J. J. Adams: می Biks شعر, نجات Whitecaps پس از شدت ناپدید در بازکن?

Whitecaps نیاز به برخی از هافبک کمک کند و آنها بدست آن در دو اخیر signees: Janio Bikel و لئونارد Owusu.

Janio Bikel صرف شنبه یک توریست خوراکی عکس از snowcapped کوه backdropping مرکز شهر قبل از رفتن به B. C. محل ورزشگاه به تماشای اولین, ونکوور وایت کپس بازی.

“این شگفت انگیز است” گفت: بومی بیسائو گینه بیسائو یک کشور کوچک در سواحل غرب آفریقا است.

“من رفتم مرکز شهر فقط عکس گرفتن. آن شگفت انگیز بود,” او اضافه شده, خندان. “من واقعا آن را دوست دارم. من شنبه رفتم برای تماشای این بازی است. فضای شگفت انگیز بود. خیلی خوب بود برای دیدن این. من در حال حاضر احساس می کنم اینجا خوش آمدید.”

این شهرستان با قرار دادن یک لبخند بر روی صورت خود را در حال حاضر شاید 24 ساله بازیکن می توانید با قرار دادن یکی در چهره خود در لیگ برتر فوتبال طرفداران.

این 5-9, 155 پوند ورزشکار پیوست وایت کپس از طرف بلغاری زسکا صوفیه در جمعه آخرین علاوه بر هافبک پایدار است. او را شاهد کلاه مسائل هافبک در بازی روز شنبه که در آن تیم جدید خود بود برجسته و غیرمنتظره در یک 3-1 دست دادن به اسپورتینگ کانزاس سیتی در این فصل باز کن.

طوفان ابرها آویزان سنگین و نه فقط چون سابق کلاه اریک Hurtado که میخ تابوت بسته با آسیب دیدگی او در زمان شلیک.

شیوه ای که در آن کلاه از دست poked یک سوراخ در بالونی شور و شوق زیر پیش فصل عمل است. این reactionaries بودند در نیروی کامل و خواستار یک بازسازی از بازسازی از 2019 بازسازی است.

Bikel و لئونارد (شعر) Owusu که در نهایت به این تیم پیوست, پس از طولانی شدن روند اخذ ویزا در هفته گذشته دریافت برچسب از سواره نظام شارژ به نجات. دوئل و دوم توپ مربی مارک دوس سانتوس خواست او هافبک می تواند بهتر به چالش کشیده برای, ممکن است تا به حال برنده دو فیزیکی بازیکنان در ترکیب است.

Owusu معرفی خود به خود به هم تیمی های سه شنبه scything پایین Fredy مونترو در یک نیمه میدان فشار تمرین در حالی که Bikel همچنین نشان داد و در اولین جلسه کامل دیدن زمان به عنوان هر دو شماره 6 و 8 در چند های مختلف آموزش.

“آنها مقدار زیادی از نیش مقدار زیادی از انرژی است. شما هنوز هم احساس می کنید که آنها را به jell با همه و درک آنچه ما می خواهیم به انجام این کار در اینجا اما این یک شروع خوب برای آنها گفت:” دوس سانتوس.

“من واقعا تهاجمی است. یک توپ-برنده است. بسیار فنی” گفت: Bikel یا “Biks” به هم تیمی های خود. “من مانند آموزش. این بود که من دوم آموزش (جلسه) و با شدت بسیار بالا بود. من واقعا آن را دوست دارم. این هم من سبک.”


بازی بعدی

شنبه

ونکوور وایت کپس در مقابل L. A. کهکشان

7 بعد از ظهر کرامت بهداشت ورزشی پارک, تلویزیون: TSN 1, TSN 4; رادیو: TSN 1040 AM


در اختیار داشتن نزدیک به 50/50 در این بازی اما با 478 پاس تلاش (397 کامل), کلاه سقوط کوتاه از دوس سانتوس هدف از 500 در هر بازی. به 4-4-2 گیری استفاده می شود در روز شنبه بود که بهترین استفاده را از بازیکنان در دسترس اما هافبک جدید باز می شود تا 4-3-3 گزینه مناسب تر برای در اختیار داشتن سبک دوس سانتوس ترجیح به بازی — به جای تکیه بر بلند عمودی عبور از backline به جلو.

“یکی از چیزهایی که کار نمی کند … هر وقت ما fullback می شود توپ وجود دارد عدم وجود گزینه هنوز در داخل” دوس سانتوس گفت.

“ما لازم نیست که شماره 6 یا شماره 8 در این جیب به ادامه اختیار ما و گاهی اوقات آن را می شود راه بیش از حد عمودی و راه بیش از حد بسیاری از توپ که ما در حال تلاش بیش از بالا. من فکر می کنم که بسته به اینکه اگر ما در یک 4-3-3 یا 4-4-2 آن تغییرات پویا از در اختیار داشتن.

“از 4-4-2 به شما می دهد یک گزینه بهتر در ضدحمله موقعیت اگر شما احساس می کنید اگر شما در پیدا کردن مرد مانند Yordy Reyna میان جیب های در حال اجرا در آنها را. 4-3-3 به شما می دهد تعادل بیشتر و گزینه های بیشتری در اختیار داشتن اما شاید کمتر سلاح در انتقال.

“اینها همه چیزهایی است که ما در حال ارزیابی است اما در پایان روز … ما در حال حاضر یک ایده خوب از چه قرار است که ما بهترین زمانی که همه رفتن اینجا.”

Bikel است یک گزینه برای شنبه آینده جاده بازی در برابر L. A. کهکشان با تناسب اندام نگرانی بزرگ با او بازی 90 دقیقه برای زسکا در عرض چند هفته. Owusu است بیشتر از بازی تناسب اندام و مرکز پشت Ranko Veselinović نشده پیوست, تیم ملی با مسائل مربوط به ویزا هنوز هم مانع انتقال او.

Bikel می تواند کمک کند تا دوباره پرخاشگری و شدت کلاه های نمایش داده شده در پیش فصل اما فاقد علیه K. C.

“Rewatching ویدیو امروز و فیلم این خیلی ناامید کننده ما به سطح فشار را در بازی. و هنگامی که شما از طریق یک پیش فصل که در آن 80 درصد از زمان شما را در حریف شما که کار خوب … و پس از آن چه اتفاقی افتاده است, راست?” دوس سانتوس گفت.

“آنچه من می خواهم ما را به مطمئن شوید که فشار که ما در پیش فصل … آن رشد می کند. چرا که وقتی رشد می کند که در حال حاضر این اجازه می دهد تا شما را به بازیابی توپ در بخش دوم این زمینه و یا در یک سوم آخر و سپس در آن لحظات شما لازم نیست به طوری اختیار گرا از آنجا که شما در حال نزدیک شدن به هدف است.

“اگر شما در نیمه خود را, شما باید برای بهبود بسیاری از اموال خود را برای رسیدن به نیمه حریف رو. بنابراین همه چیز مربوط است و ما می خواهیم مطمئن شوید که ما بیشتر تهاجمی تیم بدون توپ تر از ما بودند و در آخرین بازی.”

و که گفت جلو Tosaint Ricketts می آید به ذهنیت است.

“ما نمی توانیم اجازه دهید یک بازی بود مرگ ما,” او گفت:. “هر کس گرسنه به کار برای بهبود در این مناطق که اشتباه رفت و در اولین بازی. این یک فصل طولانی و شما می دانید که ما یک گروه است که تمرکز ما یک گروه است که تعیین می شود و یکی از بازی قصد ندارم به مانع ما. …

“شما می دانید که آن را بسیار در مورد توانایی های اما شاید ذهنیت است. تا زمانی که ما فقط می دانیم چه چیزی را اشتباه رفت و انجام بهترین های ما برای اصلاح آن, من فکر می کنم دفعه بعد در اطراف بهتر خواهد بود.”

[email protected]

twitter.com/TheRealJJAdams


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>