J. J. Adams: شیرها’ شماره گیری یک معامله نتایج در فرود No. 1 جایزه انتخاب اردن ویلیامز


بچه ها اسمش را “تیراندازی شات خود را.”

اد Hervey خواستار آن ساخت یک تماس تلفنی.

هر سال او تماس خواهیم کرد این تیم در لامپ کم مصرف پیش نویس که چیدن شماره 1 یا 2 و چه بخواهید آن را به بخشی با ارزش را انتخاب کنید.

“من تا به حال تیم های قطع من قبل از من از کلمات و بار دیگر از من تا به حال تیم صحبت می کنند گفت:” B. C. شیرها مدیر کل. “من انتظار می رود (جان Hufnagel) در واقع به گفتن ‘نه’ به با شما صادق باشد. اما صحبت ما به صورت کمی و … در عرض چند ساعت ما قادر به چکش یک توافق و گرفتن آن را انجام داده است.”

معامله شد و هلو. Calgary Stampeders’ اول و 15 به طور کلی تراکم برای شیرها’ سوم و 12th, تراکم — نزدیک مانند-برای-مانند تجارت است.

Hervey با استفاده از شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید را انتخاب کنید کارولینای شرقی اردن ویلیامز freakishly ورزشی linebacker که فلک کشیده چشم انداز رتبه بندی پس از یک عملکرد فرمان در انتاریو لامپ کم مصرف ترکیب.

“ما بسیار هیجان زده در مورد این فرصت و شانس را به حرکت در این پیش نویس گفت:” Hervey. “ما کاملا راحت انتخاب سوم به طور کلی اما این فرصت را به حرکت به این بازیکن است که ما می خواستیم … ما فقط به سادگی آن را احساس بیش از حد خوب بود از فرصت به تصویب است.”

شش پا 230 پوند ویلیامز ترین pro-بازیکن آماده در پیش نویس و به احتمال زیاد بهترین ورزشکار بیش از حد. B. C. نگرانی اصلی به عنوان پیش نویس به آدرس دفاعی سمت توپ — به خصوص تیم با سرعت و ویلیامز پروژه ها به حافظه در طرف ضعیف یا متوسط linebacker.

قد و قامت خود را به معنای NFL تیم نمی دهد او بسیار مورد توجه است اما او در نزدیکی خیاط ساخته شده برای کانادا بازی.

“این سه به پایین فوتبال بنابراین شما باید به حرکت میله گفت:” 25 ساله. “تاپیک میخوام بسیاری از عبور جریان است. و مثل شما گفت آن بزرگ زبر و خشن 250-260 پوند بچه ها (در NFL) آنها نمی خوای قادر به پوشش باز درست مانند آن. من فکر می کنم من بازی به خوبی ترجمه به لامپ کم مصرف. من نمی توانم صبر کنید تا همه چیز, rockin’ در ورزشگاه.”


دانشگاه کارولینای شرق linebacker اردن ویلیامز انتخاب شد و کلی برای اولین بار در سال 2020 لامپ کم مصرف پیش نویس توسط B. C. شیرها.

ECU دو و میدانی / PNG

با دوم خود را انتخاب کنید, لئوس نگاه به خود را در دراز مدت پس از مایک رایلی آینده مصرف کارفرمایی ناتان Rourke از دانشگاه اوهایو. این 6-2, 209-پوند محوری بود که بالاترین رتبه QB در پیش نویس و بالا-10 چشم انداز کلی.

Rourke, 21, بالاترین پیش نویس QB همراه با جسی پالمر (2001) پس از یک حرفه ای در اوهایو که او را دیدم پرتاب برای 2,820 متری 20 touchdowns و فقط پنج میدارد در 13 بازی سال گذشته است. او همچنین دو بار زمان برنده جان Cornish جایزه به عنوان NCAA برتر کانادا.

“ناتان (است) خوب ورزشکار, ورزشکار بزرگ است. دوباره ما فکر می کنیم خود را لمس تولید خود را به عنوان یک بازیکن بود که به سادگی بیش از حد خوب به تصویب” گفت: Hervey. “من فکر می کنم وجود دارد مجموعه ای از چیزهایی که او می تواند انجام ورزشی. بدون در نظر گرفتن ملیت این بازیکن است که ما را در آورده به رقابت بپردازند. آیا آمریکا یا کانادا, ما احساس می کنیم که او را آن نوع از توانایی.”

شیرها در زمان کورتنی هاموند از غربی اورگان با خود را انتخاب سوم (دور سوم 23rd کلی) بالا-موتور فیزیکی و دفاعی lineman. هاموند 6-6, 275-پوند متولد شد و در Corvallis, اورگان به کانادا پدر و مادر است.

تبدیل تنگ پایان هموند تا به حال 38 پردازد 7½ پردازد برای از دست دادن و چهار کیسه در 23 بازی.

“دادگاه بدیهی است که ما در عمق خط دفاعی گفت:” Hervey. “او به ما می دهد برخی از رقابت در آن سمت توپ. او بسیار مناسب و معقول نهایی سال از زندگی حرفه ای او. او کمی ضرب دیده اما خود junior فصل فیلم نشان داد که دقیقا همان است که او است و ما تا به حال فرصتی برای رسیدن به او را می دانم در طول آخرین دوره ارزیابی روند.”


اوهایو کارفرمایی ناتان Rourke رول در طول نیمه دوم این تیم معروف آیداهو سیب زمینی کاسه NCAA college football بازی برابر نوادا در ژانویه 3, 2020, در, Boise, Idaho.

استیو کانر / آسوشیتد پرس

شیرها دیگر پیش نویس میدارد شد offensive lineman مت Guevremont (5th دور 40th به طور کلی) از IUP زرشکی بازها, Acadia گیرنده گسترده ای کوردل هیستینگز (5th دور 45) دانشگاه نیویورک در حال اجرا پشت Kayden جانسون (7th, 58) و هم تیمی خود را linebacker Damian Jamieson (8th, 68).

تمبر با استفاده از شماره 12 انتخاب آنها دریافت شده از میلاد به یک بازیکن خارج از شیرها’ حیاط خلوت: UBC Thunderbirds,’ گیرنده Trivel پینتو.

در حال بارگذاری-با استعداد wideout آزمایش مثبت برای یک ماده ممنوع — کوکائین — پس از نهایی بازی 2018 منجر به دو سال USports ممنوعیت و تاخیر در پیش نویس خود را در سال است.

او شده است می خواهم یکی از گیرنده های خود را در کلاس و سریع به جلو به 2020 و او هنوز هم بود.

5-10, 195 پوند گیرنده تا به حال پر زرق و برق آمار از وقت خود را با T-پرندگان; 234 پذیرایی برای 3,324 متری و 30 touchdowns در حالی که پیکور در 2,202 بازگشت متری و یک کیکآف بازگشت touchdown. دو-سه-تیم all-کانادایی که مجموعه غرب کانادا تنها-رکورد فصل با 67 جلب در سال 2018 و چراغ این کنفرانس با 1,503 همه منظوره متری هم قوی virtual pro روز که شامل یک 4.47 40-حیاط داش.

کلگری کشیده همان حرکت با 21st, انتخاب کنید, برای اولین بار در دور سوم با در نظر گرفتن SFU را Rysen جان, 6-7, 230 پوند گیرنده که فقط امضا رایگان-عامل مقابله با New York Giants.


UBC Thunderbirds, Stavros Katsantonis (سمت چپ) اجرا می شود پایین دانشگاه رجینا قوچ Ryan Schienbein در طول U ورزشی غرب کانادا حذفی فوتبال در موزاییک ورزشگاه تیلور در زمینه Regina, SK, نوامبر 5, 2016.

غنی لام / PNG

UBC Stavros Katsantonis دیگر بازیکنی که نشسته یک سال به دلیل تست مثبت برای یک ماده ممنوع بود گرفته شده 36 به طور کلی توسط همیلتون ببر-گربه.

آن بوده است که بیش از 13 ماه از فوتبال حرفه ای به توقف screeching آمد. یک تست مثبت برای Ligandrol یک ماده ممنوع برای رشد عضلانی اثرات آلوده چشمگیر لامپ کم مصرف ترکیب و مجبور توپ-هاوکینگ Thunderbirds,’ ایمنی به تسلیم پیش نویس خود را تا سال 2020.

Katsantonis اندازه همواره یک مسئله چک کردن در در 5-9 اما او سریع جسمی و مغزی یکی که ذاتی باعث می شود بازی می کند.

Katsantonis بود انتخاب به تسلیم پیش نویس خود را تا سال 2020 بر خلاف UBC هم تیمی مالکوم لی که تا به حال نیز آزمایش مثبت برای یک ماده ممنوع در ماه مارس 2019 که انتخاب می شوند باید خود را ‘B’ نمونه تست شده است.

لی ماند در این طرح در نظر گرفته شد 46 کلی توسط Calgary Stampeders اما زمانی که خود را نمونه دوم آزمایش مثبت بود به دست همه 2019 فصل است. او باید بازی به صورت تمبر در این فصل و امیدوار به انتخاب کنید تا جایی که او را ترک کردن بعد از چشمگیر لامپ کم مصرف ترکیب.

او خواهید بود پیوست و در همیلتون توسط Thunderbirds,’ پشت دفاعی ژان Ventose این Ticats انتخاب در 54 و lineman تام Schnitzler (72).

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>