J. J. Adams: درب باز می شود برای جوان وایت کپس در MiB مسابقات در فلوریدا


ونکوور وایت کپس مرکز Ranko Veselinović scrimmages با این تیم در طول تمرین در اورلاندو فلوریدا., پیش از MLS برگشت مسابقات است. شلدون راجرز/Whitecaps FC

استعدادهای جوان مانند تئو Bair و رایان Raposo خواهد شد استفاده از shorthanded فهرست Whitecaps خواهد زمینه

لیگ برتر فوتبال شده است زین با شهرت بازنشستگی لیگ جذب امثال محو ستاره های جهانی مانند Chicharito Zlatan Ibrahimović یا دیوید بکهام. و به یک اندازه درست است.

لیگ میانگین سنی 26. از 11 بازیکن در فصل گذشته با 13 گل یا بیشتر تنها دو تن از آنان زیر سن 27 و پنج نفر در شمال 30 ساله خط — از جمله دو گلزنان برتر در کارلوس ولا (34) و Ibrahimović (30).

اما اورلاندو فلوریدا., در اواسط ماه جولای است که هیچ کشور برای مردان است.

خلاصه اردوگاه های آموزشی افزایش خطر ابتلا به بافت نرم آسیب. سوزان درجه حرارت و سرکوبگر پتو مانند رطوبت. یک برنامه فشرده است که می بیند فقط سه یا چهار روز بین مسابقات.

MLS برگشت مسابقات است که قطعا یک مرد جوان را بازی.

ونکوور وایت کپس باید جوانترین متوسط و متوسط سن در MLS و این تعداد حتی بیشتر تلفظ در حال حاضر با 30-یه چیزی Fredy مونترو (32), Tosaint Ricketts, (32) و اندی افزایش یافت (30) اقامت در ونکوور.

اسلحه جوان از ونکوور دریافت شانس خود را یکشنبه شب زمانی که آنها را در San Jose Earthquakes (6 بعد از ظهر TSN, TSN140) در اولین بازی خود در بیش از چهار ماه. کانون توجه خواهد بود و روشن آن را به عنوان تنها بازی روز.

با MLS آغاز بازاریابی خود را به عنوان یک فروش لیگ یکی است که توسعه بازیکنان جوان که می توانید آن را به سکوی پرشی به ارتفاع بیشتر از MiB مسابقات فراهم می کند یک نمایش لحظه ای برای جوانان است. مورد در نقطه: تورنتو Ayo Akinola 20 سال است که در صورت غیر فعال جوزی آلتیدور در لیورپول’ اول بازی را به ثمر رساند و دو بار در سوم خود را حرفه ای لیگ شروع می شود.

وایت کپس به جلو/هافبک Ryan Raposo می بیند که حلقه طلایی جلوی او و می داند که او فقط به آن را.

“این یک فرصت بزرگ” گفت: Raposo که ثبت یک کمک در 23 دقیقه جایگزین کار بر روی بال در باشگاه 1-0 برنده بیش از L. A. کهکشان در مارس.

“این مایه تاسف است که ما نمی توانیم همه بچه ها اینجا با ما, اما ما جوان بودن ما فقط باید به آماده شدن برای این فرصت زمانی که آن را می آید. آیا این تیم نیاز ما برای شروع آیند نیمکت یا قطار فوق العاده سخت برای به دست آوردن بچه ها آماده شده است که آنچه در آن است در مورد.”


ونکوور وایت کپس به جلو/هافبک Ryan Raposo آماده است تا برای به دست گرفتن فرصت خود را در اورلاندو فلوریدا که در آن باشگاه در MLS است برگشت مسابقات است.

شلدون راجرز/Whitecaps FC / PNG

تفریق از مونترو, Ricketts و لوکاس Cavallini محروم کلاه خود را معمول مهاجم عمق و جادوها پایان 4-4-2 تشکیل تیم نورد در آن دو بازی اول. آن را به یک 4-3-3 با Yordy Reyna احتمال زیاد شروع در وسط به عنوان یک غلط نه.

Raposo و تئو Bair را ببینید زمان قابل توجهی طول مسابقات. Raposo بازی های برگزار شده در مرکز در یک شماره 10 نقش در پیش فصل و باید دوم در نمودار عمق پشت رینا در وسط در حالی که Bair قادر است هر دو اما مربی مارک دوس سانتوس پیدا کرده است او را موثر تر در خارج.

“وجود دارد 100 درصد شانس که تئو می تواند مورد استفاده در یک نقش مرکزی. اما تئو نیاز به رشد در میتینگ بازی. ما صحبت های زیادی در مورد آن با او در مورد زمانی که او در مناطق مرکزی و توپ شماره 9 زیادی است که نقش ارتباط با این هافبک گفت:” دوس سانتوس. “در حال حاضر چیزی که او می کند بهترین حمله است و بهره برداری از فضای پشت سر مخالفان. هنگامی که او آن را از مناطق گسترده ای او را تهاجمی تر و خطرناک تر است. اما آنچه شما می توانید انتظار از تئو است که هر یک از این سه موقعیت بالا.”

“من شده است تغییر زیادی در مقابل سه چه که در سمت چپ و راست و یا پایین وسط” Raposo گفت: از این تیم جلسات آموزشی در فلوریدا.

“و من شخصا احساس راحتی در هر سه موقعیت در وسط و یا به عنوان یک غلط نه. رفتن به جلو می بینم خودم را بیشتر به عنوان یک وینگر. اما در طول جریان بازی اگر تیم به من نیاز دارد به عنوان یک غلط نه من بدیهی است که آماده برای بازی وجود دارد.”


اعمال 6-4 هدف مرد تئو Bair می تواند به عنوان یک بازی سنتی No. 9 برای ونکوور وایت کپس, اما مربی, Marc دوس سانتوس دوست ندارد آنچه او دیده می شود از استعداد جوان در بال.

شلدون راجرز/Whitecaps FC / PNG

Reyna, 26, خواهد بود, پیر دامپزشک در خط مقدم و در حالی که او است ادبانه ایجاد شده و با استعداد رو به جلو باقی مانده و او هنوز هم از مسائل که طاعون بازیکنان جوان است.

“مشکل او چه مبارزات او با به عنوان یک بازیکن این است که قوام گفت:” دوس سانتوس. “او می تواند آن را انجام دهد بسیار خوب, پس از آن او از بین می رود سپس او می آید و دوباره … چه ما امیدواریم که ما می توانیم از او چیزی است که او نشان داد در برابر LAFC سال گذشته و یا (با پرو در مقابل) برزیل.

“آن را به من انجام همه چیز را من می توانم برای دریافت بهترین نتیجه را از او. اما او با داشتن تمرکز هر روز به ماندن سازگار است. آن بسیار سخت است. اما این تفاوت بین میانگین بازیکنان و بازیکنان بالا است. اگر Yordy می خواهد به نگه داشتن در حال رشد و رفتن به سطوح بالاتر از آن چیزی است که او برای تبدیل شدن به بهتر است.”

در وسط پارک هافبک مایکل Baldisimo سیمون Colyn پاتریک متکالف و دامیانو Pecile سفر به اورلاندو. تنها Colyn هر MLS دقیقه در میان کوارتت بازی چهار دقیقه پس از subbing خاموش Alphonso دیویس در بازی نهایی به عنوان یک Whitecap در سال 2018 آخر فصل.

در پایان به این Whitecaps خواهد بود و بدون خدمات Érik Godoy هنوز rehabbing صدمه ذکر شده را به عنوان یک تیره و تار سمت چپ گوساله. است که برگ های آنها را به سه مرکز پشت: Jasser Khmiri (22), Derek کورنلیوس (22) و Ranko Veselinović (21).

Khmiri و کورنلیوس آغاز فصل بازکن با هم قبل از تونس با همکاری رز در دور بازی در برابر L. A.


بازی بعدی

جمعه

ونکوور وایت کپس در مقابل زلزله سن خوزه

6 بعد از ظهر ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی, TSN, TSN 1040 AM


پس از همه گیر مستند خود قرار داده است ادغام عمیق یخ Veselinović است تحت تاثیر قرار مربیگری کارکنان در ماه این تیم شده است به آموزش کامل و خارش به جلو در نیوجرسی برای یک بازی.

“من در آمد و پس از سه روز همه چیز متوقف شده است. این یک مشکل سه ماه برای من اما همه از این باشگاه تمام کارکنان تمام بازیکنان همه مردم از این باشگاه به من کمک کرد به اتخاذ یک محیط جدید جدید, شهر جدید باشگاه گفت:” دراز و باریک مدافع صربی که اعتبار خدمات ترجمه از جناح دیوید Milinković به عنوان عامل مهمی در انتقال خود را.

و با وجود Khmiri زبان بومی بودن زبان عربی و کورنلیوس متولد در انتاریو وجود دارد هیچ ارتباطی بین این سه.

“آره, خوب, Jasser کمی تلاش با زبان انگلیسی اما ما درک می کنیم در زمین — شما یاد بگیرند که گفتگو” Veselinović گفت: با خندیدن.

“راست و چپ و پشت سر شما به بالا, بازگشت, شما می دانید, آن را سخت به یاد بگیرند بنابراین ما درک می کنیم واقعا به خوبی در زمین. من با هر دو (Khmiri و کورنلیوس) و وجود بیش از حد نه تفاوت. من می توانید با هر دو آنها چون ما همان چیزهایی را می دانم همان اصول در دفاع و ما را در درک هر یک از دیگر.”

انرژی و قدرت و بازسازی از جوانان ممکن است مناسب برای این مسابقات اما این به راحتی می تواند گمراه بدون نظارت از آرام بخش وحدت صدای در اتاق قفل است. و با هسته اصلی تیم را رهبری گروه باقی مانده در Vancouver Whitecaps را به نگاه در جاهای دیگر.

“من احساس می کنم مانند بسیاری دیگر از بچه های قدیمی تر پله تا” گفت: Raposo. “ما فرسوده (Teibert, 27) که در یک زمان بزرگ, دامپزشک, Max (Crepeau, 26) … آنها واقعا در حال برگزاری, برگزاری بچه ها با هم و برگزاری همه پاسخگو باشد. و این دقیقا کاری است که ما باید در حال حاضر است.”

گروه B برنامه

جولای 11: رونالدینیو 0 زلزله 0

جولای 14: آتش 2 Sounders 1

جولای 15: وایت کپس-زمین لرزه, 6 p. m. (TSN, TSN 1040)

جولای 19: آتش-زمین لرزه, 5 p. m.

جولای 19: رونالدینیو-وایت کپس, 7:30 p. m. (TSN, TSN 1040)

جولای 23: وایت کپس-زمین لرزه, 6 a. m. (TSN, TSN 1040)

[email protected]

twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>