این بشریت در برابر ویروس : بوریس

لندن, مه 4:
نخست وزیر بوریس جانسون باز مجازی کنفرانس جهانی در COVID-19 روز دوشنبه با دعوت از همه کشورها به گام تا تلاش های خود را و کار با هم در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس “بسیاری فوری مشترک تلاش ما طول عمر”.
Coronavirus جهانی, واکنش های بین المللی متعهد کنفرانس شرکت میزبانی انگلستان و هشت دیگر کشورها و سازمانها از جمله کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا, ژاپن, نروژ, عربستان سعودی و کمیسیون اروپا.
در این کنفرانس جانسون تایید بریتانیا تعهد از 388 میلیون پوند کمک مالی برای تحقیقات به واکسن آزمایش و درمان – بخشی از یک بزرگتر 744 میلیون پوند موجود بریتانیا کمک های تعهد برای کمک به پایان دادن به این بیماری همه گیر و حمایت از اقتصاد جهانی است. این شامل 250 میلیون پوند برای این ائتلاف به صورت اپیدمی آمادگی نوآوری برای توسعه واکسن در برابر coronavirus – بزرگترین چنین کمک مالی به این صندوق توسط هر کشور است.
“برای پیروزی در این نبرد ما باید با هم کار کنند برای ساخت یک سپر غیر قابل تسخیر در اطراف همه ما مردم است که تنها می توان با توسعه و تولید انبوه واکسن” گفت جانسون.
“بیشتر ما با هم بکشید و به اشتراک گذاری تخصص ما سریع تر دانشمندان ما موفق خواهد شد. در این مسابقه به کشف واکسن برای شکست این ویروس است که یک رقابت بین کشورها اما فوری ترین مشترک تلاش ما طول عمر. این بشریت در برابر ویروس – ما در این با هم و در کنار هم به ما غالب خواهد شد,” او گفت:.
این کنفرانس به روز رسانی در پیشرفت در سرعت در توسعه واکسن با دانشگاه آکسفورد و دارویی عمده AstraZeneca اعلام همکاری برای حمایت از مقیاس بزرگ تولید و توزیع پتانسیل واکسن در حال حاضر در حال trialled توسط دانشگاه.
انگلستان مشخص شده است که مقابله با کروناویروس در سطح جهانی بسیار مهم است برای جلوگیری از موج دوم ویروس دوباره در حال ظهور در بریتانیا است که قرار حتی بیشتر فشار بر دولت-بودجه خدمات بهداشت ملی (NHS). آن نیز اطمینان حاصل شود که صرفه جویی در زندگی واکسن و درمان و آزمایشات تشخیصی در دسترس به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.
بین المللی توسعه, منشی, Anne-Marie Trevelyan گفت: “آن است که تنها با همکاری با یکدیگر است که ما در آینده جلوگیری امواج از عفونت و پایان دادن به این بیماری همه گیر به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.
“تقویت کشورهای در حال توسعه’ نظام سلامت و تلاش برای پیدا کردن یک واکسن انگلستان بازی بخشی خود را در متوقف کردن گسترش جهانی coronavirus را به صرفه جویی در زندگی در همه جا و محافظت از ما بیمه خدمات درمانی است.” کنفرانس این هفته دنبال خواهد شد تا توسط انگلستان میزبانی جهانی واکسن اجلاس در 4 ژوئن گرد هم آوردن کشورها و سازمان به دنبال بریتانیا منجر به سرمایه گذاری در کار Gavi, the Vaccine Alliance.
هفته گذشته بر اعلام بودجه تعهد معادل 330 میلیون پوند در یک سال بیش از پنج سال آینده به Gavi. این کمک خواهد کرد که immunise 75 میلیون کودکان در فقیرترین کشورهای جهان است. (PTI)

مقاله قبلیMcIlroy Johnson, تیتر خیریه بازی برای COVID-19 امداد
مقاله بعدیپلاسما درمانی ‘هیچ گلوله جادویی” در برابر COVID: کارشناسان

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>