رفتن به نوشته‌ها

J. J. Adams: فراموش کانادا تجربه عجله طلا به عنوان خارجی لیگ فوتبال, چشم بکر استعداد


شده اند وجود دارد استعدادهای ساخته اند که رفتن به اروپا به کانادا تبدیل به یک غرب وحشی سراغ خارج از کشور برای تیم های شکار برای گنجینه های گرانبها را مانند Alphonso دیویس و دیوید جاناتان

زمانی که جرمی داو مذاکرات به آلمانی ها در مورد کانادا معمولا مورد چگونه آن را یکی از مدافع مورد علاقه مقصد سفر. اسکی تپه از wineries زیبایی های طبیعی که در امتداد ساحل به ساحل.

شرکت Dow, یک کانادایی است که یک شریک در DC بین المللی مدیریت ورزشی است دیدن کسانی که مکالمات شامل فوتبال استعداد کشور ما تولید است. مشخصات Canucks در خارج از کشور بالاتر نبوده است با Alphonso دیویس پاره کردن بوندسلیگا — بایرن با پیروزی در لیگ قهرمانان اروپا در روز شنبه را به او می دهد چهار غنائم در دو سال در حال حاضر — و جاناتان دیوید از بلژیک گنت كودكان ونوجوانان از آنچه به نظر می رسد مانند هر اصلی باشگاه در اروپا, Dow آلمان در تماس هستند و در حال حاضر درخواست او برای پیدا کردن بعدی برگ افرا بزرگ برای بیرون آمدن از کانادا.

“این خنده دار است. من تا به حال دو درخواست در دو روز. من تا به حال یکی در سه سال, چهار, پنج, سال,” گفت, بازیکن سابق, در حال حاضر ورود او 13 سال به عنوان یک عامل.

“من با داشتن بوندسلیگا باشگاه درخواست من به شانه شن و ماسه برای جوان کانادایی استعداد. برخی از این دلیل است که خود دیویس و دیوید اما این (تنها) دلیل. این یک زانو حرکت تند و سریع واکنش … این نه یک روند است که ساختمان است.

“کانادا بوده است بخشی از این روند اما نه مرکزی تمرکز. اما در حال حاضر که ما در حال داشتن یک دیویس و دیوید آن را تبدیل شدن به بیشتر از تمرکز” داو گفت: از افزایش احترام به کونکاکاف بازیکنان در محافل.

کشور ما می یابد خود را در یک موقعیت منحصر به فرد. عمدتا بازار بکر یک دنیا ملت و یک است که به تازگی قرار دادن یک ردیف اول لیگ حرفه ای در محل در 1½-سال-کانادا لیگ برتر است. وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ مقایسه در سطح جهانی از یک کشور معادل وقتی که می آید به بازی فوتبال.

در حالی که وجود داشته اند کانادایی است که تا به حال بین المللی فرصتهای شغلی و موفق آنهایی که در آن پیشاهنگی تا حد زیادی نادیده گرفته شده در نیمه شمالی و شمال امریکا و در حالی که حفاری برای استعداد های جدید.

“من فکر می کنم مردم فقط … آن را تقریبا مانند آنها را فراموش کرده در مورد ما. وجود دارد یک نسل قبل از جایی که کوین مک کنا آمد و پل Stalteri و Owen Hargreaves و چند بازیکن را کرک و شاید در این بین وجود دارد که راب گفت: داو.


بایرن مونیخ که در کانادا هافبک Alphonso دیویس چپ و لورکوزن آلمان هافبک Nadiem امیری نبرد برای توپ در جام حذفی آلمان (DFB Pokal) مسابقه نهایی در روز شنبه در ورزشگاه المپیک برلین.

“آن را مانند کانادا بود فقط کشف … ما فقط به نوعی سقوط کرد و فوتبال ما چهار از نظر کیفیت. اما ما در حال گرفتن بهتر و بهتر. ما واقعا واقعا در حال بهتر شدن است. و وجود یک موج در حال حاضر. این نیست که از دیویس اما دیویس بزرگ آن است.

“اما آن را فقط اتفاق افتاده است در برخی از زمان” داو اضافه شده است. “این دیویس چیز … همه ناگهانی آنها متوجه می شوند که وجود دارد — آلمانی ها می گویند ‘مرگ Quelle” که به معنی منبع یا چشمه — وجود یک منبع یک خط لوله از بچه ها در آینده از طریق.

“ناگهان همه از یک باشگاه های علاقه مند به شنیدن و دانستن در مورد کانادا استعداد که در آن آنها انجام نمی دهد که قبل از. من فقط بیرون آمدن از جلسه با (سه بوندسلیگا تیم) که گفت: ما می خواهم واقعا علاقه مند به گرفتن برخی از خوب ’02s و ’03s U-19 بازیکن است.

“این هرگز اتفاق افتاده است قبل از. من هرگز تا به حال باشگاه — و من در این کسب و کار در حالی که من تا به حال هرگز باشگاه از من بپرسید برای کانادایی ها. هرگز. آن را هرگز اتفاق افتاده است. من هرگز تا به حال باشگاه های خوب باشگاه ها — درخواست من برای کانادا, بازیکنان, و آن را اتفاق می افتد در حال حاضر.”

آن را دشوار است برای نگاه به گذشته glitz دیویس که برخی از برآورد به یکی از جهان بالا-10 با ارزش ترین بازیکن و یا دیوید که $40 میلیون قیمت ندارد منصرف امثال منچستر یونایتد بایرن و آرسنال همه آنها مانورهای رندانه برای خدمات خود را.

اما وجود دارد برخی کمتر شناخته شده چراغ های بازی در لیگهای جهان است که درخشان یک فانوس دریایی در کانادا استعداد.


کانادا هافبک Alphonso Davies, سمت چپ, هافبک Atiba هاچینسون دوم از سمت راست و رو به جلو در درک کورنلیوس, راست, جشن رو به جلو جاناتان دیوید پس از او به ثمر رساند یکی از دو گل برابر شیلی در 15 ژوئن 2019 در کانادا 4-0 برنده شدن به شروع جام طلا مسابقات فوتبال در رز باول در پاسادنا کالیفرنیا.

فردریک J. BROWN / خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

وجود بازیکنانی مثل اتاوا سباستین برضا یک 22 ساله دروازه بان در وام به سری آ به سمت بولونیا که واجد شرایط برای هر دو کانادا و نروژ تیم ملی اما نام برده شده به کانادا U-23 جانبی برای سال 2020 مردان مقدماتی المپیک.

کلگری-متولد Fikayo Tomori می تواند برای کانادا تا ماه نوامبر گذشته زمانی که 21 ساله بود و کلاه-وابسته به انگلستان و پس از ظاهر شدن در یک 4-0 نمایشگاه برنده بیش از کوزوو. قبل از این که ظاهر با سه شیرها Tomori ساخته شده بود سه ظاهر با کانادا U-20 جانبی در سال 2016 — که شامل یک 2-1 پیروزی بر انگلستان است.

به خانه نزدیک تر CPL فروش بود بازیکنان پس از فقط یک فصل از وجود است. Centreback Joel Waterman امضا دو به علاوه دو معامله با مونترال تاثیر زیر یک فصل با سواره نظام FC. York9 به فروش می رسد هافبک امیلیو استوز to Dutch Eredivisie باشگاه ADO Den Haag. هر دو پس از جعل FC به فروش می رسد 2019 MVP و بوت طلایی برنده تریستان Borges به بلژیک طرف او-اورله لون برای هزینه در جایی بین 300.000 دلار به $500,000.


سواره نظام FC سر مربی تامی Wheeldon جونیور به نظر می رسد قبل از اینکه کانادا یک مسابقه قهرمانی در برابر ونکوور وایت کپس در صنوبر مراتع در کلگری.

“من به یاد داشته باشید مردم گفت: اگر شما به فروش بازیکنان آن منفی بود. آنها می گویند ” این فقط یک فیدر لیگ,'” سواره نظام FC مربی تامی Wheeldon جونیور گفت: از CPL را در اول فصل است.

“من بعدی پاسخ” خوب در واقع بله, آن است.’ چون شما را به بالای چهار لیگ در جهان — بوندسلیگا, لالیگا, سری A و لیگ برتر — پس از آن هر کس دیگری است که بخشی از زنجیره غذایی.”

Wheeldon تشبیه آن به فلسفه حمایت توسط هلندی طرف AFC Ajax یا بلژیک قدرت بروژ یا پاری سن ژرمن که در آن بازیکنان در حال توسعه یافته و به فروش می رسد به بزرگتر لیگ و آنهایی که جوان در آورده از صفوف خود جای آنها را بگیرند. اتلتیکو مادرید یکی از مهمترین طبقه تیم در فوتبال اسپانیا اتحاد پیوست CPL رئال در اتاوا حرکت دیگری است که نشان می دهد احترام به اروپا برای لیگ بالقوه است.

قبل از CPL اگر آنها نبودند انتخاب به اندازه کافی برداشت می شود توسط یک MLS آکادمی کانادا بیشتر بازیکنان خواهد یا بازی در ایالات فوتبال لیگ هرم یا بازی دانشگاه در ایالات متحده و یا کانادا. اما CPL در حال حاضر فراهم می کند یک مسیر است که نمی وجود دارد قبل از.

“انتظارات من برای اولین فصل از کانادا لیگ برتر بودند اما آنها پیشی گرفته” کونکاکاف جمهور دختران م Montagliani گفت: فوتبال حرفه ای سفر e-magazine. “به سادگی به ارائه فصل اول مانند آنها با بازی های بزرگ و قوی جمعیت اعداد برجسته بود.

“کانادا لیگ برتر نشان داده که فوتبال بخش مهمی از تار و پود فرهنگ کانادا و که در حال حاضر با توجه به فرصت این است که یک لیگ که کانادایی ها می تواند افتخار به خود را دارند.”

لیگ پر است از بازیکنان از MLS طرف که هرگز در بر داشت یک راه برای شکستن از طریق به تیم اول و با هیچ گزینه واقعی برای زمان بازی در غیر این صورت. ونکوور وایت کپس مثال نخست پس از انجام دور با خود USL طرف در سال 2017. چند بازیکن را از طریق صفوف خود را MLS تیم ملی و جدا از هافبک راسل Teibert یا دیویس در رفته به بازی در جاهای دیگر.

CPL تعبیه شده داخلی-توسعه قوانین در DNA است. هر تیم باید زمینه حداقل شش کانادا شروع هر بازی و هر تیم باید سه تا زیر-21 کانادایی و هر یک از آنها باید حداقل 1000 دقیقه در هر فصل است.

“(CPL) است میخوام یک خوبی که (اروپایی) باشگاه های جاوا می خواهید به ماهی گفت:” Wheeldon. “من فکر می کنم آنچه که ما انجام داده ایم به کانادا لیگ برتر است که در واقع شده است اجازه دهید این کار را در یک راه متفاوت است.’ MLS رفت و بیشتر آوارگان و (بزرگ) نام به bums در صندلی. ما رفته جهت دیگر.

“این چیزی است که ما باید. ما باید به یک کارخانه کانادا, توسعه, که در آن ما در حال آماده به از طریق خود Joel Watermans و تریستان Borgess و امیلیو Estevezs چرا که وجود دارد را به سه نام است که ما نمی دانیم در مورد آن را از طریق آمده در این دوره از مسابقات و یا هر آنچه که در این فصل خواهد بود. و آن همان خواهد شد هر سال است.

“من همیشه احساس کردند که ما یک کشور جهان با جهان سوم توسعه مسیر. آن را عظیم است. و من فکر می کنم اثر موج دار شدن را برای سال آمده است. ما را از دیدن آن است.”

CPL را با همکاری USports یکی دیگر از حرکت جسورانه. این اجازه می دهد تا بازیکن را به کت و شلوار برای نرم افزار های جانبی در بهار و تابستان و سپس بازگشت به برنامه های مدرسه در پاییز همه در حالی که حفظ خود را واجد شرایط.

به جای استعداد سمت جنوب به بازی NCAA فوتبال, بازیکنان باید یک گزینه جذاب تر از ماندن در منزل, بازی, ردیف اول فوتبال ملی پخش و دریافت آموزش و پرورش برای یک بار بازی خود را روز انجام می شود.

آن را نیز یک مزیت برای تیم ملی را در عمق. شده اند وجود دارد در سطح بالا استعدادهای اما لازم ثانویه قطعات به میدان یک تیم است که می تواند به رقابت با بالا طرف در کونکاکاف.

و قادر بودن برای به رخ کشیدن دو اروپایی ستاره در فهرست همچنین باعث می شود استخدام آسان تر برای کانادا مربی جان Herdman.

“شما باید برای شروع با Alphonso. او فقط مجموعه ای از نوار بسیار بالا برای جوان کانادایی کودکان و نوجوانان است که آن را تبدیل به یک جدید طبیعی است. و این چیزی هیجان انگیز” گفت: Herdman. “وجود دارد رفتن به شش-هفت-هشت-سال-بچه های قدیمی که به دنبال که و گفت:” خوب این که طبیعی است. که فقط به آنچه کانادایی انجام دهد.’ و جاناتان زیر آمده و نشان داده شده است که (Alphonso) نیست آنومالی.


ملی مردان فوتبال مربی جان Herdman صحبت می کند به خبرنگاران در ونکوور در 21 مارس 2019.

“این 2026 جام جهانی, شما می توانید یکی دیگر از فرصت ها به روایت دلیل ارتکاب به کانادا. که همیشه رفتن به بزرگترین نقطه فروش به یک بازیکن جوان … بزرگترین نقطه فروش در حال حاضر این فرصت را به بازی در کنار افرادی مانند Alphonso و دیوید. مردم می توانید ببینید این است که یک تیم است که می تواند برنده همه چیز. و این هیجان انگیز روایت بگویید هر بازیکن در حال حاضر که در آینده از طریق سیستم.

“ما در حال ایجاد یک زیرساخت برای فوتبال در این کشور است که راه فراتر از آنچه قبل بوده است. تیم ملی می تواند به تولید علاقه زیادی که پس از آن تغذیه به سیستم های حرفه ای و بالعکس.”

وقتی پرسید که آیا این بود که فقط عبور فاز در کانادا, فوتبال, Wheeldon مشترک یک داستان از یک پدر و مادر و بازیکن جوان که به تازگی بازدید تیم تاسیسات است.

“یکی از بازیکنان ما از او پرسید” چه کسی مورد علاقه خود بازیکن ؟ مسی؟’ و بچه نگاه متعجب و متحیر. این بازیکن می گوید: “شما نمی دانید که مسی؟’ هیچ. ‘که بازیکن مورد علاقه خود را،” گفت: Wheeldon. “بچه می گوید: (Cavs’ دروازه بان) مارکو Carducci.

“و آن — در حال حاضر ما در حال ایجاد این آیکون ها برای این جوان کانادایی بچه ها.

“من فکر می کنم کلاه کردن خمیر دندان در حال حاضر. آن است که دوران طلایی که عجله طلا در حال حاضر چون شما با داشتن بازیکنان مانند Alphonso دیویس و جاناتان دیوید به خوبی انجام می دهند در لیگ برتر و در حال صحبت کردن در مورد به عنوان به طور بالقوه در سطح جهانی.

“در حال حاضر ما باید خود ما در لیگ است که ما می تواند افتخار. شما نگاه کنید با اتلتیکو مادرید در آینده و خرید یک باشگاه در اتاوا است که یک طبقه باشگاه با سابقه بزرگ. آنها در حال سرمایه گذاری در بازار کانادا.

“این نمی خوام طولانی در حال حاضر قبل از جام جهانی شروع به گرفتن نزدیک و نزدیکتر بیشتر و بیشتر چشم ها در حال رفتن به در ما. من فکر می کنم در حال حاضر آره که دوران طلایی فوتبال کانادا.”

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در پروواینس

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول