گاهی این پیروزی کمی که اضافه کردن به یکی از بزرگ به عنوان UBC Thunderbirds, یافت در غرب کانادا شد. این یک درس امیدواریم که آنها را خدمت می کنند آنها را به خوبی به عنوان آنها سر به اتباع ویکتوریا این هفته است.

تسلط به این معنا همیشه باد دور رقابت.

گاهی اوقات آن را فقط آخرین بریده بریده نفس کشیدن آخرین نفس آخرین دامان که جدا یک سلسله از عابر پیاده است.

در غرب کانادا نهایی در ماه نوامبر UBC Thunderbirds مردان شنا تیم انتهایی کلگری Dinos با یک نقطه می زنیم به مسابقه نهایی — the 4X100 متر medley relay. اما کلگری بومی الکساندر پرات غرق در زادگاه خود مدرسه امید با یک دیدار برنده لنگر پا T-پرندگان نهایی خود را در بغل قرار دادن تیم خود را بیش از این بالا فقط چند دقیقه پس از او می خواهم کشیده UBC به مشاجره با برنده شدن طلا در 400 متر آزاد.

این یک رکورد بستن کنفرانس تاج و تخت برای Thunderbirds و همراه با تیم زنان را 97-نقطه برنده بیش از کلگری هفتمین سال متوالی UBC تیم باید برنده هر دو مردان و زنان را به عنوان.

UBC برنده USports اتباع در چمن خانه در فصل گذشته در هفتمین عنوان در هشت سال گذشته و 24 کلی آنها را موفق ترین برنامه دو و میدانی در مدرسه تاریخ است.

تیم مردان نیز موفق به کسب عنوان ملی در سال گذشته چهارم خود در پنج سال گذشته و 18 در برنامه تاریخ است.

افزایش چشمگیر پیروزی در این کنفرانس قهرمانی UBC تیم های سر به ویکتوریا برای اتباع این هفته در Saanich مشترک المنافع محل پر از اعتماد به نفس. زنان آمده در رتبه بندی شماره 1 در سراسر کشور — تیم مردان در رتبه سوم است.

“این هرگز آسان” UBC مربی جرثقیل Schoof گفت: از چالش های پیش رو.

“سال گذشته ما به سختی برنده شد و ما به سختی موفق به زنان است. آن می تواند رفته اند یا در راه است. آمد آن را به فقط یک زن و شوهر از مسابقات که ساخته شده تفاوت. حتی در (کانادا غرب) مردان ما برنده در برابر کلگری در آخرین 25 متر از آخرین مسابقه رله. این است که چگونه آن نزدیک شد.

“آن را مانند برنده شدن در یک بازی بسکتبال در یک buzzer-beater. و آن را به دنبال مانند آن را به همان (در اتباع). آن را می شود بسیار چالش برانگیز برای ما. ما می دانیم که چگونه به نفع خود. ما یک تیم به ضرب و شتم. ما قصد داریم در آن وجود دارد با این ایده فقط رقابت سخت و اجازه تراشه قرار می گیرند که در آن آنها ممکن است.”

ساخت T-پرندگان کنفرانس عناوین بیشتر چشمگیر است که آنها این کار را بدون بالا دو شناگران در Markus Thormeyer و امیلی Overholt.

Thormeyer است حاکم USports شناگر از سال, پس از کسب هفت مدال طلا — از جمله چهار فرد — در حالی که تنظیم شش دیدار سوابق. او به تازگی مجموعه ای جدید کانادا رکورد در 200 متری backstroke در سال 2019 پایانی مسابقات قهرمانی جهان در راه خود را به دوم back-to-back جوایز به شنا کانادا نر شناگر از سال است.

Overholt نیز در گوانگجو کره جنوبی برای جهانیان, شنا مرحله سوم از زنان 4×200 متر آزاد که مجموعه ای جدید کانادا ثبت زمان 7:44.35 و کسب یک مدال برنز.

“ما آن را انجام دهد بدون مارکوس و امیلی. ساخته شده است که آن را از همه بیشتر ویژه به صداقت” Schoof گفت: از غرب کانادا به پیروزی.

“این عهد به بقیه تیم دانستن آنها تا به حال به گام به انجام آن بدون ما دو ستاره. اما غرب کانادا متفاوت است دیدار خواهد کرد. هنگامی که شما به USports تو تیم که در حال رفتن به گرفتن امتیاز از هر دو ایالات متحده و کلگری.

“شما نمی توانید هر چیزی را برای اعطا. آن را برای رفتن به پایین آمدن به این مسابقات برنده هستند و در نهایت این مسابقه خود را. این نوع از خوب رفتن به یک ملاقات مانند این که در آن وجود دارد از قبل پیش بینی برنده است. این واقعا نزدیک است.

“کلگری آموخته این راه سخت است. ما در حال رفتن به مبارزه برای هر نقطه ما می توانیم, ما در حال رفتن به مبارزه با به آخرین مسابقه. ما هرگز رفتن به استراحت در laurels ما و یا رها کردن هر چیزی. ما مبارزه با دندان و ناخن به پایان است.”

jadams@postmedia.com

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im