J. J. Adams: Marek Klassen مجموعه را به علامت خود را اگر CEBL می توانید بیش از COVID-19 قوز


خود نرم افزار حرفه ای گرفته به او در سراسر اروپا اما در حال حاضر آن را در خود نگه دارد به عنوان Abbotsford را مارک Klassen منتظر برای دیدن سرنوشت خود را CEBL تیم — دره فریزر راهزنان و خارج از کشور گزینه های.

پنج سال و هفت کشور خود را به حرفه ای بسکتبال حرفه ای مارک Klassen شده است خوشا به بازدید از برخی از جهان بزرگترین مناظر.

در ترکیه, او با بازی در سایه کاورنو Hagia Sofia یک فصل بعدی پرتاب یک سنگ از خیره کننده خرابه های باستانی افسس و مرموز دودکش جن از کاپادوکیه.

آه و پس از آن وجود دارد شتر مبارزه با, بیش از حد.

“من یک تماس با یکی از هم تیمی گفت:” هی Marek ما یک فرهنگی فعالیت تیمی اگر شما می خواهید به آن را انجام دهد'” گفت: Abbotsford بومی است. “او مانند” آیا نگرانی در مورد آنچه در آن است. فقط به این محل وجود دارد رفتن به برخی از مسابقات کشتی.’

“من رفتم پایین و معلوم می شود آنها تا به حال شتر کشتی. آنها تا به حال مانند 200 شتر وجود دارد … درست در وسط شهر. وجود دارد هزاران نفر از مردم تماشا و شرط بندی. آن را مانند یک شنبه منظم برای آنها است.”

شتر کشتی کج برای کسانی که نا آشنا با محبوب سنتی ترکیه, ورزش, می بیند نر Tulu شتر — پریدند تا در نمک — مبارزه تا زمانی که یکی می افتد خلوت یا uhmm, فریاد می زند.

“این جالب بود تجربه فرهنگی. این واقعا یک معامله بزرگ وجود دارد گفت:” Klassen. “(اما) آن را واقعا دیوانه است. این آجیل است.”

این روزها Klassen فعلی ترتیبات زندگی به مراتب کمتر پر زرق و برق. او و همسر لیندسی تحت مستند در زیرزمین خانه پدر و مادر سوئیت در Abbotsford پس از بازگشت از آخرین pro stop در کیف, اوکراین در مارس 12.

او بازگشته بود — قبل از موعد مقرر متاسفانه — برای یک فصل دوم با Fraser Valley راهزنان کانادا نخبگان بسکتبال لیگ یک نوپای هفت تیم در تابستان مدار راه اندازی در سال 2019 با هدف ارائه یک جایگزین برای کانادا جوانب در خارج از کشور.

پول نیست و کاملا همان است که در اروپا اما CEBL فصل نشسته بین اکثر آنهایی که در خارج از کشور, اجازه می دهد بازیکن برای به دست آوردن طول یک دوره آنها در غیر این صورت ممکن بود بیکار.

Klassen است مناسب برای نه تیم های مختلف از نرم افزار تبدیل و سپس راهزنان مربی پیتر Guarasci — که تا به حال 14 سال در اروپا زندگی حرفه ای خود را — می دانستم که دقیقا همان چیزی زمین را به او هنگامی که استخدام دانشگاه ییل ثانویه گراد در سال گذشته: خانواده.

“من مطمئن نیستم چه کیفیت بسکتبال خواهد بود و کیفیت لیگ. من کمی مردد برای اولین بار در. من مانند این است که رفتن به من صدمه دیده حرفه ای؟,'” گفت: 27-year-old گارد نقطه.

“پس از آمدن به خانه و تماشای چند بازی بودم: ‘این خیلی جالب است. این یک فرصت خوب برای بچه ها به خانه می آیم.’

“یکی از عوامل بزرگ برای من بود قادر به بازی در مقابل خانواده من. عرصه این است که پنج دقیقه از خانه من. مرکز آموزش 10 دقیقه از خانه من. مادر بزرگ من تا به حال ندیده من تا 10 سال قبل در مدرسه بالا است. ما او رو به پایین آمده قرار داده و او را courtside در یک صندلی چرخدار … این شگفت انگیز بود برای من.”


دانشگاه ییل را مارک Klassen چپ و جنوب کملوپس’ Kelly Olynyk نبرد در طول تری فاکس حقوقی کاراگاه دعوتی بازی در سال 2009. Olynyk در حال حاضر نقش برای میامی هیت در حالی که Klassen حک شده را حرفه خود را در خارج از کشور.

Klassen رفت و به طور متوسط در لیگ پیشرو 7.2 کمک در بازی فصل گذشته — از جمله تنظیم رکورد برای کمک در بازی با 15 و نام دوم تیم همه ستاره.

در سال اول خود را در ترکیه با ایطو B. K., این 6-1 گارد به طور متوسط 15.12 نقاط 5.58 ریباند و 6.58 کمک — لیگ تنها بازیکن به طور متوسط به همان اندازه در هر سه دسته است.

با B. C. کیف سبد در اوکراین بسکتبال SuperLeague این زمستان او 44.8 درصد از میدان — 50 درصد از پشت قوس — و به طور متوسط 12.6 امتیاز و 6.7 کمک در بازی.

کیف راه اندازی شد برای بازی در این لیگ را در جام حذفی که رمان coronavirus همه گیر تعطیل ورزشی در سراسر جهان است.

“من نشسته بسیار کمی در آغاز این سال به خاطر من بود” من حاضر به رفتن به یک تیم بود که نمی خواهید را به نفع خود قهرمانی.’ من نیاز است که برای من, من آن را مورد نیاز برای زندگی حرفه ای من گفت:” Klassen. “و من دو روز دور از برنده شدن یک قهرمانی در اوکراین است. دو روز!

“(تیم) به نام همه آمریکایی ها و گفت: “هی بچه ها بسته کیسه های خود را, شما نیاز به ترک در 24 ساعت به دلیل تمام فرودگاه ها تعطیل به مسافرت های بین المللی. بنابراین اگر شما نمی توانید امروز شما نمی توانید.’

“بنابراین ما بسته کیسه های ما آنها بسته به لیگ پایین و من می خواهم که برای بازی جام قهرمانی بازی — و ما سنگین علاقه مندی ها — در دو روز. که ویرانگر بود برای من.”

از دست دادن یک تابستان هنگامی که او در نهایت تاسیس خود را به عنوان یک ارزش pro خواهد بود به همان اندازه ، CEBL اردوگاه های آموزشی قرار است برای شروع در هفته پایانی آوریل و راهزنان شد و زنجان به tip-off برابر ساسکاچوان Rattlers در مارس 8 در Abbotsford مرکز.

لیگ تصمیم به طور موقت اخراج تمام بلیط کارکنان (چهارشنبه) تیم ادامه به ثبت نام و اعلام بازیکنان. راهزنان نورد سابق دانشگاه عقاب طلایی گارد Junior Cadougan خود را به عنوان آخرین خرید در روز چهارشنبه.

“ما مثل اکثر تابستان گرا سازمان های ورزشی. ما نوع در یک بیت از یک انتظار بازی در حال حاضر دیدن چگونه همه چیز را گستراند و به دنبال در های مختلف برنامه های احتمالی اگر فصل می تواند در زمان شروع” گفت: جان Lashway این CEBL معاون رئیس جمهور از استراتژی و ارتباطات به عنوان به خوبی به عنوان رئیس جمهور همیلتون Honey Badgers.

“در بسکتبال طرف از چیزهایی که در آن کسب و کار به عنوان معمول است. این تیم در حال امضای بازیکنان و, اعلام بازیکن است. و این همه در حال حرکت رو به جلو و بدون هیچ سکسکه. از نقطه نظر کسب و کار آن تاثیر. هیچ درآمد در آینده وجود دارد بدون بلیط به فروش می رسد.”

Klassen, Cadougan گپ گراد و اروپایی جانباز Kyle جانسون — همراه با دانشگاه Fraser Valley standout Parm Bains — تنها رسمی زمان signees. هیچ واردات اعلام شده است و در عین حال با مرز خاموش شدن جلوگیری از هر گونه معامله.

ورودی مربی Kyle ژولیوس در تماس مکرر با بازیکنان به آنها تمرینات و دریل — حتی سراغ گزارش به جذب در این میان است. Klassen است که کار کردن در خانه و در حصار-در دادگاه به دوران کودکی خود را در خانه پرداخت می شود توسط همسایگان او که نمی تواند بی سر و صدا او بازی در جلوی خانه خود را حلقه — و به امید او می شود یک شانس را به بازی هر دو در اینجا و در اروپا است.

او در حال حاضر دارای یک جایگاه را برای بازی در G-لیگ دوباره — او مناسب برای ایری Bayhawks قبل از حرکت به اوکراین — و احساس می کند مانند او را از ورود خود را اول است.

“من فکر می کنم این است که من وارد مرحله دوم زندگی حرفه ای من. من پنج سال بود که بسیاری از یادگیری بسیاری از بازی های زیادی در حال رشد گفت:” Klassen. “من واقعا نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد در سال آینده در اروپا با این ویروس. آن را یک ضربه در تیم های اروپایی و کشور و لیگ برتر ؟ خواهد آنها تعطیل است ؟ احتمالا.

“جسمی من ممکن است شروع به پریدن کرد و بالاتر قبل از من ممکن است سریع تر اجرا شود اما هنگامی که شما اضافه کردن در تجربه و چیزهایی که من آموخته ام من بسکتبال ضریب هوشی آن مقایسه نیست. من واقعا امیدوار برای آنچه ممکن است اتفاق می افتد در اروپا در سال آینده است.”

Klassen شده است گرد و خاکی پا فیلسوف پس از فارغ التحصیلی از نقطه لوما در دانشگاه سن دیگو ترک NCAA مدرسه با MBA و 40 درصد در سه نقطه که میانگین رتبه در میان بهترین در کشور است.

او سپس ازدواج لیندسی — کسی که با او ملاقات در مدرسه — و تقریبا بلافاصله آنها را آغاز کرده است در ابتدا خود را طرفدار سفر با هم. اولین توقف در رومانی.

لیندسی یک انجام ورزشکار و مربی به رقابت پرداختند که در مسیر برای شیر دریایی انجام برخی از آموزش و راه اندازی کسب و کار خود را در طول تور خود را.

این یک دوره سقوط در سبک های مختلف از بازی بسکتبال برای Klassen. در حالی که آمریکای شمالی و آن NBA تاثیر گرایش به سمت بیشتر در انزوا نام تجاری بسکتبال, تیم گرا دفاعی پیچیده یورو سبک تولید کرده است چند subsects در لیگ های مختلف. در طرف رومانیایی CSU سیبیو در لیگ Naționala او در آمد و به عنوان جوانترین بازیکن در یک تیم با هفت واردات است. او به لیگ انگلیس که در آن اجرا و تفنگ سبک مناسب لیگ از بازیکنان در تلاش برای به نمایش گذاشتن بازی های خود را به پرش به یک بالاتر.

ترکیه فیزیکی لیگ پر از هفت-پاورقی. با کیف او با بازی بسکتبال, رقابت, مانند کوچک-توپ lats شانزه بود که در یک سبک شبیه به رزمندگان طلایی امور خارجه با پنج بازیکن در دادگاه تیراندازی بیش از 45 درصد از سه نقطه محدوده.

قبل از او پا در دادگاه در Abbotsford حرکت به سمت CEBL ممکن است احساس مانند یک گام پایین اما Klassen درک بود به سرعت تغییر کرده است. راهزنان رفت 4-16 به پایان رسید و آخرین بار در هفت تیم در مدار اما جو بود که همیشه متهم به عنوان تیم دوم بالاترین حضور و غیاب.

“ما رکورد بود خیلی خوب نیست اما دست ما به مراتب بیشتر اضافه کاری بازی. و در پایان من فکر می کنم ما ارائه یک سطح خوب از سرگرمی است,” او گفت:. “تا آنجا که لیگ این عرصه هستند ، درمان از بازیکنان کلاس اول است. این پیشرو با حرفه ای.

“من می خواهم به جای آن بر حرفه ای از زیر. من واقعا درک است که در آینده از لیگ اروپا جایی که آن را بسیار طبیعی به پرداخت یک مرد برای چند ماه. آن را ” هی, مارک, ما در حال رفتن به اواخر.’ و من گفتم: ‘شما در حال حاضر 20 روز دیر است.’ ‘ما در حال رفتن به یکی دیگر از 20 روز دیر است.’

“این نوع از مسائل بسیار نرمال در اروپا است. برای آمدن به کانادا لیگ است که در آن برای اولین بار در سال می تواند مسائل پول آن را واقعا حرفه ای. بسیاری از بچه ها در اروپا در حال ساخت خیلی بیشتر از این … اما نه در مورد پول آن را در مورد آینده و گرفتن پرداخت برای آموزش و برخی از حرفه ای برخی از استانداردها در حالی که شما در خانه است.”

لیگ انتظارات بیش از حد در فصل اول خود را. CBC امضا کرده است به livestream تمام بازی ها با هشت برنامه ریزی برای پخش تلویزیون و همچنین. آن ساختار شرکت — تمام هفت تیم مرکزی متعلق به محافظت از هر فرد باشگاه به درجه خاصی.

“این یک مزیت یک نهاد مالکیت لیگ گفت:” Lashway سابق Portland Trail Blazers اجرایی که همچنین کمک به راه اندازی تورنتو رپتورز.

“آنهایی که خوب انتخاب کنید تا به ضعیفان و شما امیدواریم که که آن همه به طور متوسط ، همه ما در به اشتراک گذاری منابع و افرادی که در موقعیت های رهبری.

“بسیاری از ما آمده اند از دیگر ورزشی, پس زمینه ورزشی سازمان با لامپ کم مصرف, NBA, NHL … بنابراین وجود یک جمعی وسعت تجربه ای که من فکر می کنم واقعا مزایای این لیگ است.”

این COVID-19 بحران غیر منتظره بود اما Lashway تاکید کرد که CEBL بود که همیشه رفتن به چند سال راه اندازی تشبیه فصل گذشته برای بیرون آمدن از سه ماهه اول بازی با یک منجر شود. حالا که شده است وجود دارد یک کار برای جذب بازیکنان که ممکن است در حصار و ممکن است استرس ممکن است فرصتی برای پر کردن یک پخش جای خالی سمت چپ توسط لغو بازی های المپیک تابستانی, او صعودی در آینده است.

“من شده است در اطراف pro basketball برای یک زمان طولانی و با کیفیت از بازی در این لیگ راه جلوتر از زمانی که من یا هر کس دیگری فکر آن خواهد بود,” او گفت:.

“وجود دارد یک سطح بالایی از اعتماد به نفس رفتن به فصل دو و هنوز هم وجود دارد. این یک زمان آشفته و این لیگ است سیستم ایمنی بدن به این, اما من فکر می کنم این واقعیت است که (لیگ) است که هنوز هم کوچک کمک می کند. ما می تواند یک کمی زیرک تر … این به ما اجازه می دهد برای تنظیم و نوع سوار شدن در این زمان.

بنابراین من فکر می کنم که اگر شما می توانید انعطاف پذیر و زیرک و شما باید خوب رهبری استراتژیک تجربه … من فکر می کنم شما می توانید از طریق این.”

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>