J. J. Adams: دوس سانتوس ارائه می دهد افکار عمیق در مورد وایت کپس’ عمق چالش های

بیش از حد چند بدن در حال پرتاب یک آچار در Whitecaps’ طرح به بازی تهاجمی بالا-فشار دادن سبک فوتبال و اجازه دادن به تیم توپ را روی گوه کردن بر روی هدف خود

این کج شماره رنگ یک عکس از یک تیم بود که از عمق آن است. در آن تیم بود که به سادگی فقط … از عمق.

به عنوان ونکوور وایت کپس آماده برای MLS برگشت مسابقات در اورلاندو چند ماه گذشته خود فهرستی بود که تبلیغ به عنوان یک قدرت متعادل ترکیبی از تجربه و جوانی انتخاب بازیکنان قادر به تحمل یک برنامه فشرده و به چالش کشیدن شرایط آب و هوایی.

اما تفریق از پنج بازیکن کلیدی قبل از مسابقات آغاز شده (Lucas Cavallini, Tosaint Ricketts, Fredy مونترو اندی, گل رز, ژرژ Mukumbilwa) به دنبال آن از دست دادن دو بازیکن کلیدی در عمل در اورلاندو (Janio Bikel اریک گودوی), فروختن کلاه’ برنامه بازی مقابل سن خوزه در روز چهارشنبه.

مرد-مارک زلزله swarmed سراسر ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی زمین, برگزاری بیش از 70 درصد از در اختیار داشتن بیش از دو برابر تعداد پاس و deluging ونکوور دروازه بان حداکثر Crepeau در زیر رگبار گلوله از 30 عکس قبل از ربودن یک پیروزی 4-3.

به عنوان بازی رخنه به آن نهایی سوم, ‘زمین لرزه ساخته شده و چهار تعویض — دسته تغییر تزریق تکان خوردن از انرژی به سن خوزه که کلاه فاقد نیروی انسانی برای مطابقت با دو نفر از کسانی که بازیکنان در زمین به ثمر رساند در کریس Wondolowski و شیا سالیناس.


بازی بعدی

یکشنبه

ونکوور وایت کپس در مقابل Seattle Sounders

7:30 p. m., ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی, TSN, TSN 1040 AM


روز جمعه کلاه مربی مارک دوس سانتوس زد از صبر و شکیبایی برای صحبت کردن در مورد اینکه از عمق.

“اجازه دهید این کار را. اجازه دهید بحث در مورد عدم عمق در حال حاضر و پس از آن در مورد آن صحبت کنم — تا کنون,” او گفت:. “شما می دانید آن وجود دارد این یک واقعیت است. هنگامی که شما در حال رفتن به بازی زمانی که آنها ساخته شده و اولین تعویض … بود که یک حرکت قوی در بازی است که به ما صدمه دیده است.

“سه هفته پیش قبل از آمدن به این مسابقات من تا به حال صحبت در مورد عمق و احساس کردم بسیار راحت در مورد آن. تصور کنید در آخرین بازی اگر ما را به حال اجوف, Ricketts, اندی, Fredy, Bikel, گودوی همه بر روی نیمکت. احتمالا آنها نمی تواند روی نیمکت اما فقط (رنگ) است که تصویر. سپس شما می توانید پاسخ به (سان خوزه) متفاوت است.

“البته این یک مبارزه است اما آنچه که من باید انجام دهید در حال حاضر است که واقعا به حداکثر رساندن بچه ها که در اینجا آنها را به بازی به بهترین توانایی های خود را و پیدا کردن راه که از نظر تاکتیکی (بازی) بسیار ساده است.”

متاسفانه برای دوس سانتوس, عمق سوال نمی خواهد برود. او تایید کرد که گودوی در دسترس نمی باشد برای روز یکشنبه بازی برابر Seattle Sounders (7:30 بعد از ظهر, TSN, TSN 1040 ق) و کلید هافبک لئو Owusu بود که ارزیابی روزانه پس از او از چهار بازی با یک همسترینگ موضوع است.

اگر بهبود برای یک بازیکن به نام “شعر” بازدید ترش توجه داشته باشید که به احتمال زیاد به معنی rookie پاتریک متکالف خواهد بود فشرده به عمل اگر دوس سانتوس چوب با 4-3-3. یکی دیگر از گزینه خواهد بود تغییر به 4-2-3-1 یک شکل گیری آنها تا به حال موفقیت با در پیش فصل با یکی دیگر از تازه کار, رایان Raposo فشرده در حال به خدمت در یک شماره 10 نقش است.

صرف نظر از این که اسلات به صف از در دسترس نیمکت بازیکنان وجود دارد کمبود تجربه در دسترس دوس سانتوس که بارها و بارها گفت که او می خواهد به او جوانتر کلاه در موقعیت های که در آن آنها می توانند موفق شوند و ایجاد اعتماد به نفس. در آنچه که می تواند انجام یا مردن بازی برای ونکوور در روز یکشنبه است بپرسید.

متکالف در آمد در اواخر بازی روز چهارشنبه و به مناسبت 34 ساله سالیناس قبل از سابق Whitecap ساخته شده واقع در 40-حیاط اجرا از مرکز میدان به نمره بازی-هدف برد. وجود دارد چهار زن دیگر مدافعان که فرصتی برای توقف سالیناس را پیشرفت اما نتیجه نهایی هنوز خشن و آموزشی pro اولین 21 ساله ریچموند بومی است.

“این بازی است که کمی بیشتر در کنترل است. آنچه که من در آن است که از نظر تاکتیکی رویکرد این بازی شما قادر به انجام حرکت می کند که شما احساس می کنید آنها می تواند در موفقیت در اقدامات خود” دوس سانتوس گفت.

“این آخرین بازی بود که فوق العاده پر هرج و مرج در آنچه اتفاق می افتد از نظر تاکتیکی. نگاهی به یک بچه مثل پاتریک متکالف. اگر شما بچه ها او را در آموزش او تکل او خطا او را تهاجمی کند و او را از چیزهایی که بسیار عمدی در یک راه خوب.

“و من فکر می کنم در این بازی با سالیناس او می توانست او را خراب او ساخته شده قبل از اجرا به ما جعبه. بنابراین چیزهای کوچک مانند که آنها را برای یادگیری و رشد و تبدیل شدن به بهتر برای کمک به تاثیر این بازی است.”

پس از 111 دقیقه بازی در یک مرطوب فلوریدا شب روز چهارشنبه وایت کپس در زمان پنج شنبه برای بازیابی و فقط یک نور جلسه جمعه. این تیم را فقط در چهار جلسه برای هر در میدان عمل و بدن فعال سازی.

به این معنی هر گونه تغییرات تاکتیکی را مجبور به آمدن در این ویدئو و این تیم دارای مقدار زیادی از بازی در فیلم به نقد و بررسی دو MLS-رکورد 22 گوشه های آنها تسلیم در روز چهارشنبه که منجر به دو تا از سه گل سن خوزه به ثمر رساند و در فینال 20 دقیقه.

گوشه بسیار شبیه بقیه به شدت مایل آمار و تجزیه و تحلیل شد یک علامت بیشتر ایرادات و اشتباهات.

هنگامی که کلاه فشرده بالا, آنها پاداش مانند دیوید Malinkovic زمره فقیر دانیل وگا ترخیص که منجر به ونکوور گل سوم. زمانی که خط مقدم همسو کردن یا کنار تضعیف گسترده مزاحمتی برای ‘زمین لرزه fullbacks حرکت زمین Whitecaps پهن به چه شبیه 4-5-1 به جای خود 4-3-3.

آن را اجازه سن خوزه به فشار کلاه دفاعی بلوک پایین تر و پایین تر corralling آنها را به خود سوم و ترک Yordy Reyna جدا شده به عنوان تنها خروجی برای یک ضد حمله.

“شماره 1 چیز و همه آن را مربوط … هر وقت تیم ما در دفاع و دور از ما جعبه ما واگذار عکس کمتر ما واگذار کمتر ضربات کرنر ما واگذار کمتر فرصت” گفت: دوس سانتوس.

“هنگامی که شما فشار به خوبی حریف مشکل گرفتن در پشت سر شما. او مشکل تر برای به دست آوردن نزدیک به جعبه خود را کمتر ضربات کرنر. بنابراین یکی از چیزهایی است که به آنها رسیدگی شود همچنین فشار از جلو.

“بهتر بود در نیمه دوم و به این دلیل است که ما شانس بیشتری. و برای ما به تن به همان اندازه ما را به انجام یک کار بهتر و بیشتر شجاع هنگامی که ما را فشار دهید.”

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

گروه B برنامه

جولای 11: رونالدینیو 0 زلزله 0

جولای 14: آتش 2 Sounders 1

جولای 15: زمین لرزه 4, وایت کپس 3

یکشنبه: آتش در مقابل زلزله 5 p. m.

یکشنبه: رونالدینیو در مقابل وایت کپس, 7:30 p. m. (TSN, TSN 1040)

پنج شنبه: وایت کپس در برابر آتش 6 صبح (TSN, TSN 1040)

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>