J. J. Adams: کمک هزینه های تحصیلی ورزشی آخرین دومینو به سقوط در COVID-19 بحران


دانشگاه برنامه های ورزشی شروع به احساس نقدی و استعداد بحران به عنوان ویترین, حوادث, لغو شده اند, درآمد تا خشک شده و فهرست اسامی را تا این حد رواج فوق العاده با ورزشکاران

تارا Wallack است خوش شانس در یک دست. این Semiahmoo متوسطه standout را بازی NCAA بسکتبال … جایی.

او توپ-دست زدن به ثمر رساند rebounding و گذر مهارت های واضح برای هر دانشگاه و مربی با یک اتصال Wi-Fi. همین کار را با او توانایی های ورزشی.

اما از آن خواهد شد توانایی خود را برای یک جهش بزرگ — این یکی به شدت از ایمان است که تعیین خواهد کرد که در آن او در زمین در متوسطه سفر.

بسته مرزها معنی هیچ بازدیدکننده داشته است به NCAA Pac-12 مدارس در ایالات متحده است که در حال معاشرت حاکم B. C. 4A دختران MVP. به جای چهره به چهره جلسات با مربیان و بالقوه هم تیمی های Wallack به حل و فصل برای FaceTime بحث.

“بله من استخدام شده است نهفته در این مرحله گفت:” Wallack که به سرعت با اشاره به وضعیت او محدودتر در مقایسه با زندگی و مبارزات مرگ در حال بازی کردن در سراسر جهان است.

“من نمی خواهد دریافت قرار گرفتن در معرض من امیدوار بودم که این آینده تابستان است. آن را بسیار سخت تر به عنوان من می توانم بازدید از مدارس در این زمان. بخش عظیمی از تصمیم من در هنگام انتخاب یک مدرسه است که قادر به سفر و دیدن تیم پویایی دست اول. از آنجا که من در خانه من می توانید انجام دهید این است که FaceTiming با مربیان.”

Wallack انتخاب شده و به بازی در انبوه scouted Mommar همه ستاره بازی در تورنتو بود که برنامه ریزی شده برای پایان ماه مارس. که در حدود همان زمان به عنوان U-17 تیم ملی فايلهاي با کانادا آماده شدن برای ماه اوت را FIBA مسابقات قهرمانی جهان در رومانی. او قصد دارد به بازی AAU (آماتور ورزشی اتحادیه) مدار با B. C. ایالات در ایالات متحده در این تابستان بوده است kiboshed به عنوان به خوبی.

حداقل او را به پایان برساند او در فصل مدرسه است. Wallack تا به حال 29 امتیاز 23 ریباند و هشت پاس گل در توتم’ 114-62 تخریب تری فاکس سامسونگ در ماه فوریه قهرمانی بازی — اما بسیاری دیگر از B. C. ورزشکاران نمی خواهد این فرصت است. در حالی که وجود دارد یک شانس کلاس ممکن است رزومه ورزش نمی خواهد با B. C. high school sports بهار فصل گرفتن لغو شده در مارس 7.

این اختلال دارای پیامدهای گسترده فراتر از بورس-به دنبال ورزشکاران قادر به دانشگاه بازدیدکننده داشته است.

سالمندان در بهار ورزشی امید برای قوی نهایی فصل برای گرفتن یک 11th-ساعت بورس خواهد بود ، آنلاین و از خود جدا تمرینات مفید هستند اما رشد مهارت های مختلف ورزشی خواهد غرفه. بورسیه هر دو در مجموع تعداد و دلار در آمار و ارقام را در آمار.

و دانشگاه ها در هر دو طرف مرز در حال مواجهه با یک بحران پول نقد است که می تواند پایمال دو و میدانی برنامه های. NCAA در حال حاضر بدون 600 میلیون دلار از آن سود مارس جنون مسابقات را خیره کردن بشکه از فاجعه اگر مشترک-درآمد کالج فوتبال فصل نمی آمد و آن فرمانداران بوده است شرکت در گفت که هیچ ورزشی رخ خواهد داد تا زمانی که مدارس بازگشایی شد.

“ما همه effed” یک مدیر ورزشی از یکی از بزرگترین مدارس فوتبال در NCAA گفت: Sports Illustrated این هفته است. “وجود دارد هیچ راه دیگری به این نگاه وجود دارد؟”

که تحت تاثیر قرار?

برای دبیرستان ورزشکاران به دنبال در بازی متوسطه ورزشی چهار گزینه وجود دارد: سر در جنوب مرز به NCAA بازی USports/CCAA در دانشگاه های کانادا و یا پیوستن به دانشگاه ویکتوریا و دانشگاه B. C., که هر دو تیم که همچنین رقابت در NAIA — جایگزین انجمن آمریکایی.

دانشگاه سیمون فریزر در ضمن زمینه تیم NCAA بخش 2 رتبه.

USports ارائه نمی دهد یک فصل بهار, اما والیبال و هاکی — مثل UBC Thunderbirds مردان تیم بود که در باور نکردنی پس از فصل اجرا دیدم خود قهرمانی مسابقات لغو شد.

اما برخی از ورزشکاران در UBC UVic و SFU که تیم های رقیب در NCAA یا NAIA فصل به طور مستقیم نهفته است. کسانی که حاکم بر بدن اعطا کرده اند یک سال دیگر از واجد شرایط بودن برای کسانی که تحت تاثیر قرار, اما این به ظاهر راه حل منصفانه را معرفی کرده است مشکلات بیشتر است.

یکی NAIA فهرستی از اندازه; این سال اضافی از واجد شرایط بودن را ایجاد فشار بر جوخه های با ورودی کلاس اضافه کردن به شدت تنظیم شده تیم اندازه. دیگر پول است.

“ما را مشاهده کنید … برای ما و دولت ما ایمان داریم به یک چهار-سال تحصیلی بالون گفت:” UBC و میدانی مربی Laurier Primeau. “و دلیل آن را چهار سال است که آن را فقط به سالمندان که یک سال عقب آن ما نظامیان رشته های نوجوانان و سالمندان … همه آنها را دریافت کنید بیشتر از یک سال است.

“من از این موقعیت است که اگر شما را یک تعهد به کسی که شما افتخار آن است. به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال اعضا در جایگاه خوبی از تیم ما … ما آن را مدیون به کسانی که ورزشکاران برای ارائه آن کمک هزینه تحصیلی است.

“مشکل ما این است که ما در حال حاضر وعده داده شده یک دسته کامل از پول به دانشجویان سال اول ورودی. و ما اعتقاد داریم که ما از رفتن به قادر به پرداخت هزینه برای آن که با استفاده از پول است که خروجی سالمندان خواهد بود تخلیه. و در حال حاضر آنها در حال تخلیه.”

NCAA تیم باید گزینه ارائه سال از واجد شرایط بودن با مقیاس های مختلف از حمایت مالی کامل از تمام راه را به صفر است. UBC مدیر ورزشی Kavie in tights گفت: مدرسه رفتن با معمول تخصیص روند اما در حال برنامه ریزی برای سناریوهای متعدد.

در حالی که NCAA مدارس دریافت سهمی از درآمد حاصل از جنون مارس و, دانشکده فوتبال, در کانادا مدارس نیست.

این Thunderbirds,’ ورزشی اداره می شود حدود 34 میلیون دلار در درآمد که آنها را در بالا 100 در مقایسه با NCAA — و حدود 45 درصد از بورس تحصیلی خود را بودجه می آید از وقف وجوه. باقی مانده است متشکل از ترکیبی از کمک های مالی جمع آوری اعانه و کمک های مالی دولت.

“شما نگاه کنید در NCAA یا ایالات متحده (و) بدیهی است که میلیاردها دلار در حال تولید از طریق تلویزیون قرارداد. که واقعیت ما در کانادا گفت:” کلینت همیلتون UVic را مدیر ورزشی و رئیس جمهور فعلی غرب کانادا کنفرانس ورزشی.

“هیچ یک از ما متکی به تلویزیون درآمد یا درآمد آینده از همایش. هر مدرسه یک منحصر به فرد بودجه،”

UBC آهنگ تیم به تساوی درآمد حاصل از میزبانی های مختلف آهنگ دیدار برای مثال در حالی که Vikes’ قهرمانی صبحانه یک راننده از گروه درآمد.

و سرمایه گذاری موقوفات در حال پرداخت از تمام خواهد شد یک ضربه عمده ای از بازار در رکود به معنی کمتر دلار به doled.

دومینو در حال حاضر شروع به سقوط. دانشگاه سینسیناتی — که US$61.8 M درآمد در رتبه 55 در NCAA — تصمیم روز سه شنبه به طور دائم خود را 47 ساله مردان فوتبال برنامه به دلیل مشکلات مالی. آن را به احتمال زیاد نخواهد بود آخرین برنامه به سقوط.

درجه بندی منحنی مسطح آن

همه سالمندان مطمئن شده اند از فارغ التحصیلی از B. C. مدارس در این سال, اما معلمان باید در عین حال باید با توجه به راهنمایی در آنچه که خواهد بود.

و دانشگاه نیست آرامش خود را پذیرش استانداردهای معنی برخی از دانشجویان ورزشکار محدود برای کالج می تواند یک کمک هزینه تحصیلی آینده نگر ارائه ناپدید می شوند.

اگر آنها می خواهم امیدوار به بهبود نمرات خود را در آخر ترم می شود این مشکل با کلاس های مهاجرت آنلاین و با پشتیبانی آموزش سخت تر است بلافاصله پس از به دست آوردن. و با توجه به جمعیتی شرایط گرفتن دروس کامپیوتر می تواند ثابت کند به چالش کشیدن برای بسیاری از دانش آموزان است.

“بسیاری از آنها در حال ناجور … اگر آنها نمی, پذیرش بی قید و شرط مسیر در اولین یا دومین دوره” گفت: Jeff هاجسون مدیر ورزشی در دانشگاه هیلز متوسطه.

“همانطور که من درک می کنم آن هر کس در حال رفتن به تحصیلات تکمیلی و حرکت می کند اما من نمی دانم که چگونه است که پذیرش این است که رفتن به پایین و چگونه به دانشگاه می رویم به نگاهی به آن.

“ما هنوز هم بدست نمی هر گونه پیشنهادات خود را برای ما در چگونه به عنوان معلم (دانشجو) ارزیابی در حال رفتن به نگاه در دوره سوم شده است. ما می رویم به کامل نمرات در ترم سوم? آن است که برای رفتن به یک ترکیب از دو و یک پاس/خرابی وضعیت سوم است ؟ ما شده اند هدایت از طریق آن نشده است. ما هنوز در حال کار بر روی آن است. این یک s***به صادق باشد.”

فیزیکی فاصله اقدامات را نیز مختل ورزشکار توسعه در اکثر رشته های ورزشی است. Wallack ممکن است قادر به رفتن برای اجرا و ساقه سبد در جلوی خانه, حلقه, اما مهارت های بهبود او شده است می خواهم کار با مربی او — مانند دشوار است به استاد یورو گام می شود راه بیشتر به چالش کشیدن.

“در بالا از آن قادر به دسترسی به یک سالن ورزشی به کار کردن و بلند کردن وزنه است واقعا دشوار است,” او گفت:. “دیگر از تمرین در هوای حلقه و رفتن برای اجرا می شود, من خیلی محدود با تمرینات من. (من) از آن است.”


Vancouver Whitecaps FC دختران نخبگان برنامه پخش اندرسن ویلیامز دیده است یک آچار پرتاب در آثار کالج فوتبال حرفه ای.

باب Frid/ونکوور وایت کپس / PNG

Whitecaps رکس بازیکن اندرسن ویلیامز که قرار بود به سر به تگزاس A&M در ماه ژوئیه دیده است برنامه های خود قرار داده و در مکث به عنوان به خوبی. او به دنبال فردی آنلاین تمرینات و برنامه های طراحی شده برای او توسط REX مربی کریس Sargeant شده است و مشغول زوم جلسات با دیگر Aggies دانشجویان سال اول.

“هیچ کس واقعا نمی داند دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد … به طوری که در حال حاضر ما انگشتان ما عبور کردند که مسائل ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده” گفت: ویلیامز که در حال حاضر در کلگری انتظار از این بیماری همه گیر.

“این سخت است برای انگیزه تمام وقت, به خصوص برای رفتن به طبقه پایین و روشن است که تردمیل. این یک مقدار زیادی از انگیزه … اگر شما به بهانه آن فقط صدمه زدن به خودتان. شما یک توقف خود را از گرفتن بهتر است.”

عدم اطمینان خود ادامه خواهد داد و برای هفته ها به کشورها و موسسات همچنان به انطباق با سرعت در حال تغییر COVID-19 بحران است. اما ورزشکاران و سالمندان خواهد شد و اضافه شده به لیست طولانی از تلفات جانبی از شیوع کروناویروس.

“در پایان روز, من فقط احساس بد برای کودکان و نوجوانان که در کلاس 12” گفت: هاجسون. “و همه بچه ها به طور کلی, اما بچه ها در کلاس 12 در حال از دست رفته در آخرین شانس خود را برای بازی high school athletics.

“خوشبختانه این تنها فصل بهار … اما غم انگیز است برای دیدن که دور گرفته شده از این کودکان است.”

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>