J. J. Adams: CPL بازیکنان رو به کاهش دستمزد MLS بازیکنان می تواند در کنار

شرایط اقتصادی ناشی از COVID-19 همه گیر قرار داده اند شدید فشار مالی در کانادا لیگ برتر و لیگ برتر فوتبال با سابق اعلام حقوق و دستمزد deferrals برای بازیکنان خود در این هفته

بالای پرداخت هرم در دنیای فوتبال است استراتوسفر سطح از ثروت که چند رسیدن به خواهد شد.

متوسط دستمزد در لیگ برتر است در اطراف $105,000 — هر هفته — در حالی که همتایان اسپانیایی خود در لالیگا کسب حدود 69,000 هر هفت روز.

در این طرف برکه اعداد به مراتب بیشتر از متوسط در ردیف بالا با متوسط حقوق و دستمزد فصل گذشته به صورت غیر تعیین شده بازیکنان در لیگ برتر فوتبال گزارش $480,000 سالانه است.

در انتهای دیگر این طیف بازیکنان نوپای کانادا لیگ برتر را در هر نقطه از $30,000-55,000 — پایین تر از میانگین حقوق و دستمزد معمولی کانادا.

ساخته شده است که لیگ را در عید پاک دوشنبه اعلام 25 درصد حقوق و دستمزد تعویق یک قرص تلخ برای بسیاری از آنها را به فرو برد. اخبار, که همچنین شامل 25 درصد کاهش دستمزد برای عدم پخش کارکنان آمد و به عنوان یک پاسخ به ” پروژه های اقتصادی ناشی از جنگ شامل رمان coronavirus بیماری همه گیر.


میانگین دستمزد در اروپا لیگ برتر

• لیگ برتر انگلستان (انگلستان): $5,562,017.81

• لالیگا (اسپانیا): $3,571,538.47

• سری آ (ایتالیا): $3,129,574.50

• بوندسلیگا (آلمان): $2,775,887.30

• Ligue (فرانسه): $1,820,710.81

* اعداد و ارقام را در دلار کانادا — source http://www.globalsportssalaries.com/


زمانی که CPL کمیسر دیوید Clanachan منتشر شد بیانیه خود روز شنبه بسیاری از بازیکنان نشنیده بودم این اخبار تنها پیدا کردن از طریق رسانه های اجتماعی. بازیکنان شده اند و با ارسال نامه با یک مارس 16 مهلت ثبت نام و قبول شرایط اگر چه برخی از بازیکنان تماس سهشنبه گفت که آنها تا به حال هنوز یک دریافت خواهید کرد.

“بازیکنان عصبانی گفت:” یک کارمند در یک تیم صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن. “هیچ کس مشورت و یا در مورد این صحبت هیچ بازیکن نزدیک شد و یا صحبت در مورد آن. چه فاجعه ای در این لیگ است ،

این کاهش دستمزد برای عدم پخش کارکنان هستند تا به هر تیم و بازیکنان در هشت تیم لیگ برتر — این باشگاه عبارتند از: اتلتیکومادرید, اتاوا, سواره نظام FC, FC ادمونتون, جعل, FC, HFX Wanderers FC, اقیانوس آرام, FC Valour FC و York9 FC — نه جهانی پذیرفته شده از لحاظ نشده است.

هیچ برنامه ای برای بازپرداخت حقوق و دستمزد معوق ارائه شده توسط سازمان لیگ و ترکیبات این موضوع برای بازیکنان این است که آنها واجد شرایط برای کانادا پاسخ اضطراری بهره مند شوند (CERB).

در لیگ, بازیکنان, دستمزد نیست و در معرض خطر — است.

کمیسر دان گاربر گفت: در هفته گذشته لیگ مدیران ارشد خواهد بود با در نظر گرفتن 25 درصد کاهش در پرداخت با مدیران میانی از دست دادن در هر نقطه بین 10-20 درصد است. اما یک لیگ منبع بستری لیگ که مشتق مقدار زیادی از درآمد خود را از دروازه, درآمد, شد, مبارزه با گرانش.

در حالی که وجود دارد هیچ ارائه در توافق دسته جمعی به پنجه بازگشت بازیکن دستمزد به دلیل یک رویداد پیش بینی نشده مانند جهانی همه گیر جدید CBA مذاکره و توافق در فوریه نشده است و تصویب نشده است. حس مشترک نیروی ممکن است دست از هر دو طرف; امکان ورشکستگی بافندگی باید بازیکنان حفاری در و خواستار پرداخت کامل حقوق و دستمزد.

Garber ESPN گفت: روز شنبه که حقوق بازیکن ممکن است آسیب دیده باید در لیگ برتر باقی می ماند در وقفه.

“لیگ شده است در تماس با (MLS بازیکنان’ Association) تقریبا هر روز بیش از آنچه که به روز رسانی جدید در حال چه چالش های جدید در حال و چه امکاناتی برای این لیگ و رفتن به جلو” گفت: Whitecaps حق بازگشت جیک Nerwinski تیم MLSPA نماینده.

“فقط تا بسیاری از ابهامات بنابراین ما واقعا نمی دانم چه به انتظار و من حدس می زنم زمانی که آن اتفاق می افتد, ما فقط باید برای مقابله با آن ،

“در حال حاضر شده است وجود ندارد هر چیزی در سنگ وجود ندارد یک پیشنهاد به ارمغان لیگ گفت:” در رابطه با حقوق بازیکن.

“لیگ و PA شده اند صحبت کردن در هر روز در مورد امکانات آن است. من فکر می کنم همه ما می دانیم با آنچه در لیگ. ما می دانیم که بدون بازی های آنها در حال از دست دادن پول و آنها در حال تلاش برای کشف کردن راه برای ترمیم آن است. اما همانطور که در حال حاضر ما نمی هر گونه بتن پیشنهاد و یا شواهدی که (حقوق و دستمزد کاهش) می رویم به اتفاق می افتد است.”

رئال سالت لیک شد اولین MLS باشگاه کردند کارکنان و کاهش حقوق کارکنان در هفته گذشته با تیم واجد شرایط برای آمریکا اهمیت برنامه — آمریکا معادل CERB — هر چند که امید به rehire کارکنان زمانی که لیگ رزومه بازی.

Whitecaps تا به حال هیچ اظهار نظر در مورد نحوه ادامه بی ثباتی اقتصادی را تحت تاثیر قرار میدهد این باشگاه جدا از گفت: این تیم در تلاش بود به شکل مدل درآمد سازمان حرکت رو به جلو بود و هر تیم دیگر. تیم رئیس جمهور علامت Pannes قبلا گفت که آنها تا به حال نه قطع هر شغل و تا به حال هیچ برنامه ای به هر دو.

MLS امیدوار به ادامه بازی توسط مارس 10, اما اعلام کرد که “بسیار بعید” است و آموزش توقف مارس 24 نیز تمدید شود. باید و زمانی که MLS بازگشت به زمین آن را به احتمال زیاد در ابتدا توان در پشت درهای بسته در “استودیو” فرمت و یا حتی در یک شهر مسابقات فرمت.

“شما باید به فکر می کنم بهترین راه برای بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است. این چیزی است که ما همه می خواهم. من فکر می کنم همه ما باید مایل به آسانی قادر به رول با آن و برای انجام هر آنچه لازم است” گفت: Whitecaps هافبک اندی افزایش یافت.

“قطعا آن را برای رفتن به یک وضعیت که در آن هر کس می گذرد به باید کمی خلاق است. بدیهی است که فوتبال بسیار متفاوت بدون فن. … (اما) اگر این وضعیت من فکر می کنم تنها راه برای فکر کردن در مورد آن مثبت و اگر آن را می شود ما را در خارج وجود دارد قبل از آن.

“من فکر می کنم همه از جمله خود من واقعا می تواند به درک چقدر مهم ورزشی است که برای جامعه در حال حاضر. این خواهید بود برای ما به عقب بر گردیم در خارج وجود دارد.”

بازیکنان بوندسلیگا طرف Borussia Mönchengladbach در حال حاضر متعهد به بخشی از حقوق خود را به نگه داشتن باشگاه شناور در حالی که طرفداران این تیم را آغاز کرده اند برای پرداخت به مقوا برش outs با تصاویر چهره خود را قرار داده شده در غرفه باید رزومه در آلمان پشت درهای بسته.

“این یک تصمیم سخت را به بازی در پشت درهای اما آن را به بهترین تصمیم گیری را انجام دهید احتمالا” گفت: Nerwinski.

“من می خواهم برای دیدن شاید یک tifo رفتن در اطراف ورزشگاه عکس از طرفداران. من نمی دانم اگر ما می توانید دریافت کنید که رفتن اما من فکر می کنم که می تواند بسیار سرد است. آن را تقریبا می خواهم نگاه (ورزشگاه) خواهد بود. این می تواند بسیار شیرین است.”

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>