J. J. Adams: Abbotsford را ترشی-آب طراحی شده Claypool برداشت توسط پیتسبورگ در پیش نویس NFL


شاید جدید حمایت در انتظار فرصت تعقیب Claypool از Abbotsford با Bick این ترشی پس از تبدیل شدن به دومین کشور پیش نویس کانادا گیرنده گسترده ای در تاریخ در روز جمعه.

تعقیب Claypool 6’5″ چوب اسکنه خورده 235 پوند و اجرا می تواند به اندازه کافی سریع به معنای واقعی کلمه بود ذکر شده برای سرعت در منطقه مدرسه.

او در حال حاضر بزرگترین چیزی که در B. C. فوتبال دبیرستان زمانی که او در سمت چپ Abbotsford برای نوتردام در سال 2016 اما چهار سال از خواباندن در یکی از NCAA بزرگترین مدارس پمپ بزرگترین چیزی که در فوتبال کانادا پس از جروم Pathon.

روز جمعه Pittsburgh Steelers انتخاب 21 ساله در دور دوم پیش نویس NFL (49 کلی) — بالاترین کانادا گیرنده گرفته شده از شمال ونکوور Pathon فراخوانده شد 32nd کلی توسط Indianapolis Colts در سال 1998 است.

در حالی که ایالات متحده در فوتبال ممکن است یک پول و بازاریابی ماشین آلات, آن قابل مقایسه با ماهی قنات در مقایسه با NFL نیروی عظیم منهدم کننده. و حالا که فلش-و-نقدی چشم انداز جمعیتی برادری از ورزشکاران بالا به نزدیک خدای وضعیت است که در آن Claypool در حال حاضر می یابد خود را به ساخت یک زندگی است.

یک ستاره. یک هنرمند مشهور. یک بت.

اما نه برای همه.

“هشت-سال-بچه های قدیمی. که همه من را ببینید” گفت: Chel (Mama) Sanghera. “آن را مانند هر کس می بیند مشهور همه را می بیند که مرد.’ من میخوام شکستن و گریه چون خودم هنوز بچه است.”

Sanghera وجود دارد در آغاز از آن همه وقتی که Claypool اولین بازی فوتبال به عنوان یک عضو از اتم Abbotsford شاهین. او پسر تاج همچنین در تیم است. او و Claypool تحویل روزنامه ها با هم.

Sanghera شوهر بگيرم يا مربی این پسران برای هفت سال تا bantam سطح اما تاج و Claypool باقی مانده هم تیمی های خود را از طریق ارشد سال در Abbotsford ثانویه است.

“تعقیب پدر و مادر زندگی می کردند پایین خیابان آنها از دوستان من گفت:” Sanghera. “این بیشتر از دوستی است. خانواده آن را.”

علاوه بر خانواده جدید

Claypool فوری خانواده بود و با او در اتاق نشیمن از پدر و مادر خود را’ Fraser Valley صفحه اصلی جمعه به او پیوست یک بزرگتر — استیلرز — ملت جدید خود را با برادران به زودی رسیدن به او.

مربی مایک Tomlin ساخته شده از تماس اولیه و کارفرمایی بن Roethlisberger رسیده توسط تلفن در مدت کوتاهی پس از او. گیرنده بت اسمیت-شوستر — که بازی فیلم Claypool مطالعات اتفاقا texted او یک پیام خوش آمدید و تنگ پایان اریک Ebron توییتی در او “است که به تماشای تو در حالی که برای. خوشحال برای شروع سفر خود را. خوشحالم که یک جانباز برای تکیه.”

این اولین انتخاب از پیش نویس برای استیلرز استفاده می شود که خود را از بالا انتخاب کنید و بر روی یک بازیکن تهاجمی برای اولین بار در هشت سال اولین بار در 14 آنها انتخاب گسترده ای از گیرنده.

Roethlisberger 14 بازی از دست رفته در سال گذشته با آرنج آسیب نیست و پرتاب هر چیزی پس از عمل جراحی در ماه سپتامبر و استیلرز تلاش بدون او. پیتسبورگ به پایان رسید 27 در به ثمر رساندن تنها با 10 touchdowns در نهایی خود را در 10 بازی بودند و تنها تیم در NFL نه به نمره 30 امتیاز در یک بازی را در فصل گذشته. یک تیم است که به پایان رسید برای اولین بار در منطقه قرمز بهره وری در 2018-19 گذشته بود که در رده سال گذشته یک منطقه تطابق-ایجاد و همه کاره Claypool می تواند با کمک.

سابق ابی پلنگ می پیوندد جوان و با استعداد گیرنده گسترده ای با Smith-شوستر و Diontae Johnson هر دو 23 و جیمز واشنگتن فقط چهار سال مسن تر است. و Claypool نمی خواهد که به نگرانی در مورد بازی تنگ پایان با Ebron (6-4, 253 پوند) و ونس مک دونالد (6-4, 267 پوند) bracketing خط حمله.

با وجود او در حال بزرگ مناسب برای پیتسبورگ Claypool شوکه شده بود به شنیدن او از رفتن به Steeltown.

“من تا به حال هیچ سرنخی استیلرز قرار بود به من را انتخاب کنید,” او گفت: شب جمعه. “من تا به حال یک بحث خوب با مربی Tomlin در ارشد کاسه اما که در آن بود. (پیتسبورگ) شده اند که آخرین من حدس می زنم.”

استیلرز نیست پیش نویس برای موقعیت و در نظر گرفته Claypool بهترین چشم انداز چپ در پیش نویس یک کلاس در نظر گرفته می شود عمیق ترین در حافظه اخیر به خصوص پس از گرفتن دست اول نگاه در مبارزه ایرلندی گیرنده در NCAA ارشد کاسه در ماه ژانویه است.

“ما واقعا نزدیک به او در ارشد کاسه و کار او در تیم های ویژه واقعا ایستاده بود در شیوه” مدیر کل کوین کلبر به خبرنگاران گفت:. “کار راه او تیم های ویژه بخشی از آن واقعا نشان داد که رقابت این مرد جوان به همراه اندازه خود و سرعت و توانایی دریافت.”

یک بار COVID-19 سفر محدودیت ها برداشته Claypool انتظار برای بازگشت به کالیفرنیا که در آن یک بیت از طنز او شده تحت سابق NFL گیرنده T. J. Houshmandzadeh که عذاب استیلرز برای سالها به عنوان یک عضو خود را تلخ بخش رقبای Cincinnati Bengals.

‘آن را مانند یک فیلم”

وجود دارد هیچ انکار Claypool استعداد در سنین پایین. او خیلی خوب بود او گاهی اوقات منفور برای آن است.

“هنگامی که شما تعقیب در یک تیم فوتبال جوانان و شما نشان می دهد تا در این زمینه دیگر تیم خوشحال است در همه زمان ها است که آنها در حال رفتن به بازی شما در روز بازی گفت:” Sanghera که موفق خود را در تیم های جوانان.

“رفتن به مکان وجود دارد افرادی که خود را جشن گرفتند استعداد … اما وجود دارد قطعا تیم و افرادی که احساس نمی در سطح جوانان آنومالی مانند چیس (متعلق). مربیان خواهد داد در او.”

محدودیت های قرار داده شد در مشارکت خود را از او قادر به رفتن به طول میدان در خواهد outrunning — و یا در حال اجرا بیش از هر می تواند tacklers. در زمان او رسیده دبیرستان صفوف با Panthers او به راحتی یکی از بهترین ورزشکاران در این استان اما هنوز تا پایان خود را در درجه 10 سال او تا به حال هیچ کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد.

“با تعقیب و گریز در دبیرستان او همیشه غالب اما او فوق العاده غالب در کلاس 12 سال است. او غیر قابل کنترل بود زمانی که او سالم” گفت: Jay Fujimura خود دبیرستان مربی.

یک بازی در برابر نانایمو جان Barsby در 2015 استانی نیمه نهایی شد Claypool منی دبیرستان لحظه. The Bulldogs شد چندساله قهرمانان فویل ابی هرگز نمی تواند ضرب و شتم.

تا آن زمان.

“او احتمالا بزرگترین بازی من تا کنون دیده ام” گفت: Fujimura. “آنها سه گانه-teaming او در کل بازی بود و او ساخت هر بگیرد. آن را فقط به یک سطح کاملا متفاوت.”

Fujimura گفت Claypool تا به حال شش touchdowns که در 50-36 پیروزی — بخشی از یک سه بازی حذفی کشش که او را دیدم ضبط 556 دریافت متری هشت TD جلب و سه عجله رشته — اما آن را یک لحظه در حاصل کار دو تیم که گیر با او.

“او در حال بازی در نیمه اول که او فقط شروع گرفتگی ، او می آید در حال اجرا و ادامه داد: “من عاشق رفتن به کیف من, من عاشق رفتن به کیسه'” Fujimura گفت: در حافظه است.

“بنابراین او اجرا می شود بیش از به کیسه خود را … و او می کشد از این شیشه ترشی آب. آن نگاه مانند یک شیشه ترشی بدون ترشی در آن است. او فقط chugged آن است. او می گوید که این کمک خواهد کرد او را با گرفتگی و مطمئن شوید به اندازه کافی نیمه دوم او بیرون می آید پرواز. ما برنده شدن در این بازی با دو بازی گذشته خود را touchdowns. آن را یکی از بزرگترین اجراهای من تا کنون دیده ام.”

او امضا شده با نوتردام پس از آن فصل. بورس تحصیلی ارائه می دهد از برخی از 20 NCAA مدارس شروع به سیل در بعد از درجه 11 سال است که تنها پس از یک نوار برجسته او می خواهم posted on Facebook پرکوله شده را به کانال های سمت راست و در نتیجه در برخی از اردوگاه دعوت از NCAA مدارس از جمله ایرلندی.

او سیر صعودی به دنبال همان قوس در نوتردام که در آن نبود تا سال آخر خود را که او شروع به گرفتن برخی از توجه و وقتی که او ساخته شده 66 جلب برای 1,037 متری و 13 touchdowns.

که با توجه به اعتیاد به مواد مخدره بعد از یک NFL ترکیب عملکرد که در آن او تنها گیرنده پس از سابق Detroit Lions ستاره کالوین جانسون برای اجرای یک 4.4 40-حیاط داش در حالی که با وزن بیش از 230 پوند است. لوایح بوفالو کار می کرد او را در فرد و برخی پیش بینی کرده بود او را به رفتن در پنجشنبه دور اول.

“شما می توانید می گویند من یک شخص بالغ در اواخر در حس من هرگز واقعا من هم به درخشش تا من … ارشد سال است. اما من هم فکر کردم من تا به حال مجموعه ای از مهارت های من فقط به حال به آن را اثبات کند سال بعد از سال” گفت: Claypool که او نیز بسیار دارای امتیاز بازیکن بسکتبال است.

“(فوتبال) چیزی بود که من تمام زندگی من. بسکتبال چیزی بود که من برداشت تا بعد از آن در زندگی است. اما من همیشه جذب بازگشت به فوتبال است. این چیزی است که من می توانم بگویم برای هر چیز دیگری. فوتبال فقط صفحه اصلی برای من است. آن منطقه راحتی من.”

همچنین steadied یک کشتی بود که مسئولیت غم انگیز خودکشی خواهر 17 ساله, اشلی, زمانی که او فقط 14. او همچنین به چالش های خود را با بلوغ و دانشگاهیان Fujimura گفت, اما زمان خود را در نوتردام — سختی تحصیلی موسسه — سوخته دور است که کودک چاق و تولید آماده مرد جوان که تا به حال تحت تاثیر قرار بسیاری از NFL تیم در مصاحبه های این ماه گذشته.

“من افتخار می کنم بیشتر او را به خاطر (موفقیت) است تا آنجا روانی و فیزیکی. و اغلب آن را روانی طرف است که بهتر از بسیاری از ورزشکاران دانش آموز و برای او او قادر به کار است که از طریق آن موفق شود و گفت:” Fujimura. “چیز بزرگ در مورد او این است که او همیشه شما را شگفت زده. شما او را ببینید و شما باید این مفاهیم است که شما می دانید که او چه کسی است … و سپس او چیزی است که فقط شما را شگفت زده. به طور مداوم.

“هر جا که او می رود در NFL من فکر می کنم او جاوا تعجب مردم. او نمی خواهد فقط یکی از آن بچه ها که فقط از نوع ریش کردن به پرتگاه است.”

که هرگز نمی خواهد اتفاق می افتد در Abbotsford, که در آن او در حال حاضر را جشن گرفتند.


NFL کمیسر راجر Goodell اعلام کرد در روز جمعه مجازی پیش نویس NFL که تعقیب Claypool از Abbotsford انتخاب شده و به Pittsburgh Steelers. اخبار کلیپ نشان داده شد در تلویزیون جهانی. (گرد Kurenoff/PNG)

Sanghera جاری معاون رئیس جمهور از Fraser Valley, فوتبال, انجمن جامعه — و B. C. شیرها 2020 نارنجی کلاه pioneer award winner — کمک می کند تا هماهنگی سالانه مرز کاسه بازی است که ویژگی های تیم های کلمبیا و آلبرتا یک ویترین صورتی که کمک می کند تا کانادا ورزشکاران قرار گرفتن در معرض به پیشاهنگان و مربیان در ایالات متحده است.

هشت تیم از میلاد در حدود 180 بازیکن در حال برنامه ریزی برای فصل نوتردام رنگ به افتخار Claypool در این رویداد را سال است که به تعویق افتاده است. او شده است یک دید مشترک در سراسر سابق خود تیم و همچنین متعهد به بازگشت به Abbotsford به میزبان خود فوتبال اردوگاه در آینده است.

“من گفت: به تعقیب (آخر) پنج شنبه … ‘پسر, شما می دانید, در پایان هفته میخوای شود مقدار زیادی از پول است.’ او فقط به من نگاه کرد. او پرش نیست. او نبود ، او نبود fazed آن گفت:” Sanghera.

“او آرام و جدی و شاد و بسیار شاد — اما او می داند که چه مسئولیت می آید با یک NFL بازیکن. وجود دارد یک معامله بزرگ از عظمت و تبلیغات و همه این چیزهای بزرگ است که با بودن تعقیب Claypool در حال حاضر. اما او می داند که وجود دارد مسئولیت به آن و من فکر می کنم او آن را واقعا جدی است.

“من یک مقدار زیادی از بچه ها که رفتن به دانشگاه در سراسر کانادا و یا به تیم های تاریخ, و این است که من اول من اول! — NFL بچه برای من. این فقط یک فیلم است. این یک فیلم است. آن را فقط اتفاق نمی افتد.”

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>