J. J. Adams: شعر می تواند رینگر است که طول می کشد Whitecaps همه راه ؟

لئونارد (شعر) Owusu می تواند کیستون برای ونکوور وایت کپس’ هافبک اما ویزا snafus معنی ما را نمی بیند او بازی در ونکوور تا چند هفته به MLS فصل

این یک شعر است که اکسل شوستر سوت لحن شاد.

ونکوور وایت کپس ورزشی کارگردان در نهایت خود را در Leonard (شعر) Owusu این هفته با هافبک فرود در ونکوور پس از تایید ویزا فرایند است که snaked از طریق پنج کشور در طی یک ماه است.

شوستر در اصل scouted این Ghanian در ماه دسامبر در حالی که او در حال بازی اسرائیلی سوپر لیگ کنار FC اشدود و کمی بیش از یک ماه بعد این تیم به طور رسمی اعلام کرد که امضای او در ژانویه. 21. اما آن را در زمان تا زمانی که این چهارشنبه گذشته برای 22 ساله در نهایت به گام کردن هواپیما بر روی خاک کانادا در YVR.

“برخی از بچه ها در حال حاضر شروع به از من بپرسید اگر او یک شخص واقعی است و یا تنها یک شبح چون من تنها برای دیدن او و فرد در ماه دسامبر” شوستر گفت. “در حال حاضر ما می توانید شروع به. ما در حال انتظار برای او مدت زمان طولانی. در حال حاضر ما بیشتر چوب برای آتش.”

Owusu یک 5-11, 160-کوبنده آدرس این تیم خودنمایی نیاز به یک هافبک دفاعی با قابلیت توزیع توپ. او انتظار می رود که رکن اصلی بازیکن برای لیگ برتر فوتبال تیم که فاقد واقعی حضور در هافبک فصل گذشته.

او فیزیکی و پویا و قوی است در شکستن مخالفت با حملات و قفسه تا یک تن از interceptions و بهبود. در حالی که او را قادر به ساخت نافذ عبور می کند و به مخالفت نهایی سوم قدرت خود را خواهد اختلال و گرفتن توپ به بازیکنان خواهد بود که حمله موتورهای جمله در-Beom Hwang.

“او یک بازیکن است که دارای حجم خیلی زیادی در بازی تعداد زیادی از شدت. او متناسب با قالب ما او متناسب با آنچه ما می خواهیم در اینجا گفت:” مربی مارک دوس سانتوس. “او می خواهد به یاد بگیرند … می آید از یک محیط که در آن او نیاز به خرد کردن برای رسیدن به یک محل خاص است. او یک فریبکار در این زمینه است. او می تواند یک شماره 6 و یا یک جعبه به جعبه نوع هافبک. او را پوشش می دهد زمین به خوبی او را خوب و تمیز بر روی توپ.”

بعد از دیدن برخی از تصویری از یک آژانس او قبلا با او در طول بوندسلیگا روز شوستر تحت تاثیر قرار گرفته بود به اندازه کافی برای سفر به اشدود یک شهر بندری در اسرائیل پس از به سختی یک ماه کار در ونکوور.

Owusu آژانس همچنین می توانید تعداد Ranko Veselinovic خود را تحت چتر صربی centreback که امضا شده با وایت کپس در اوایل این ماه و نیز در انتظار تایید ویزا. لیورپول ستاره Mohamed Salah است همچنین عضو SPOCS ورزشی جهانی خانواده است.


اولین بازی

شنبه

اسپورتینگ کانزاس سیتی در مقابل ونکوور وایت کپس

7:30 p. m., B. C. محل ورزشگاه. تلویزیون: TSN1, TSN4; رادیو: TSN 1040 AM


آفریقایی بازار است که دریافت نمی کند scouted به شدت به دیگران اجازه می دهد برای ارزان و در عین حال با کیفیت خریدهای مانند تونس centreback Jasser Khmiri فصل گذشته.

“این است که در یک آژانس کار می کردم قبل از. آنها بسیار خوب در بازار است. من با آنها کار می کرد قبل از اینکه با برخی از بازیکنان آفریقایی گفت:” شوستر. “من فکر می کنم آنها ارائه بسیاری از باشگاه ها در اروپا با برخی از بازیکنان بسیار خوب است.

“آن است که همیشه ارزش در نگاه به یک بازیکن اگر آنها را فراهم سازيد. این است که چگونه شما شروع به کسب و کار. اگر شما تجربه خوبی با آژانس و سپس البته شما به دنبال یک کمی بیشتر از آنچه که آنها به شما گفتن.”

او خوشحال بود که او عمل خود را, توصیه, با, خوش برخورد, آلمانی بودن بلافاصله تحت تاثیر آنچه که او را دیدم Owusu آیا برای دلفین ها.

“در این لحظه من تو را دیدم او را در این بازی من کاملا متقاعد شده او مشخصات ما که او متناسب با دقیقا به ما DNA” شوستر اضافه شده است. “دو چیز وجود دارد من می خواهم به اشاره — این اولین بار است که او به شدت در این بازی است. آن دیوانه در این بازی. او در حال بازی در مقابل یک تیم بهتر و … آن نگاه مانند او در همه جا در آن زمین است. او بسیار مسئول در این بازی نجات داد و هم تیمی های خود مقدار زیادی از زمان.

“دوم این است که در شغل قبلی او یک شماره 10. بنابراین او نیز به فکر یک بازیکن تهاجمی بنابراین او می داند که چگونه به ساخت این بازی است.”

Owusu که با امضای یک قرارداد دو ساله با یک گزینه برای یک سوم در ونکوور در دسترس نخواهد بود برای شنبه شب در خانه, درب بازکن, در برابر اسپورتینگ کانزاس سیتی — نه Janio Bikel یکی دیگر از هافبک فقط امضا شده در روز جمعه توسط باشگاه از بلغارستان اولین لیگ حرفه ای فوتبال کنار زسکا صوفیه.

Owusu امیدوار است در ونکوور خواهد بود که در کنار پله در نردبان شغلی او می تواند همچنان به صعود.

“من بسیار هیجان زده و بسیار هیجان زده برای پیوستن به این تیم است. پس از تمام چیزهای کوچک من شنیده ام در مورد تیم خوب است. من فکر می کنم آن را یک گام جلوتر برای من در فوتبال حرفه ای” گفت: Owusu که در گذشته ماه کار کردن با یک مربی فیزیکی برای اقامت مناسب.

“من فکر می کنم MLS آن را در حال رشد است. آن را می خواهد به یکی از بهترین لیگ در جهان پس از آن را خوب است برای من به اینجا. من می خواهم به یک زیبا, زیبا, حرفه ای, و من فکر می کنم MLS خواهد به من کمک کند.”

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>