J. J. Adams: مونترو برنده هدف افزایش شور و هیجان برای آینده Whitecaps فصل

در دو Whitecaps’ چهار نهایی بازی سال گذشته Fredy مونترو گل در 90 دقیقه یا بعد از آن به کراوات و یا برنده شدن در بازی. او آن را دوباره شنبه را به ثمر رساند اواخر برنده در برابر مینه سوتا در این تیم نهایی پیش فصل بازی

هیچ وعده حذفی شکوه کانادا قهرمانی یا حامیان’ سپر.

به دنبال به جلو به این فصل, ونکوور وایت کپس,’ مربی مارک دوس سانتوس وعده داده شده فقط دو چیز برای او مهم فوتبال لیگ طرفداران تیم در سال 2020: تلاش و سرگرمی.

کلاه’ نهایی پیش فصل بازی 2-1 پیروزی بر مینه سوتا, ایالات روز شنبه در خدمت هر دو.

و به عنوان برای کسانی که چیزهای دیگر آنها به نظر نمی رسد به عنوان دور از ذهن دیگر برای یک تیم به پایان رسید که پایین کنفرانس غرب سال گذشته است.

Fredy مونترو را 90 دقیقه هدف جامعی 1-1 بن بست به عنوان Whitecaps مبارزه از یک هفتم دقیقه هدف کسری بودجه و دیگری سر خاراندن VAR تصمیم که از بین برود یک ضربه پنالتی — به ضرب و شتم Loons در نمایشگاه های نجومی پرده نزدیک در رز شهرستان دعوتی در پورتلند.

این هم اوج هیجان برای چهار فصل-درب بازکن برابر اسپورتینگ کانزاس سیتی در B. C. محل ورزشگاه.

“ما فقط در حال رفتن به تبدیل شدن به بهتر است. آنچه را که به معنی در 90 دقیقه و رده بندی? من نمی دانم” دوس سانتوس گفت: در اوایل این ماه.

“من قول می دهم که افرادی که در حال رفتن به بیرون می آیند به بازی مقابل کانزاس سیتی, آنها در حال رفتن به بسیار تهاجمی تیم است. نمره من نمی دانم. چگونه می تواند به شما حدس می زنم ؟ من قول می دهم این نگرش و ذهنیت است که ما در حال ساخت.”

کلاه آغاز چهار مسابقه به دنبال آماده در اختیار داشت در حالی که haranguing Minny بازیکنان هر زمان Loons تا به حال توپ. قمار بازی توسط جیک Nerwinski و Jasser Khmiri در loose balls منجر به یک گل زود هنگام برای مینه سوتا با اتان فیندلای ضربه زدن خانه یک صلیب از کوین Molino اما کلاه نمی پژمردگی و ادامه را فشار دهید.

Yordy Reyna فعال بود در مرکز شماره 10, نقش, هیچ لحظه ای بهتر از زمانی که او به خاک سپرده شد Loons’ centreback آیک Opara در زمین با یک نیمه اول شانه جعلی.

مهاجم لوکاس Cavallini بود به عنوان خطرناک, دفاعی او به عنوان هجومی کار خستگی ناپذیر برای کلید بالا را فشار دهید و تساوی امتیاز با 65 دقیقه ضربه پنالتی.

“Yordy حق طرز فکر. و او می داند که او نمی تواند — و من نمی خواهد اجازه می دهد او را به آرامش گفت:” دوس سانتوس. “هنگامی که او حق دارد که از طرز فکر و اخلاق کار و تعهد او همیشه با رفتن به یک بازیکن است که می تواند کمک کند.”

مونترو به ثمر رساند و یک صلیب از علی عدنان در مرگ پس از subbing رینا در دقیقه 79. فصل گذشته پس از تنزل به جایگزین وضعیت مونترو بسته کردن سال با به ثمر رساندن دو 90-به علاوه اهداف دقیقه — یک بازی برنده در برابر هوستون و 94 دقیقه مقید هدف در برابر کلمبوس.

“من عاشق گل در اینجا گفت:” مونترو شده است که بخشی از Cascadia رقابت به عنوان یک عضو از هر دو ونکوور و Seattle Sounders.

کلاه حال شیر از سهم به ثمر رساند فرصت است و اگر آن را تا به حال شده است برای Minny حافظ تایلر میلر ساخت شش موجب صرفه جویی در برخی از دیدنی — این بازی ممکن است دور از دسترس. کلاه outshot مینه سوتا 18-10 اما برگزار شد 8-2 مزیت واقعی عکس بر روی هدف است. ونکوور نیز برگزار شد 9-2 لبه در ضربات کرنر.

جناح Cristian Dajome تا به حال بهترین بازی فصل قبل در حالی که راسل Teibert ادامه داد: قوی خود را قبل از فصل فرم. او که موفق به کسب یک ضربه پنالتی در نیمه دوم زمانی که او از کار اخراج یک شات که زده دست دراز از تعقیب Gasper در جعبه اولیه PK تماس لغو شد توسط VAR.


اولین بازی

چهار شنبه, فوریه. 29

اسپورتینگ کانزاس سیتی در مقابل ونکوور وایت کپس

7:30 p. m., B. C. محل ورزشگاهتلویزیون: TSN; رادیو: TSN 1040 AM


“Cristian ما باید به درک زمانی که یک بازیکن تنها در آمریکای جنوبی و سپس وارد یک بعد جدید آموزش زبان های مختلف محیط زیست … آنها نیاز به یک کمی از سازگاری گفت:” دوس سانتوس. “آنچه که ما احساس با Cristian است به آرامی او را اقتباس به همه چیز را که ما انجام می دهیم.”

Whitecaps به پایان رسید فصل قبل با یک 3-2-1 رکورد, اما مهمتر از همه این واقعیت تیم ملی گل در هر بازی به پایان رساندن plus-2 در هدف دیفرانسیل پس از اذعان و نه به ثمر رساند اما 11. Cavallini تا به حال چهار گل در چهار بازی در حالی که عدنان با شکوه ضربات آزاد و rookie مشمول Ryan Raposo تا به حال دو گل.

Reyna, مونترو و Teibert نیز به ثمر رساند یک بار در حالی که عدنان و Inbeom Hwang تا به حال دو کمک می کند.

“این خوب بود آماده سازی خوب پیش از فصل و, یک راه بسیار خوبی برای پایان دادن به فصل قبل با این پیروزی است. در حال حاضر تمام تمرکز ما صفحه اصلی, درب بازکن با طرفداران ما و بازی در ونکوور گفت:” دوس سانتوس. “خبر خوب این است که وجود دارد آنقدر حاشیه به پیشرفت است که ما هنوز در حال رفتن به رشد در داخل این مدل است.

“آن را نزدیک تر و نزدیک تر به مفاهیم. به اعتقاد ما در آنچه که ما در حال انجام است. ما فقط می خواهم به رشد خود ادامه. آماده سازی ما خوب بود. در حال حاضر چیزهای واقعی آغاز می شود.”

شنبه صف شروع است بیشتر احتمال دارد که یکی را در این زمینه در برابر SKC آخر هفته بعدی هر چند برخی از قابل توجه غیبت تغییر خواهد کرد که هنگامی که آنها در دسترس برای بازی. Whitecaps هنوز در انتظار هافبک لئونارد Owusu و Ranko Veselinović برای تضمین ویزا در حالی که centreback اریک گودوی است که هنوز هم کار راه خود را از یک گوساله آسیب است.

عدم وجود گودوی شده است کاملا احساس می شود. در حالی که Khmiri و درک کورنلیوس عظیم upsides آنها فاقد تجربه hard-nosed آرژانتین که بازی بیشتر بازی ها از Khmiri کورنلیوس و Veselinović ترکیب شده است.

گودوی تا به حال 32 بلوک در فصل گذشته — سه فعال تمام وقت MLS رکورد و ترین تیم تاریخ است. او همچنین بخشی از قوی دفاعی ستون فقرات که منجر MLS در گواهی عدم سوء پیشینه (808) بود و دوم در بلوک (یک تیم-رکورد 175) و تا به حال 402 interceptions سوم-بیشتر در لیگ.

Owusu انتظار می رود که به یک دندان قروچه کردن و حضور یک هافبک که فاقد آن فصل گذشته فکر آن کمک مجموعه تیم سوابق عبور (11,738) و دقت (80.85).

پرتاب-INS: Whitecaps فرستاده $165,000 در گام به پورتلند در اوایل روز شنبه در ازای یک سال 2020 بین المللی فهرستی از نقطه. این کلاه که نه بازیکنان بین المللی در حال حاضر فضا برای دو مطلب در این فصل است. “ما تا به حال یک فرصت برای به دست آوردن یک بین المللی نقطه و زمان درست بود. این تجارت به ما می دهد اضافی فهرستی از انعطاف پذیری برای سال” گفت: Whitecaps ورزشی مدیر اکسل شوستر. … مایکل Baldisimo سیمون Colyn, Gianfranco Facchineri و دامیانو Pecile در حال حاضر در حال بازی با VWFC توسعه پیراهن. … باشگاه جوان و کانادا با میانگین سنی 24 سال و یک ماه و 14 Canucks در فهرست.

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>