J. J. Adams: HarbourCats امید به موفقیت کلون جدید تیم بیس بال در نانایمو

این HarbourCats به امید تکراری حضور خود را با موفقیت و با تقسیم کردن یک دوم تیم تحت مالکیت خود را در نانایمو.

اگر شما آن را ساخت آنها خواهد آمد. و آنها به آینده است در droves برای ویکتوریا HarbourCats.

در حال حاضر مالکیت West Coast لیگ بیس بال باشگاه — قسمت 12-تیم لیگ تابستانی است که تیم ها در, Washington, اورگان و B. C. — امیدوار به تکرار این موفقیت تا این جزیره در نانایمو.

این تیم انتظار برای اعلام گسترش آن به اواسط جزیره شهرستان در طول یک بعد از ظهر پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی در میدان دوار ، عنوان-در عین حال-نام تیم — مسابقه برگزار خواهد شد به تعیین نام مورد بازی خارج از Serauxmen ورزشگاه شروع به 2021.

Nanaimobaseball.com خواهد بود فرود نقطه اطلاعات در مورد بلیط فصل, تبلیغات, اطلاعات نام و نام خانوادگی-سمت-تیم مسابقه.

“نانایمو در حال حاضر رخنه کرد بیش از 100 ، 000 نفر است. آن را به یک فوق العاده ای قدیمی-استخوان ورزشگاه در Serauxmen ورزشگاه که فقط یک واقعا مکان تاریخی برای تماشای یک بازی بیس بال” گفت: HarbourCats مدیریت شریک و مدیر کل جیم سوانسون.

“من فکر می کنم بسیاری از چیزهایی که ما در اینجا در ویکتوریا که موفق شده اند به عنوان یک برنامه می توان به نانایمو — قطعا پشت صحنه فرآیندها و برنامه ریزی و این جور چیزها.

“بدیهی است که وجود دارد رفتن به برخی از تغییرات شما را به دلیل بازار و طبیعت از شهرستان. ویکتوریا گرایش به کمی ‘Oak Bay’ برخی از روزها و نانایمو در نظر گرفته شده است که کمی بیشتر در یقه آبی. بنابراین رفتن به برخی از چیزهایی که تغییر در برخی از رویکردها و ما هیجان زده به کشف تمام کسانی که.”

این HarbourCats افزایش حضور خود را در هر فصل پس از آغاز به کار خود را در سال 2013 و رهبری WCL در حضور گذشته شش با 62,400 طرفداران آینده از طریق گردان در رویال ورزشی پارک سال گذشته است.

آنها همان روند اتفاق می افتد در یک شهرستان که از لحاظ جغرافیایی جمعیتی و لجستیکی حس به گسترش است.

سوانسون برنامه ای برای نظارت بر هر دو باشگاه است. WCL قوانین اجازه می دهد تا مالکیت تیم های متعدد به عنوان طولانی به عنوان وجود دارد جداگانه بیس بال عملیات بخش معنی جداگانه کارکنان مربیگری را به استخدام می شود.

این HarbourCats رهبری سابق مونترال نمایشگاه تاد هانی که همچنین دارای بزرگ-لیگ تجربه علامت Petkovsek در کادر مربیگری.

ارتقاء به Serauxmen ورزشگاه به WCL استانداردهای در حال حاضر شروع با زمینه روشنایی نصب شده بیش از رخصتی بهار, بخشی از $1 میلیون تعهد ساخته شده توسط شهر Nanaimo. از نانایمو — میله ، — به اشتراک گذاری این زمینه با جوانان برتر لیگ بیس بال را نانایمو دزدان دریایی و جزیره ونکوور دانشگاه های مردان تیم.

این HarbourCats را بلند گذاشته و زمینه را برای یک حرکت بازی, نمایشگاه بازی در Serauxmen و با داشتن 19 از بازی های خود را پخش شاو کابل در سال گذشته و همچنین داشتن دانکن فلش قرمز دم آگهی خود را HarbourCats-مارک بور آل در B. C. فروشگاه ها مشروب در سراسر جزیره و B. C. داخلی.

“مردم در حال حاضر در سراسر تصادفا ما در برخی از راه شکل یا فرم. آنها دیده می شود سطح توپ و آنچه در مورد آن, و ما در حال حاضر قادر به شروع به ساخت برخی از دوستان وجود دارد” گفت: سوانسون. “شهر قطعا شدت و استقبال ما را در اینجا است که به بهبود من فکر می کنم از همه.”

لیگ محدود است به دانشگاهی-بازیکنان واجد شرایط اما تولید برخی از عمده-لیگ استعداد.

ویکتوریا بومی نیک Pivetta نقش فیلادلفیا فیلیز و جیمز (بزرگ افرا) Paxton ستاره دار برای Seattle Mariners قبل از حرکت به چراغ استادیوم یانکی هر دو بخشی از 100-گروه قوی از WCL grads در لیگ اصلی بیس بال.

“من فکر می کنم ما در لیگ سال گذشته تا به حال 90 پیش نویس انتخاب در لیگ پیش نویس است. که سه کل دور از پیش نویس که از طریق لیگ ما” گفت: سوانسون. “بنابراین ما می خواهیم که نسبت به غرب لیگ هاکی و یا BCHL هر روز هفته در نظر چه نوع از تاثیر ما بچه ها داشتن. نود و بچه ها در یک پیش نویس است … آن را نزدیک به 10 درصد از این پیش نویس است.

“اگر شما در لیگ و شما در این بازار ما قطعا ساخت یک معامله بزرگ در مورد آن است. اما این مردمی لیگ. ما رسم گردشگران از سراسر جهان آمده به تماشای بازی های خود را? احتمالا نه. اما ما مطمئن شوید که ما در حال تعامل با جوامع محلی ما.”

[email protected]

twitter.com/TheRealJJAdams


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>