رفتن به نوشته‌ها

J. J. Adams: با وجود خونتان COVID-19 اعداد Whitecaps هنوز پرواز به فلوریدا … مدتی

به سرعت در حال تغییر وضعیت در MLS برگشت مسابقات در اورلاندو و COVID-19 اپیدمی گسترده دولت در اطراف آن مجبور کلاه به تغییر برنامه های خود را اما مدیر عامل شرکت Axel شوستر اصرار دارد این تیم هنوز هم رفتن به فلوریدا

هنگامی که تصمیم گیری ساخته شده بود به تعویق انداختن ونکوور وایت کپس’ سفر به اورلاندو در کانادا بعد از آن بود که به دنبال یک تماس تلفنی. و یکی دیگر. و یکی دیگر.

چند “مجمل نتایج” در COVID-19 تست تاخیر لیگ برتر فوتبال تیم پرواز به فلوریدا که در آن آنها شروع به آموزش پیش از MLS برگشت مسابقات است. این تیم لغو منشور آن ماند در ونکوور قرار گرفتند و یکی دیگر از سری از آزمایشات پنج شنبه.

مسائل پیچیده شد دولت از حریف خود در بازی افتتاحیه خود را — FC Dallas — که تعداد آن از مثبت رمان coronavirus آزمون افزایش به 10 از اعضای هیئت در روز چهارشنبه.

Whitecaps مدیر ورزشی و مدیر عامل شرکت Axel شوستر و کارکنان خود را باید صرف 48 ساعت گذشته در این گوشی با این لیگ با لیگ پزشکی بخش محلی و کارشناسان بیماری های عفونی MLS مدیران بازاریابی و عملیات بر روی زمین در اورلاندو است.

“من بسیار خوشحال هستم من نمی باید به مرتب کردن بر اساس تمام این مشکلات” شوستر گفت:. “ما از صحبت با بسیاری از بچه ها در چند روز گذشته. من احساس می کنم که هیچ یک از چپ در دفتر که (ما صحبت نکرده به).”

وجود دارد بسیاری از بحث اما هنوز هیچ پاسخ روشن است. این تیم مطمئن نیست که آن را در سفر به فلوریدا اما امیدوار است به یک پاسخ توسط جمعه بعد از ظهر.

در روز پنج شنبه فلوریدا تنظیم یک رکورد دیگر برای مثبت COVID-19 آزمون — 10,109 — ترک خوردگی پنج رقم در 24 ساعت برای اولین بار. که بیش از هر کشور اروپایی تا به حال در اوج شیوع بیماری خود را و فلوریدا است که صرفا یک دولت از 21 میلیون نفر است.

داخل MLS “biodome” در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی نتایج معکوس جهان خارج است.

Toros’ سنبله در آزمون مثبت است که کل تیم قرنطینه در حالی که Columbus Crew نیز تا به حال یک بازیکن تست مثبت در چهارشنبه هل دادن تعداد کل موارد در این مجموعه به 10 بازیکن و هفت کارکنان است.

“ما باید به برخی از پاسخ های بیشتر در مورد این وضعیت با دالاس” شوستر گفت: از تیم وایت کپس در حال برنامه ریزی برای بازی در جولای 9.

“لیگ وعده داده است تا دوباره با برخی از پاسخ های که ما در مورد این پاسخ دوباره با تمام مقامات بهداشت محلی. لیگ این است که به دنبال در آن بسیار با دقت و آنها باید خود را ساخته شده است تصمیم نهایی در مورد آن است.

“اگر شما از من بپرسید:” آیا شما 100 درصد مطمئن شوید که شما را به بازی هفته آینده؟’ من می خواهم بگویم هیچ اما طی دو هفته آینده بله.”

بازیکنان همه تیم ها تست شده اند به طور منظم با Toros گرفتن آزمایش قبل از آنها به سمت چپ دالاس در روز یکشنبه و گرفتن آزمایش دوباره بلافاصله پس از ورود. دو نفر از آنها مورد تأیید آمد به زودی پس از آنها فرود آمد.

خدمه وارد در فلوریدا روز یکشنبه اما مثبت خود را تست نمی سطح تا روز چهارشنبه.

آیا دلیل این است که از دوره کمون این ویروس و یا اگر بازیکن بود آلوده در اورلاندو است هنوز مشخص نیست.

آزمایشات انجام شده فقط قبل از MLS تیم خود را ترک صفحه اصلی شهرستانها و پس از آن تمام تست های انجام شده توسط یک شرکت آمریکایی. تا به این نقطه Whitecaps شده اند با استفاده از یک شرکت کانادایی برای این سرویس.

MLS پروتکل است که برای آزمایش هر روز دیگر برای اولین بار دو هفته پس از آزمون قبل از بازی برای بازیکنان کارکنان و مقامات پس از مسابقه شروع می شود.

شوستر فکر نمی کنم وجود هر گونه نقص را با تست اما تست مثبت بودند بیشتر احتمال نتیجه COVID-19 دوره کمون که می تواند احمق تست با کم بار ویروسی قبل از دیدن رشد سریع.

“ما تا به حال جدید تست امروز صبح و ما به نتایج امشب” شوستر گفت: پنج شنبه.

“اما وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به احساس بسیار با اعتماد به نفس است که همه چیز باقی می ماند منفی … شما فقط باید نگاهی به وضعیت در جامعه ما است. آن را بسیار بعید است که کسی آلوده می شود در حالی که ما هنوز در اینجا.”

Whitecaps نه تنها کانادا تیم هنوز به ترک فلوریدا. مونترال وارد در فلوریدا در روز پنج شنبه اما تورنتو FC قرار است به پرواز جمعه, یک هفته پیش از خود بازکن با DC, ایالات. وجود دارد در حال رشد حس دلهره در سازمان صفوف.

“وجود دارد نگرانی بدون شک” سر مربی گرگ Vanney گفت: کانادا ، “به دلیل آن را نشان می دهد که (MLS) حباب غیر قابل نفوذ نیست و برخی از مسائل وجود دارد که در حال جریان است. سوال این است که چگونه به سرعت می تواند پروتکل که در محل وجود دارد دریافت کنید همه چیز تحت کنترل پس از آن شروع به گسترش در داخل حباب است. که باقی مانده است دیده شود.”

Vanney می خواستم برای به تاخیر انداختن تیم خود را خروج و اضافه کرد “این فقط باعث می شود حس … که ما نمی رویم barrelling پایین سمت راست در حال حاضر تا زمانی که آنها می دانند که همه چیز تحت کنترل است.

NBA قصد دارد برای راه اندازی مجدد آن فصل در پایان ماه ژوئیه اما COVID-19 اعداد وجود دارد که لیگ کمیسر آدم نقره صدور هشدارهای به این طرح گفته است که آستانه همه گیر اعداد می تواند عبور است که می تواند منجر به آنها لغو شود.

شوستر نگرانی, اما ایمان گسترده در طرح ایمنی و پروتکل های لیگ است در محل قرار داده. قو و دلفین هتل در دیزنی مجموعه جداگانه طبقه برای هر تیم از جمله سالن برای بازیکنان و مربیان, اتاق ناهارخوری و سالن ورزشی بوده است که ضد عفونی پس از هر تیم برنامه ریزی شده استفاده کنید.

“ما واقعا نمی خواهید به فلوریدا در ذهن ما است. ما در حال رفتن به یک حباب ما در حال رفتن به یک رفت و آمد مکرر است که بسته است. و ما ماندن در این حباب در کف ما,” او گفت:. “ما در حال رفتن به سواحل. ما در حال رفتن به میله. ما در حال رفتن به یک فروشگاه مواد غذایی و یا هر چیز دیگری. ما در حال رفتن به یک مرکز که کاملا بسته شده است.

“و البته ما باید بدانید که چگونه به رفتار در آن حباب, اما من هنوز هم فکر می کنم که یک محیط امن برای ما. من نمی بینم آینده چیزی است که واقعا منجر به لغو تمام مسابقات است.”

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در پروواینس

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول