیم فاقد پس Camilo.

آن آغاز شده و با یک چرخش از سمت چپ خود بوت به دنبال swerving ضربه swaggering قدم زنی با تبختر و سلام به طرفداران.

و شما می دانستم که آنچه در آینده بعدی: اجتناب ناپذیر توییتر-طوفان از وفادار خود را رسانه های اجتماعی ، “علی عدنان بهترین بازیکن.”

ونکوور وایت کپس در سمت چپ پشت بالندگی 25-حیاط رایگان و پا زدن در برابر انقلاب جدید انگلستان در چهارشنبه دوم زمان او انجام داده است که این لیگ برتر فوتبال قبل از فصل با هر دو عکس punctuating چقدر کشنده او می شود.

دیرین طرفداران عراقی و بین المللی دیده می شود او این کار را برای سال با شیرها از بین النهرین همراه با هر کسی که با حضور در این تیم جلسات تمرین در UBC و او را دیده ماندن اواخر بعد از عمل hoofing ضربه پس از ضربه از فاصله بیش از آموزش مانکن.

“علی زمانی که ما او را در آورده ما می دانستم که آن را با کیفیت او گفت:” کلاه دستیار مربی فیل دوس سانتوس. “من فقط احساس می کنم آن را ترکیبی از عناصر است. او به دنبال تیز مثل او نور او اعتماد به نفس … اما نه تنها او را من احساس می کنم این تیم یک تعداد انگشت شماری از بچه ها که می تواند یک تهدید در آن ضربه آزاد مستقیم شرایط است.”

اهداف خاموش مستقیم رایگان لگد نمی آیند اغلب برای وایت کپس — فقط پنج در آخرین چهار فصل — اما Yordy Reyna ساخته شده کوتاه برای اهداف سال فصل گذشته با یک خم فرو بردن ضربه آزاد مقابل کلرادو یک شات است که در سمت چپ سالن از شهرت دروازه بان تیم هاوارد منجمد به زمین آن را به عنوان caromed کردن پست و در 20 متری.

او همچنین تا به حال کلاه’ تنهاست رایگان و پا زدن هدف 2018 در حالی که در حال حاضر رفتگان Cristian Techera بریده دو در سال 2017.

عدنان Reyna, Inbeom Hwang و تازه وارد لوکاس Cavallini خواهد شد تا این بازیکنان در حال حاضر سبز روشن به صورت مستقیم در ضربات مناطق خطر اما عدنان دو golazos — او تا به حال یکی دیگر از زیبایی در برابر FC Dallas در سن دیگو — ممکن است ضربه او به بالای لیست.


بازی بعدی

شنبه | پیش فصل

ونکوور وایت کپس در مقابل مینه سوتا, ایالات FC

2:30 بعد از ظهر مشیت پارک (پرتلند) آنلاین: whitecapsfc.com


و اشتباه نکنید — یک لیست وجود دارد که نمایش داده شده در اتاق پانسمان و صحبت در مورد در بازی قبل از دبستان. اما کادر مربیگری نیز قرار می گیرد ایمان به بازیکنان خود را به انتخاب درست در لحظه ای.

که چه طول می کشد و پا زدن است و هیچ مسئله کوچک. این می تواند چیزی است که باعث مخرب شکاف در قفسه اتاق سابق Whitecap Kei Kamara یافت در حالی که در کلمبوس. خود را در میدان مجسمه بیش از یک ضربه پنالتی با هم تیمی فدریکو Higuain بود کاتالیزور پشت خود را خروج از خدمه.

“ما نمی خواهیم آن را به تبدیل شدن به هرج و مرج. ما قصد داریم به کسانی که دو سه نفر از بچه ها و در میان آنها در حال رفتن به آن را کشف کردن. آن را تنها نمی توان هر کسی که در مراحل و می گوید: “در حال حاضر من می خواهم برای گرفتن این ضربه.’ هیچ ما تعیین شده به آن را انجام دهد” گفت: دوس سانتوس.

“بازی در برابر دالاس, ما تا به حال Inbeom و لوکاس در مرکزی ضربات آزاد. اما علی فقط برداشت توپ و گفت: Lucas ‘من می خواهید به آن بروید.’ لوکاس پشت پا بدون مشکل و علی آن را به ثمر رساند.

“ما باید اجازه می دهد که به اتفاق می افتد به این دلیل که بازیکنان در زمین و آنها را به یک احساس برای آن. پس از آن مسئولیت و اگر یک بازیکن می خواهد به آن مسئولیت خوب برای او.”

دوس سانتوس که قرار بود به فاش کردن که خود را در ردیف 1 پنالتی مرد خواهد بود در این فصل — Hwang راه اندازی شد به یک در برابر Revs قبل از ور رد تماس — اما Cavallini و Fredy مونترو (5-برای-5 در سال 2019 تلاش) را به بالای لیست.

“وجود دارد بسیاری از گزینه های” گفت: دوس سانتوس. “نگاهی به سال گذشته است. Fredy شد شماره 1. هر زمان که او پا تا او را از دست ندهید. که کیفیت او. اگر او در این زمینه او می شود یک مرد که احتمالا به آن را انجام دهد. بعدی چه کسی ؟ که با احساس.”

عدنان است که در این لیست نیز حتی با حافظه دردناک از اولین تلاش خود خشکیده به تیم تاریخ است. او سعی %7B%22provider_name%22:%22YouTube%22,%22provider_url%22:%22https:%5C/%5C/www.youtube.com%5C/%22,%22object_url%22:%22https:%5C/%5C/www.youtube.com%5C/watch?v=ZH0rpB714js%22,%22html%22:%22<%5C/iframe>%22,%22type%22:%22oembed%22,%22channels%22:%5B%22desktop%22,%22tablet%22,%22phone%22%5D%7D“target=”_blank” rel=”noopener”>panenka در بازی دوم با کلاه در برابر L. A. Galaxy ماه گذشته و این که آیا آن بود که زلاتان ابراهیموویچ باد در گوش او یا او unfamiliarity با B. C. محل چمن تلاش شد hilariously بد است.

[محتوای جاسازی شده]

“این یک لحظه بزرگ,” دوس سانتوس گفت: بدون یک اشاره از طعنه. “این یک لحظه بزرگ به خاطر آن بود که یک لحظه یادگیری برای همه.

“این جالب است چون علی شده بود و من به یاد داشته باشید دو جلسات آموزشی قبل از آن بازی … ما آموزش دیده در B. C. محل و علی سعی کردم که همان PK سه یا چهار بار همیشه با موفقیت. هرگز از آن عبور ذهن من است که او را برای آن به خصوص اینکه زمین های چمن که در آن پای خود را می توانید در زیر توپ راه شما واقعا می خواهید به. آن را بسیار محکم تر از سطح.

“باور من” او افزود: chuckling, “بچه ها هنوز هم صحبت در مورد آن.”

Hwang به احتمال زیاد منجر به هزینه برای تنظیم قطعه ضربات هر چند تازه وارد Cristian گوتیرز نیز تحت تاثیر قرار با توزیع توانایی که در هنگام پر کردن در برای عدنان در سمت چپ.

در حالی که کل عکس به طور مستقیم از ضربات آزاد است hovered در اطراف لیگ دمای آن نشدم پشت به تیم آنها امید به تقلید. کلاه به حال 19 عکس در هدف از ضربات آزاد در فصل گذشته. LAFC تا به حال 45.

راه ونکوور تنظیم است تا به بازی این فصل — تهاجمی, توپ, شکار فشار بالا همراه با یک بیمار ملکی جرم — را-عوارض قرار دادن Adnan و $2M پای چپ در کانون توجه بیشتر است.

“برای ما به پیروزی در آن ضربات آزاد در مناطق خطر, شما نیاز به یک تیم است که برنده خطا وجود دارد و اعداد وجود دارد توپ وجود دارد. تیم های است که می تواند در اختیار مخالفان نیمی از آن را ندارد و فرصتها” گفت: دوس سانتوس.

“شما باید توپ را به آن مناطق حرکت توپ و با آن حرکات و نیروی آن خطا کسانی که اشتباهات به این دلیل که مخالفان در حال حاضر تعقیب … و بالاتر شانس شما در برنده شدن آن ضربات آزاد در نقاط خطرناک.

“اگر ما که در آن ما را دریافت کنید خراب در مخالفت نیم. ما قرار داده اپوزیسیون در دفاع از بحران لحظات. هنگامی که شما در حال دفاع در بحران لحظات که زمانی که تیم های ناپاک.”


jadams@postmedia.com

Twitter.com/TherealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de